Youtube Instagram

Продукція

Новинки

picture

Змішувачі Flat

Форма змішувачів Flat - це візуальне втілення ідеального поєднання рівних поверхонь і тонко вирізаних форм. Їх плавні, здавалося б, м'які лінії збігаються з потоком води, кожне включення крана зі змішувачами Flat є задоволенням для очей. Комплект змішувачів Flat набуває популярності не тільки завдяки своєму дизайну, але і завдяки комплексній пропозиції, яке включає дев'ять моделей, розроблених для задоволення будь-яких потреб. Завдяки високоякісному керамічному картриджу гарантується прекрасна робота з можливістю чутливого регулювання температури води, а система Easy Clean значно спрощує видалення накипу, відкладеному на сітчастому фільтрі всередині виливу змішувача.

picture

Керамічні умивальники Uni Slim

Нові умивальники Uni Slim поєднують у собі всі переваги сучасних умивальників. Вони знаходяться у сучасній дизайнерській тенденції, їх розміщення на стільниці дає власнику максимальну свободу в остаточному плануванні ванної кімнати, а тонкостінний дизайн додає їм делікатну красу у поєднанні з надійністю традиційного керамічного матеріалу. Умивальники Uni Slim доступні у чотирьох формах, кожна з яких відповідає правилам класичної естетики поза часом. Кругла форма діаметром 40 см може мати сучасне плоске дно (Uni Slim) або форму округлої чаші (Uni B Slim). Його перевірений розмір та глибина також дозволяють комбінувати по два умивальники на стільниці для великої родини. Форма Uni S Slim була натхненна квадратом, закруглив його гострі краї. Прямокутник умивальника Uni R Slim має зручну ширину, а його вигнута форма утримує всю воду всередині, щоб оточення залишалося сухим.

picture

Змішувачі 10° Free

Дизайн 10°, автором якого є Kryštof Nosál, є одним з важливих етапів у асортименті продукції RAVAK. Він здобув багато міжнародних нагород за інноваційні рішення та перетворився на повноцінну концепцію ванної кімнати. Завдяки великій популярності у покупців ми підготували нову версію цих змішувачів. На даний момент серія 10° включає як змішувач з авторським елементом на важелі, так і мінімалістичну версію 10° Free без цього елементу. Обидва змішувачі залишаються з легким нахилом на 10° у напрямку до руки.

picture

Змішувачі Puri

Змішувач у стилі мінімалізм підходить для всіх сучасних інтер’єрів. Визначальним елементом їх конструкції є круглий профіль циліндра, який добре поєднується з іншим обладнанням для ванної кімнати. У межах комплексного набору, який охоплює найчастіше використовувані типи змішувачів у ванній кімнаті (два типи змішувачів для умивальника, термостатичний змішувач для душу та змішувач для ванни), RAVAK представляє унікальне технічне рішення змішувача для ванни. Всередині знаходиться спеціальний обертовий картридж з перемиканням ванна/душ, тому виробник видалив візуально відволікаючий перемикач з його звичайного положення на корпусі змішувача. Вся робота змішувача контролюється шляхом переміщення важеля вправо або вліво, як температура, так і спосіб використання – вправо (душ) або вліво (ванна).

picture

Нова ідея для ванної кімнати — використовуйте чорні акценти

Там, де очікується білий колір, чорний може вразити більше. Нові душові кабіни, штори та сидіння в чорному дизайні надають ванній кімнаті глибину і привабливість, оскільки чорний — це елегантність та основний колір не тільки гардероба, але і будь-якого сучасного інтер'єру. Чорні акценти на сантехніці знаходяться поза часом та легко комбінуються. RAVAK пропонує нові душові кабіни (Wall, Corner, Free) з чорними бічними профілями та тримачами, що значно підкреслить чистоту великих площ масивного безпечного скла. У душових кабінах Pivot чорний колір повторюється на тонкому металевому профілі, ручках та петлях, в корпусі якого обертається стержень з нержавіючої сталі, який практично не руйнується. Корпус кабіни забезпечує гарантію плавного відкриття. Душову кабіну ідеально доповнить відкидне сидіння OVO P або OVO B з чорним металевим профілем у комбінації з прозорим, молочно-білим або помаранчевим склом.

