Youtube Instagram

Продукція

Новинки

picture

Нова ідея для ванної кімнати — використовуйте чорні акценти

Там, де очікується білий колір, чорний може вразити більше. Нові душові кабіни, штори та сидіння в чорному дизайні надають ванній кімнаті глибину і привабливість, оскільки чорний — це елегантність та основний колір не тільки гардероба, але і будь-якого сучасного інтер'єру. Чорні акценти на сантехніці знаходяться поза часом та легко комбінуються. RAVAK пропонує нові душові кабіни (Wall, Corner, Free) з чорними бічними профілями та тримачами, що значно підкреслить чистоту великих площ масивного безпечного скла. У душових кабінах Pivot чорний колір повторюється на тонкому металевому профілі, ручках та петлях, в корпусі якого обертається стержень з нержавіючої сталі, який практично не руйнується. Корпус кабіни забезпечує гарантію плавного відкриття. Душову кабіну ідеально доповнить відкидне сидіння OVO P або OVO B з чорним металевим профілем у комбінації з прозорим, молочно-білим або помаранчевим склом.

picture

Душові кабіни та двері Blix Slim

Одна з найпопулярніших душових кабін RAVAK отримала візуальне омолодження. Тонкий профіль заряджає душову кабіну Blix Slim новою енергією, але зберігає всіма улюблені функції, такі як, безшумна система відкриття, яка запобігає перехрещуванню рухомих частин або практичний розпашний механізм відкривання дверей, який дозволяє ідеально впоратись з брудом у важкодоступних місцях. Душові кабіни Blix Slim виготовляються напівкруглої або прямокутної форми, а також душові двері для установки в нішу.

picture

Окремо стояча ванна та умивальник SOLO

Підзаголовок для нової ванни дизайнера Kryštofa Nosala може звучати як «Соло для чистих форм», тому що автор інноваційним чином поєднує в собі дві найпростіші форми — прямокутну основу, яке додає ванні візуальної стабільності, з овальним верхом, який створює приємне заспокійливе враження. Завдяки своєму стилю мінімалізму акрилова ванна SOLO у ванній кімнаті домінує не тільки завдяки незалежності простору. За стилем з нею поєднується умивальник на стільницю SOLO з литого мармуру. Ванна також підходить для купання удвох завдяки зливу, розташованому посередині, і поступового нахилу для спини симетрично по обидва боки.

picture

Універсальна тумба під умивальник на стільницю

Дизайнерський елемент з великим простором для зберігання. Умивальник на стільниці — абсолютний тренд сучасних ванних кімнат. Навколо нього багато місця для зберігання, а також є можливість розмістити змішувач відповідно до індивідуальних вимог. Але куди прибрати велику кількість речей у ванній? У тумбу. Нова універсальна тумба SUD під умивальник на стільницю має великий ящик з системою плавного закриття, а крім версії в білому лаку доступна імітація у кольорі горіх, дуб або сатин, вони також водонепроникні. Зовнішню водостійкість забезпечує корпус, виконаний з глибоко просоченого матеріалу, поверхня якого додатково покрита водонепроникною декоративною плівкою. Конструкція шафи на перший погляд вражає незвичайними закругленими кутами не тільки спереду, але й біля стіни, а також елегантною алюмінієвою ручкою.

picture

WC Classic RimOff

Виконані за технологією, яка робить чашу дійсно чистою, дизайн ідеально підходить до концепції Classic. WC Classic RimOff не має обідків, цим самим усуває ризик накопичення бруду. В унітазі без обідків не створюється жодних недоступних укриттів, WC ідеально гладкий та чистий, а бруду нема до чого прикріпитись. Спеціальна конструкція дозволяє сполоснути унітаз простим потоком води без необхідності очищення. Дизайн WC Classic RimOff пристосований до однойменної концепції Classic, яка включає кілька ванн, умивальників, змішувачів та меблів для ванної кімнати. Цікавою особливістю WC Classic є його приємно легке встановлення, так звана система click. Унітаз достатньо просто надіти на стержні в стіні, вони його безпечно зафіксують і залишається їх тільки затягнути, що не вимагає одночасного притримування важкої та масивної кераміки.

picture

Нові тонкостінні умивальники на стільницю

Умивальники на стільницю — це актуальна тенденція сучасних ванних кімнат. Вони надають незліченні можливості якої форми вибрати стільницю під умивальник, де на ній розмістити умивальник, а де встановити змішувач... Тонкостінні керамічні умивальники додають візуальну легкість. Нові тонкостінні умивальники доступні в різних формах, будь то класичне коло умивальників Uni або овал умивальника Ceramic O або прямокутник із закругленими краями умивальника Ceramic R.