Youtube Instagram Pinterest

Продукція

Новинки

picture

Нова прямокутна ванна в концепції 10°

Навіть зі звичними 170 см, внутрішній простір ванни зроблено цілеспрямовано на зручність у використанні. Вона легка, сучасна та зі свіжою ідеєю повороту на 10°. Нова прямокутна ванна 10° поєднується з усією однойменною концепцією.


picture

Нова серія душових кабін 10°

Серія містить у собі все найкраще з точки зору дизайну і якості. Душові кабіни 10° мають завіси і ручки з твердого металу. Надійна ковзаюча система закриття, яка гарантує довготривалу безперебійну роботу без перехрещення і блокування дверних деталей. На даний час найбільш популярними є класичні квадратні або прямокутні форми. Тому концепція 10° пропонує унікальне рішення - нову асиметричну душову кабіну 10AP4, яка заснована на формі прямокутника. Душову кабіну, автор концепції Kryštof Nosál повернув на 10°, що дозволяє зручно розміститися всередині кабіни, а також виникло місце для душової косметики. Асиметрична модель 10AP4 має зміщений зовнішній кут, який не наражає на небезпеку користувача, але зсередини модель забезпечує простір за розмірамияк прямокутна кабіна.


picture

Інноваційна концепція BeHappy II

Виключне рішення для купання і душа в невеликому просторі. При придбанні інноваційної концепції BeHappy II, Ви отримуєте повний набір складних виробів, розроблених не тільки для самих маленьких ванних кімнат. Також представлений класичний умивальник з тумбою для зберігання предметів першої необхідності. Ванна BeHappy вмістить все, що вам потрібно на 2м2, але буде так само прекрасно виглядати й у великому просторі.


picture

Асиметрична ванна Chrome

Концепція Chrome крім класичної ванни, доповнилася новою асиметричною ванною. Нова ванна ідеально підходить для гурманів купання. У неї зручна спинка та досить великий простір для косметики. Крім того напрямок сидіння у ванній було зроблено для забезпечення кращого виду ванної кімнати.


picture

Ванна City Slim

Комфортна, зручна і в той же час ненав'язлива ванна City, отримала ще більш елегантну сестру City Slim з тонким верхнім краєм (висота якого всього 15 мм), є дизайнерською тенденцію. Вам не обов'язково облицьовувати ванну, City Slim поставляється з новими дизайнами панелей (горіховий, дубовий, сатинове (матове) дерево або в чисто білому кольорі). Панель із закругленими краями повністю змінює стиль ванни, встановлюється за кілька хвилин, водонепроникна і повністю компактна без будь-яких помітних переходів.


picture

Ванна Freedom W

Ідея заснована на успіху ванни Freedom O, яка на ринку з 2013 року. Досконалий овал ванни миттєво завоював довіру клієнтів і ванна Freedom O стала іконою. Нова Freedom W на кілька сантиметрів менше (166 x 80 см), що робить ванну більш затишною. Крім того ванна встановлюється до стіни, завдяки чому виникає додатковий простір для зберігання речей. Розкішно розслабиться можна і у ванній кімнаті, яка не дозволяє розміщення ванни посередині.


picture

Меблі для ванної кімнати Formy

Нові меблі для ванної кімнати Formy тісно пов'язані з модними умивальниками на стільницю. Стільниці розмірами 80/100/120 см в ширину, під якими автор Kryštof Nosál розмістив два ящики знизу. Великий простір дозволяє зберігати достатньо речей як зверху на стільниці, так і в самих ящиках. Таким чином, користувач може сам регулювати кількість речей, які він хоче виставити на відкриту поверхню або ж заховати всередину. Тумба з ящиками доповнюється бічним пеналом з полками та дзеркалом з матовою скляною полицею.


picture

Меблі для ванної кімнати Natural

Чисті та елегантні меблі Natural в поєднанні з литими мармуровими умивальниками вписуються в кожну сучасну ванну кімнату. Кількість варіантів розмірів, а також комбінацій відкритих та закритих просторів дає можливість кожному вибрати відповідний виріб. У серію входять тумби з ящиками, всередині яких легко тримати речі в порядку, а на поверхні зберігати улюблену косметику. Концепція складається з тумби для умивальника з двома ящиками та двох нижніх бічних пеналів з дверима або без неї. Стиль ванної кімнати можна доповнити за допомогою узгодження кольору рушника та косметики.


picture

Керамічні умивальники Ceramic

RAVAK розширює асортимент умивальників на стільницю. Тепер ви можете вибрати з двох моделей серії Ceramic для ванної кімнати. Обидва умивальники поєднують в собі прекрасні форми і компактність міцного натурального матеріалу. Овальні форми керамічних умивальників Ceramic O прекрасно поєднуються зі строгими кутами ванної кімнати. Керамічний умивальник Ceramic R в тренді сучасних прямих ліній, але згладжує їх різкість закругленими кутами.