Youtube Instagram

Про нас

Новини

picture
26.3.2019

Ванна Solo - новинка, яка підкорила світ

Окремо стояча акрилова ванна Solo від бренду RAVAK за перші кілька місяців свого існування стала найпопулярнішою чеською ванною. Нещодавно отримала нагороди Red Dot та iF Design Award у двох найпрестижніших європейських конкурсах дизайну. У Чикаго (США) ванна Solo отримала нагороду Good Design на рубежі цього року. У Чеській Республіці вона зацікавила на осінній виставці Designblok, отримала нагороду EDIDA в категорії „Ванна кімната“, а Чеська академія дизайну номінувала її автора в конкурсі Czech Grand Design.

picture
21.3.2016

Чеський дизайн ванної кімнати знову зацікавив міжнародних експертів

Продукція, що виготовляється під брендом RAVAK і розробляється автором Kryštof Nosál, досягла поставленої мети в області міжнародного дизайну. В одному із найшанованіших міжнародних конкурсів iF DESIGN AWARD серед решти 388 виробів у категорії "Ванні кімнати" перемогла концепція для ванних кімнат 10°. RAVAK же одночасно став єдиною компанією з Чеської Республіки, якій вдалося в цій категорії отримати нагороду. Також на ринку набирає обороти нововведена концепція для ванних кімнат Formy, а саме в чеському національному турі міжнародного конкурсу EDIDA (Elle Decoration International Design Award), оголошеного двадцятьма п'ятьма світовими виданнями журналу “Elle Decoration”. Далі вона проходить в міжнародний фінал, результати якого будуть оголошені в квітні під час Міланського тижня дизайну.

picture
27.8.2015

Гідромасажні системи RAVAK з новим насосом ECOLution

Технічна перевага гідромасажних систем RAVAK за усіма критеріями завдяки новому насосу ECOLution

picture
3.7.2014

Ванна і душ в одному цілому - ванни Rosa

Ви надаєте перевагу прийманню душу, а Ваші діти більше люблять купатися у ванні? Що робити, якщо і те, і інше не поміщається в одній ванній кімнаті?

picture
8.5.2014

Новинка 2014 - ванна Freedom

Окремо стояча ванна FREEDOM. "Свобода - цей стан душі". Чи вважаєте Ви, що етап постійного пошуку бракуючих сантиметрів у ванній кімнаті вже позаду? І у Вас немає необхідності вибирати економне рішення простору?

picture
8.5.2014

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC. Найуспішніший комплексний набір для ванної кімнати марки RAVAK.