Youtube Instagram Telegram

Новини

picture
7.9.2020

Меблі для ванної кімнати Comfort

Меблі для ванної кімнати Comfort від дизайнера Michala Roszkowski поєднують в собі неперевершені якості керамічного умивальника з сучасними лініями тумб для зберігання речей.

picture
21.8.2020

RAVAK представляє ванни з тонким краєм

Найпопулярніші моделі ванн RAVAK відповідають дизайну у стилі мінімалізм не тільки своєю формою, а й новими витонченими краями.

picture
24.7.2020

Меблі для ванної кімнати Balance

Керамічний умивальник й сучасні меблі - дві половини успіху будь-якої ванної кімнати.

picture
10.6.2020

В умивальниках RAVAK переважає тонкостінна кераміка.

Тенденція тонких ліній не оминула й ванні кімнати. Так звана slim кераміка міцна й довговічна, як і її класичний варіант, але на відміну від неї дозволяє створювати витончені тонкі краї, а її точні форми кидають виклик оригінальному дизайну.

picture
26.3.2020

Змішувачі PURI з премією Red Dot

В цьому році найпрестижніша європейська нагорода за дизайн продукції Red Dot Design Award, зокрема, присуджується чеському бренду для ванної RAVAK. Red Dot виграв набір змішувачів Puri (дизайнер Kryštof Nosál), який на початку цього року отримав нагороду міжнародного журі iF Design Award.

picture
7.2.2020

Ціна на нові змішувачі PURI

Нова колекція змішувачів PURI, представлена на осінній виставці Designblok, отримала свою першу міжнародну нагороду - премію iF Design Award.

picture
17.1.2020

Найпопулярніші вироби RAVAK

У переході від старого року до нового зазвичай підбивають підсумки. Навіть в сантехніці можна розпізнати однозначні хіти, які завоювали найбільшу популярність у покупців. Які вони?

picture
9.12.2019

Для спокою у душі – термозмішувачі

Ви змерзли після довгого перебування на вулиці? Змерзле тіло найкраще розігріти гарячим душем або прийняттям ванни.

picture
4.11.2019

WC і ванна в одному стилі

ноді ванна кімната, поєднана з WC, є необхідністю, а іноді - кращим варіантом. Однак завжди добре, коли навіть сантехніка естетично гармонує з іншим обладнанням ванної кімнати й ефективно служить. RAVAK представляє дві стильні концепції, які дозволяють використовувати комплексне обладнання для ванних кімнат, включаючи WC.

picture
16.10.2019

PURI

Відмінною рисою нової лінійки змішувачів, дизайнером яких є Kryštof Nosál, це круглий профіль циліндра. «Мене надихає стиль, в якому немає нічого зайвого.


picture
22.5.2019

Краса в простоті

Ви віддаєте перевагу простим формам, тонким лініям й атмосфері мінімалізму у своїй квартирі? Ви легко можете вибрати ванну кімнату від чеського виробника RAVAK, який представляє кілька новинок.

picture
29.4.2019

Намагаєтеся економити воду? Вам допоможе термостатичний змішувач…

Використання термостатичних змішувачів - один з найефективніших способів економії води. Ви будете задоволені не тільки меншою сумою в річній платіжці, а й більш спокійним ставленням до навколишнього середовища.

picture
9.4.2019

WC Classic Rim Off

З технологією, яка зберігає чашу по-справжньому чистою, й дизайном, ідеально відповідним концепції Classic.

picture
9.4.2019

Нова окремо стояча ванна SOLO від бренду RAVAK

Підзаголовком нової ванни RAVAK можна було б назвати «Solo для чистих форм», тому що дизайнер Kryštof Nosál інноваційним чином об'єднав дві найпростіші форми: прямокутну основу, яке надає ванні візуальну стабільність, з овальною верхньою частиною, що створює приємне заспокійливе враження.

picture
9.4.2019

Універсальна тумба під умивальник на стільницю

Умивальник на стільниці - абсолютний тренд в сучасних ванних кімнатах. Навколо багато місця й можливість розмістити змішувач за індивідуальними вимогами. Але куди прибрати велику кількість дрібних предметів у ванній? В ящик.

picture
9.4.2019

Душова кабіна Pivot Black

Найкрасивіше - зазвичай найпростіше. Це повністю підтверджується популярною душовою кабіною Pivot від виробника RAVAK, яка випускається в новому чорному кольорі. Стримана елегантність великих скляних поверхонь явно контрастує з темною рамою, стрижнями, ручками й гармонує з абсолютно простим технічним рішенням, яке прослужить поколінням.

picture
9.4.2019

Тонкостінні умивальники RAVAK

Умивальники на стільницю неодноразово виходять на перший план в тенденціях ванних кімнат. Вони відмінно виглядають, стільниця навколо них пропонується для використання у якості місць для зберігання речей й одночасно для різних концепцій дизайну, і, крім того, вони дозволяють вам вільно грати з розміщенням змішувачів.

picture
9.4.2019

Душові кабіни та двері Blix Slim

Нова кабіна Blix Slim від виробника RAVAK надає ванній кімнаті енергію, не обтяжує її візуально й підтримує легке враження від всього простору. Її тонкий профіль виглядає легко й витончено, контрастуючи з роками вдосконалення технічних рішень, заснованих на якісних матеріалах та перевірених технологіях.

picture
9.4.2019

Black tie для вашої ванної кімнати

Там, де очікується білий, тільки чорний буде привертати увагу. Душові кабіни, штори та сидіння RAVAK з чорними акцентами надають ванній кімнаті глибину та привабливість, є позачасовими та легкими у поєднанні. Тепер RAVAK пропонує душові кабіни Walk-In з чорними тримачами та бічними панелями, що прекрасно підкреслює чисту красу великих площ міцного захисного скла.