picture

Душові кабіни та двері Blix Slim

Одна з найпопулярніших душових кабін RAVAK отримала візуальне омолодження. Тонкий профіль заряджає душову кабіну Blix Slim новою енергією, але зберігає всіма улюблені функції, такі як, безшумна система відкриття, яка запобігає перехрещуванню рухомих частин або практичний розпашний механізм відкривання дверей, який дозволяє ідеально впоратись з брудом у важкодоступних місцях. Душові кабіни Blix Slim виготовляються напівкруглої або прямокутної форми, а також душові двері для установки в нішу.

picture

Окремо стояча ванна та умивальник SOLO

Підзаголовок для нової ванни дизайнера Kryštofa Nosala може звучати як «Соло для чистих форм», тому що автор інноваційним чином поєднує в собі дві найпростіші форми — прямокутну основу, яке додає ванні візуальної стабільності, з овальним верхом, який створює приємне заспокійливе враження. Завдяки своєму стилю мінімалізму акрилова ванна SOLO у ванній кімнаті домінує не тільки завдяки незалежності простору. За стилем з нею поєднується умивальник на стільницю SOLO з литого мармуру. Ванна також підходить для купання удвох завдяки зливу, розташованому посередині, і поступового нахилу для спини симетрично по обидва боки.

picture

Універсальна тумба під умивальник на стільницю

Дизайнерський елемент з великим простором для зберігання. Умивальник на стільниці — абсолютний тренд сучасних ванних кімнат. Навколо нього багато місця для зберігання, а також є можливість розмістити змішувач відповідно до індивідуальних вимог. Але куди прибрати велику кількість речей у ванній? У тумбу. Нова універсальна тумба SUD під умивальник на стільницю має великий ящик з системою плавного закриття, а крім версії в білому лаку доступна імітація у кольорі горіх, дуб або сатин, вони також водонепроникні. Зовнішню водостійкість забезпечує корпус, виконаний з глибоко просоченого матеріалу, поверхня якого додатково покрита водонепроникною декоративною плівкою. Конструкція шафи на перший погляд вражає незвичайними закругленими кутами не тільки спереду, але й біля стіни, а також елегантною алюмінієвою ручкою.

picture

WC Classic RimOff

Виконані за технологією, яка робить чашу дійсно чистою, дизайн ідеально підходить до концепції Classic. WC Classic RimOff не має обідків, цим самим усуває ризик накопичення бруду. В унітазі без обідків не створюється жодних недоступних укриттів, WC ідеально гладкий та чистий, а бруду нема до чого прикріпитись. Спеціальна конструкція дозволяє сполоснути унітаз простим потоком води без необхідності очищення. Дизайн WC Classic RimOff пристосований до однойменної концепції Classic, яка включає кілька ванн, умивальників, змішувачів та меблів для ванної кімнати. Цікавою особливістю WC Classic є його приємно легке встановлення, так звана система click. Унітаз достатньо просто надіти на стержні в стіні, вони його безпечно зафіксують і залишається їх тільки затягнути, що не вимагає одночасного притримування важкої та масивної кераміки.

picture

Нові тонкостінні умивальники на стільницю

Умивальники на стільницю — це актуальна тенденція сучасних ванних кімнат. Вони надають незліченні можливості якої форми вибрати стільницю під умивальник, де на ній розмістити умивальник, а де встановити змішувач... Тонкостінні керамічні умивальники додають візуальну легкість. Нові тонкостінні умивальники доступні в різних формах, будь то класичне коло умивальників Uni або овал умивальника Ceramic O або прямокутник із закругленими краями умивальника Ceramic R.