Youtube Instagram Telegram

Повернення товару

Для повернення або обміну товар, що повертається, упаковується в заводське пакування. Вартість перепакування становить від 50 до 150 гривень. Вартість перепакування сплачує покупець відповідно до закону «Про захист прав споживача».

Повернення товару по Україні

Усі витрати на пересилання товару по Україні, в тому числі зворотне пересилання товару, оплачує покупець.

Правила обміну та повернення товару:

Обмін і повернення продукції належної якості

Продавець гарантує, що покупець протягом 7 днів з моменту придбання товару може відмовитися від товару належної якості, якщо:

  • товар не був в експлуатації та має товарний вигляд, належно запакований і має всі ярлики, а у покупця є документи, що підтверджують покупку товару;
  • товар не входить у перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Покупець має право обміняти товар належної якості на іншу торгову пропозицію цього товару або інший товар, ідентичний за вартістю, чи на інший товар із доплатою або поверненням різниці в ціні.

Обмін і повернення продукції неналежної якості

Якщо покупець виявив недоліки товару після його придбання, то він може вимагати заміну у продавця. Заміна повинна бути здійснена протягом 7 днів із дати, коли поставили вимогу. У разі, якщо буде призначено експертизу на відповідність товару зазначеним нормам, то обмін має бути проведений протягом 20 днів.

Технічно складні товари неналежної якості замінюються товарами тієї ж марки або на аналогічний товар іншої марки з перерахунком вартості. Повернення проводиться шляхом анулювання договору купівлі-продажу та повернення суми в розмірі вартості товару.

Повернення коштів

Термін повернення грошових коштів залежить від виду оплати, який спочатку вибрав покупець.

При готівковому розрахунку повернення грошових коштів здійснюється на касі не пізніше ніж через 10 днів після того, як покупець поставив вимогу про повернення.

Зарахування вартості товару на картку клієнта, якщо був використаний безготівковий розрахунок, відбувається відразу після отримання вимоги від покупця.

При використанні електронних платіжних систем повернення виконується на електронний рахунок протягом 10 календарних днів.