Instagram Pinterest Youtube Telegram

Новини

picture

Душ одним дотиком

Душові системи є одним з найпопулярніших варіантів для обладнання душових кабін. Останні моделі RAVAK з термостатичним змішувачем і вбудованою полицею поєднують у собі всі функції, які роблять душові системи такими зручними, і додають найпростіші засоби керування, які тільки можна собі уявити.

picture

Чорна точка для RAVAK для виняткового дизайну

RAVAK вступає в 2023 рік з чорною крапкою. І справа не в поганій поведінці, а в чудовому дизайні колекції умивальників Yard, створеної у співпраці зі студією Vrtiška & Žák. RAVAK є єдиною компанією з Чехії, яка отримала нагороду за минулий рік за обладнання для ванної кімнати.

picture

Виставка RAVAK отримала нагороду як найкраща інсталяція виробника на міжнародному фестивалі дизайну Designblok 2022

Найбільший центральноєвропейський показ дизайну та моди вибрав тему «Ліс». На виставці представили 178 експонентів, будь то міжнародні зірки, відомі компанії з Чехії та за кордоном, а також незалежні бренди та талановиті новачки. RAVAK цього року взяв участь вдесяте

picture

У RAVAK з’явилися нові креативні директори

Дизайнери Роман Вртішка та Володимир Жак беруть на себе художнє керівництво найбільшим чеським виробником обладнання для ванних кімнат. Цьогорічні абсолютні переможці нагород Czech Grand Design будуть відповідати за створення креативних стратегій, зміну візуальної ідентичності бренду та розробку нових продуктів.

picture

RAVAK на IOO%

Чеський виробник ванних кімнат запустив нову іміджеву кампанію. За концепцією ролика, створеного на глибині чотирьох метрів у реальному підводному середовищі, стоїть продюсерська компанія Punk Film. У результаті формати довжиною 10" та 20" транслюються у липні та серпні на основних телеканалах Nova, Prima та на каналі ČT2 Чеського телебачення.

picture

Концепція для ванної кімнати Classic II

Одна з найпопулярніших дизайнерських концепцій RAVAK зазнала змін й пропонує все необхідне для позачасової та зручно обладнаної ванни та туалету. Її первісний автор, дизайнер Криштоф Носаль, спростив деякі лінії та додав мінімалістський стиль відповідно до правила, що простота – це краса.

picture

Yard

RAVAK представляє тонкостінні керамічні умивальники з поверхнею для зберігання від студії Vrtiška & Žák.

picture

Душова кабіна Nexty

RAVAK представляє рішення, яке прослужить не одному поколінню. Нові душові кабіни Nexty мають сучасний мінімалістський дизайн, тому вони підходять для більшості ванних кімнат та гарантують геніально простий спосіб відчинення дверей.

picture

Окремо стояча ванна Ypsilon з нагородою Red Dot Design Award

Найпрестижніша європейська нагорода в галузі дизайну Red Dot Design Award цього року присуджується, зокрема, чеському бренду для ванних кімнат RAVAK. Її отримала акрилова окремо стояча ванна Ypsilon від дизайнера Кріштофа Носала.

picture

Студія Vrtiška & Žák - переможець щорічної премії Czech Grand Design 2021

Студія Vrtiška & Žák, з якою ми вже другий рік співпрацюємо у розробці нових продуктів, здобула у вівторок, 22 березня, найпрестижнішу чеську нагороду за дизайн.

picture

Ypsilon Wall

Витончена акрилова ванна Ypsilon Wall ніжної форми пропонує ідеальне розслаблення. Чуйно продумані зовнішні лінії, що надають їй романтичного відтінку, злегка розходяться в сторони у верхній частині й, пліч-о-пліч з над стандартною висотою ванни, забезпечують користувачеві зручну опору для шиї й голови.

picture

Сучасна ванна у колекції Моравської галереї?!

Наприкінці 2021 року Музей декоративно-прикладного мистецтва у Брно представив нову концепцію під назвою ART DESIGN FASHION, що показує найкращі зразки сучасного чеського дизайну. Одним з експонатів постійної експозиції є ванна RAVAK авторської концепції 10°.

picture

Ви бачите цей чорний?!

Авторський дизайн серії 10° є однією з віх в лінійці RAVAK. Він отримав безліч міжнародних нагород за інноваційні рішення та поступово перетворився на комплексну концепцію ванної кімнати, включаючи змішувачі у двох варіантах. Мінімалістичний варіант дизайну 10°, без виступу на верхній поверхні змішувачів, тепер має варіант і в чорному кольорі.

picture

Все, що Вам потрібно в душі

RAVAK випустив душову штангу, яка поєднує в собі переваги термостатичного змішувача, верхнього й ручного душу та полиць для зберігання речей. Для комфортного щоденного прийняття душу вам більше нічого не потрібно. Можливо, лише вода.

picture

Меблі STEP - перший крок до чистої ванної

Скільки речей повсякденного вжитку може знадобитись у ванній? Їх десятки. Але що з ними робити? Набір меблів для ванних кімнат Step заснований на популярності умивальників на стільницю й передбачає для них приховані місця для зберігання. Таким чином, ванна кімната, оснащена меблями Step, демонструє сучасний дизайн, а не звичайний безлад.

picture

Найнадійніша душова кабіна RAVAK у новому вигляді

RAVAK представляє новинку своєї самої продаваної душової кабіни Supernova. Сама міцна душова кабіна RAVAK має оновлений дизайн та модний чорний корпус.

picture

Термостатична душова штанга - душ як вам потрібен

Іноді хочеться довше прийняти приємний душ, нічого не робити, просто насолоджуватися дощем з крапель, що падають на плечі, і волосся зверху. Але іноді необхідно взяти справу у свої руки, швидко вимитися й відправитися у справах. Термостатична душова штанга RAVAK з верхнім душем та лійкою будуть ідеальним рішенням.

picture

RAVAK гарантує якість

Наближаючи 30-й рік свого існування, бренд RAVAK пропонує інші розширені стандартні гарантії якості своїх товарів. Завдяки власному, здебільшого місцевому виробництву та технологіям, RAVAK контролює виробничий процес від самого початку до кінця, так що замовник справді може покластися на якість продукції.

picture

Чеські виробники заснували Асоціацію промислового дизайну Чехії. Одним з перших членів є RAVAK

Асоціація була заснована з метою підтримки та просування дизайну, співпраці з державними та освітніми закладами, захисту інтелектуальної власності, співпраці між окремими членами та підвищення загальної обізнаності про дизайн серед широкої громадськості.

picture

RAVAK представляє свою продукцію на відео

Думаєте про нову ванну, рахуєте сантиметри, вибираєте техніку? Не дуже вдалий час для походів по магазинах? Вам знадобиться тільки комп'ютер.