Youtube Instagram

Про нас

Новини

picture
21.3.2016

Чеський дизайн ванної кімнати знову зацікавив міжнародних експертів

Продукція, що виготовляється під брендом RAVAK і розробляється автором Kryštof Nosál, досягла поставленої мети в області міжнародного дизайну. В одному із найшанованіших міжнародних конкурсів iF DESIGN AWARD серед решти 388 виробів у категорії "Ванні кімнати" перемогла концепція для ванних кімнат 10°. RAVAK же одночасно став єдиною компанією з Чеської Республіки, якій вдалося в цій категорії отримати нагороду. Також на ринку набирає обороти нововведена концепція для ванних кімнат Formy, а саме в чеському національному турі міжнародного конкурсу EDIDA (Elle Decoration International Design Award), оголошеного двадцятьма п'ятьма світовими виданнями журналу “Elle Decoration”. Далі вона проходить в міжнародний фінал, результати якого будуть оголошені в квітні під час Міланського тижня дизайну.

picture
1.2.2016

Душова кабіна MATRIX - стиль, котрий говорить сам за себе

Ряд розсувних душових кабін RAVAK у 2016 році поповнила розкішна душова кабіна Matrix, яка є найелегантнішим і найпрактичнішим рішенням з асортименту розсувних душових кабін не лише цієї марки, але й усього ринку з обладнанням для ванних кімнат.

picture
1.2.2016

Нова концепція для ванних кімнат RAVAK пропонує дві FORMY

Концепція включає два набори умивальника з ванною (FORMY 01 і FORMY 02), автором яких є Product-дизайнер KryštofNosál. Найбільший чеський виробник обладнання для ванних кімнат таким чином хоче зацікавити любителів класичних прямокутних ванн, які заразом і оцінять належним чином нову концепцію. Проект FORMY також є входженням бренду RAVAK в асортимент умивальників на стільницю.

picture
1.2.2016

Гідромасажні панелі RAVAK – доступна у будь-який час релаксація

У 2016 році RAVAK вводить у свій асортимент дві нові моделі гідромасажних панелей, які, завдяки приємній ціні, дають можливість насолодитися гідромасажем у душі ширшому колу клієнтів. Кожна з представлених моделей має нові практичні переваги.

picture
1.2.2016

Змішувачі Classic - елегантне доповнення однойменної концепції д/ванних кімнат

Одна з найпопулярніших концепцій для ванних кімнат RAVAK під назвою Classic обзавелася погодженим по дизайну змішувачем. Він має тонкий граціозний корпус, а на чітко визначені грані, характерні для цієї концепції, вказує ідеально рівна поверхня верхньої частини усіх типів змішувачів.

picture
1.2.2016

Змішувачі до умивальників на стільницю - надають простір для самостійних рішень

У 2016 році RAVAK презентує своїм покупцям новинку - умивальники Formy, призначені для розміщення на стільницю. З ними утворюють одне ціле оновлені змішувачі і стільниці до умивальників

picture
20.1.2016

Підкреслити красу облицювання підлоги в душі Вам допоможе душовий канал

Під час приймання душу Ви віддаєте перевагу прямому контакту з природною красою керамічної підлоги? Або ж у вас встановлена атипова душова кабіна, куди звичайний піддон не вписується і Вам потрібне безступінчасте рішення душового простору? Все просто - перед укладанням плитки в душовій кабіні встановіть якісний душовий канал, і усі питання будуть вирішені.

picture
27.8.2015

Гідромасажні системи RAVAK з новим насосом ECOLution

Технічна перевага гідромасажних систем RAVAK за усіма критеріями завдяки новому насосу ECOLution

picture
3.7.2014

Ванна і душ в одному цілому - ванни Rosa

Ви надаєте перевагу прийманню душу, а Ваші діти більше люблять купатися у ванні? Що робити, якщо і те, і інше не поміщається в одній ванній кімнаті?

picture
8.5.2014

Новинка 2014 - ванна Freedom

Окремо стояча ванна FREEDOM. "Свобода - цей стан душі". Чи вважаєте Ви, що етап постійного пошуку бракуючих сантиметрів у ванній кімнаті вже позаду? І у Вас немає необхідності вибирати економне рішення простору?

picture
8.5.2014

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC. Найуспішніший комплексний набір для ванної кімнати марки RAVAK.