Youtube Instagram Telegram

Новини

picture

Сучасна ванна у колекції Моравської галереї?!

Наприкінці 2021 року Музей декоративно-прикладного мистецтва у Брно представив нову концепцію під назвою ART DESIGN FASHION, що показує найкращі зразки сучасного чеського дизайну. Одним з експонатів постійної експозиції є ванна RAVAK авторської концепції 10°.

picture

Ви бачите цей чорний?!

Авторський дизайн серії 10° є однією з віх в лінійці RAVAK. Він отримав безліч міжнародних нагород за інноваційні рішення та поступово перетворився на комплексну концепцію ванної кімнати, включаючи змішувачі у двох варіантах. Мінімалістичний варіант дизайну 10°, без виступу на верхній поверхні змішувачів, тепер має варіант і в чорному кольорі.

picture

Все, що Вам потрібно в душі

RAVAK випустив душову штангу, яка поєднує в собі переваги термостатичного змішувача, верхнього й ручного душу та полиць для зберігання речей. Для комфортного щоденного прийняття душу вам більше нічого не потрібно. Можливо, лише вода.

picture

Меблі STEP - перший крок до чистої ванної

Скільки речей повсякденного вжитку може знадобитись у ванній? Їх десятки. Але що з ними робити? Набір меблів для ванних кімнат Step заснований на популярності умивальників на стільницю й передбачає для них приховані місця для зберігання. Таким чином, ванна кімната, оснащена меблями Step, демонструє сучасний дизайн, а не звичайний безлад.

picture

Найнадійніша душова кабіна RAVAK у новому вигляді

RAVAK представляє новинку своєї самої продаваної душової кабіни Supernova. Сама міцна душова кабіна RAVAK має оновлений дизайн та модний чорний корпус.

picture

Термостатична душова штанга - душ як вам потрібен

Іноді хочеться довше прийняти приємний душ, нічого не робити, просто насолоджуватися дощем з крапель, що падають на плечі, і волосся зверху. Але іноді необхідно взяти справу у свої руки, швидко вимитися й відправитися у справах. Термостатична душова штанга RAVAK з верхнім душем та лійкою будуть ідеальним рішенням.

picture

RAVAK гарантує якість

Наближаючи 30-й рік свого існування, бренд RAVAK пропонує інші розширені стандартні гарантії якості своїх товарів. Завдяки власному, здебільшого місцевому виробництву та технологіям, RAVAK контролює виробничий процес від самого початку до кінця, так що замовник справді може покластися на якість продукції.

picture

Чеські виробники заснували Асоціацію промислового дизайну Чехії. Одним з перших членів є RAVAK

Асоціація була заснована з метою підтримки та просування дизайну, співпраці з державними та освітніми закладами, захисту інтелектуальної власності, співпраці між окремими членами та підвищення загальної обізнаності про дизайн серед широкої громадськості.

picture

RAVAK представляє свою продукцію на відео

Думаєте про нову ванну, рахуєте сантиметри, вибираєте техніку? Не дуже вдалий час для походів по магазинах? Вам знадобиться тільки комп'ютер.

picture

Новий вимір комфорту в окремо стоячій ванні

Виробник сантехніки RAVAK представляє нову окремо стоячу ванну в рамках виставки Designblok цього року. Вона була названа Ypsilon в честь силуету, що нагадує букву своєї злегка зігнутою лінією.

picture

Меблі для ванної кімнати Comfort

Меблі для ванної кімнати Comfort від дизайнера Michala Roszkowski поєднують в собі неперевершені якості керамічного умивальника з сучасними лініями тумб для зберігання речей.

picture

RAVAK представляє ванни з тонким краєм

Найпопулярніші моделі ванн RAVAK відповідають дизайну у стилі мінімалізм не тільки своєю формою, а й новими витонченими краями.

picture

Меблі для ванної кімнати Balance

Керамічний умивальник й сучасні меблі - дві половини успіху будь-якої ванної кімнати.

picture

В умивальниках RAVAK переважає тонкостінна кераміка.

Тенденція тонких ліній не оминула й ванні кімнати. Так звана slim кераміка міцна й довговічна, як і її класичний варіант, але на відміну від неї дозволяє створювати витончені тонкі краї, а її точні форми кидають виклик оригінальному дизайну.

picture

Змішувачі PURI з премією Red Dot

В цьому році найпрестижніша європейська нагорода за дизайн продукції Red Dot Design Award, зокрема, присуджується чеському бренду для ванної RAVAK. Red Dot виграв набір змішувачів Puri (дизайнер Kryštof Nosál), який на початку цього року отримав нагороду міжнародного журі iF Design Award.

picture

Ціна на нові змішувачі PURI

Нова колекція змішувачів PURI, представлена на осінній виставці Designblok, отримала свою першу міжнародну нагороду - премію iF Design Award.

picture

Найпопулярніші вироби RAVAK

У переході від старого року до нового зазвичай підбивають підсумки. Навіть в сантехніці можна розпізнати однозначні хіти, які завоювали найбільшу популярність у покупців. Які вони?

picture

Для спокою у душі – термозмішувачі

Ви змерзли після довгого перебування на вулиці? Змерзле тіло найкраще розігріти гарячим душем або прийняттям ванни.

picture

WC і ванна в одному стилі

ноді ванна кімната, поєднана з WC, є необхідністю, а іноді - кращим варіантом. Однак завжди добре, коли навіть сантехніка естетично гармонує з іншим обладнанням ванної кімнати й ефективно служить. RAVAK представляє дві стильні концепції, які дозволяють використовувати комплексне обладнання для ванних кімнат, включаючи WC.

picture

PURI

Відмінною рисою нової лінійки змішувачів, дизайнером яких є Kryštof Nosál, це круглий профіль циліндра. «Мене надихає стиль, в якому немає нічого зайвого.