Youtube Instagram

Про нас

Новини

picture
21.3.2016

Чеський дизайн ванної кімнати знову зацікавив міжнародних експертів

Продукція, що виготовляється під брендом RAVAK і розробляється автором Kryštof Nosál, досягла поставленої мети в області міжнародного дизайну. В одному із найшанованіших міжнародних конкурсів iF DESIGN AWARD серед решти 388 виробів у категорії "Ванні кімнати" перемогла концепція для ванних кімнат 10°. RAVAK же одночасно став єдиною компанією з Чеської Республіки, якій вдалося в цій категорії отримати нагороду. Також на ринку набирає обороти нововведена концепція для ванних кімнат Formy, а саме в чеському національному турі міжнародного конкурсу EDIDA (Elle Decoration International Design Award), оголошеного двадцятьма п'ятьма світовими виданнями журналу “Elle Decoration”. Далі вона проходить в міжнародний фінал, результати якого будуть оголошені в квітні під час Міланського тижня дизайну.

picture
1.2.2016

Душова кабіна MATRIX - стиль, котрий говорить сам за себе

Ряд розсувних душових кабін RAVAK у 2016 році поповнила розкішна душова кабіна Matrix, яка є найелегантнішим і найпрактичнішим рішенням з асортименту розсувних душових кабін не лише цієї марки, але й усього ринку з обладнанням для ванних кімнат.

picture
1.2.2016

Нова концепція для ванних кімнат RAVAK пропонує дві FORMY

Концепція включає два набори умивальника з ванною (FORMY 01 і FORMY 02), автором яких є Product-дизайнер KryštofNosál. Найбільший чеський виробник обладнання для ванних кімнат таким чином хоче зацікавити любителів класичних прямокутних ванн, які заразом і оцінять належним чином нову концепцію. Проект FORMY також є входженням бренду RAVAK в асортимент умивальників на стільницю.

picture
1.2.2016

Гідромасажні панелі RAVAK – доступна у будь-який час релаксація

У 2016 році RAVAK вводить у свій асортимент дві нові моделі гідромасажних панелей, які, завдяки приємній ціні, дають можливість насолодитися гідромасажем у душі ширшому колу клієнтів. Кожна з представлених моделей має нові практичні переваги.

picture
1.2.2016

Змішувачі Classic - елегантне доповнення однойменної концепції д/ванних кімнат

Одна з найпопулярніших концепцій для ванних кімнат RAVAK під назвою Classic обзавелася погодженим по дизайну змішувачем. Він має тонкий граціозний корпус, а на чітко визначені грані, характерні для цієї концепції, вказує ідеально рівна поверхня верхньої частини усіх типів змішувачів.

picture
1.2.2016

Змішувачі до умивальників на стільницю - надають простір для самостійних рішень

У 2016 році RAVAK презентує своїм покупцям новинку - умивальники Formy, призначені для розміщення на стільницю. З ними утворюють одне ціле оновлені змішувачі і стільниці до умивальників

picture
20.1.2016

Підкреслити красу облицювання підлоги в душі Вам допоможе душовий канал

Під час приймання душу Ви віддаєте перевагу прямому контакту з природною красою керамічної підлоги? Або ж у вас встановлена атипова душова кабіна, куди звичайний піддон не вписується і Вам потрібне безступінчасте рішення душового простору? Все просто - перед укладанням плитки в душовій кабіні встановіть якісний душовий канал, і усі питання будуть вирішені.

picture
21.9.2015

Новинки серед змішувачів RAVAK

Змішувачі RAVAK вже стали стабільною складовою українських ванних кімнат, тому ми регулярно представляємо нашим клієнтам новинки в цьому асортименті. У другій половині 2015 року RAVAK випускає на ринок вироби, які продовжують розширювати основну концепцію д/ванних кімнат Chrome, а саме два змішувачі для біде і один змішувач для кухні.

picture
1.7.2015

Меблі для ванної кімнати Clear і Ring

RAVAK знову вводить в асортимент дві серії меблів, які по стилю не пов'язані із жодною конкретною концепцією. Але це жодним чином не впливає на загальний стиль Вашої ванної кімнати.

picture
23.6.2015

Для безпечнішої ванної кімнати

Правильна ванна кімната не повинна мати в просторі жодних перешкод, тільки помічників. На щастя, навіть у нинішній тенденції "дизайн над усе" знайдеться безліч естетичних рішень, які максимально убезпечать знаходження у ванній кімнаті.

picture
1.6.2015

Міцні ванни

За більш ніж п'ятнадцять років виробництва акрилових ванн, марка RAVAK набралася вже досить досвіду, і удосконалила використовувані матеріали до такої міри, що вирішила надавати своїм клієнтам довічну гарантію на ванни.

picture

Чеська ванна кімната завоювала премію Red Dot

Найпрестижніша міжнародна премія Red Dot Award за дизайн виробу в цьому році дісталася марці RAVAK. У категорії "Ванні кімнати" судді відзначили і нагородили лише одного чеського виробника. Red Dot удостоївся RAVAK за нову концепцію 10 ° від дизайнера Kryštofa Nosálа, засновану на повороті окремих елементів на 10 ° в напрямку до споживача.

picture
27.8.2015

Гідромасажні системи RAVAK з новим насосом ECOLution

Технічна перевага гідромасажних систем RAVAK за усіма критеріями завдяки новому насосу ECOLution

picture
3.7.2014

Ванна і душ в одному цілому - ванни Rosa

Ви надаєте перевагу прийманню душу, а Ваші діти більше люблять купатися у ванні? Що робити, якщо і те, і інше не поміщається в одній ванній кімнаті?

picture
8.5.2014

Новинка 2014 - ванна Freedom

Окремо стояча ванна FREEDOM. "Свобода - цей стан душі". Чи вважаєте Ви, що етап постійного пошуку бракуючих сантиметрів у ванній кімнаті вже позаду? І у Вас немає необхідності вибирати економне рішення простору?

picture
8.5.2014

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC. Найуспішніший комплексний набір для ванної кімнати марки RAVAK.