Instagram Pinterest Youtube Telegram

Про нас

Ми спеціалізуємося на сучасних ванних кімнатах, продуманих до найдрібніших деталей в повному спектрі комплексних рішень. Своїм клієнтам ми поставляємо ванни, душові кабіни і двері, ванни з гідромасажними системами, умивальники, меблі д/ванних кімнат, змішувачі та різні аксесуари.

Будучи одним з найбільших виробників обладнання д/ванних кімнат в Чеській Республіці і одним з ключових гравців європейського ринку, своїм клієнтам ми гарантуємо відповідальний підхід до кожного, стабільність, безперервність виробничого процесу і перевірену якість усіх наших виробів.

Історія компанії

Історія компанії

Компанія RAVAK була заснована в 1991 році як товариство з обмеженою відповідальністю, пізніше, в 1997 році стала акціонерним товариством, та із самого початку носить назву, яка відображає імена своїх засновників - сім'ї Варжекових (Vařekových) і Крейсових (Kreysových). Обидві родини й досі активно керують компанією.

Дизайн RAVAK

Дизайн RAVAK

Нашою основною метою є дизайн і проникнення у світ майстерності та естетики. Своїм клієнтам ми регулярно презентуємо продумані вироби, що мають оригінальний відбиток конкретного автора. Для співпраці ми обираємо лише ті студії, які успішно працюють не лише в чеському дизайн середовищі, але й у дизайн середовищі світового рівня.

Технології та матеріали RAVAK

Технології та матеріали RAVAK

Поєднання багаторічного досвіду роботи в області сантехніки, новітніх технологій і першокласних матеріалів гарантує високу якість RAVAK.

Чому RAVAK

Чому RAVAK

Красиву ванну кімнату хоче мати кожен, і для цього Вам не треба йти на компроміси. Концепції і продукція RAVAK допоможуть прийти до такого рішення інтер'єру ванної кімнати, в якій поміститься все, що Вам необхідно для комфортного купання і приймання душу.

Відгуки RAVAK

Відгуки

Так само, як вода не зважає на розподіл світу згідно з кордонами, які визначили люди, так само й наші вироби не знають кордонів. З ЧР вони подорожують всюди, де є необхідність ефективно застосовувати очищаючу силу води. Зустрітися з ними Ви можете у більш ніж 50 країнах світу, в найвідоміших готелях, фірмах і приватних резиденціях. Скрізь, де клієнти оцінять перевірений бренд, високу якість і оригінальний дизайн.

Виставки та ярмарки

Виставки та ярмарки

З продукцією марки RAVAK Ви регулярно могли познайомитися на чеських і світових виставках. Серед найвідоміших, наприклад, будівельна виставка ISH у Франкфурті-на-Майні або MOSBUILD у Москві. В той же час RAVAK є одним з ключових гравців в області мистецтва і дизайну. Авторські роботи наших дизайнерів ми, наприклад, презентуємо на празькому фестивалі Designblock.

Нагороди RAVAK

Нагороди

За час свого існування бренд RAVAK потрапляв у багато номінацій відомих національних і міжнародних конкурсів. Рішення наших дизайнерів регулярно включаються в номінації щорічної премії Академії дизайну ЧР Czech Grand Design, професійна громадськість відмічає їх своєю нагородою (Elle Decoration Award), а в 2015 році одна з концепцій д/ванних кімнат (10°) отримала найпрестижнішу нагороду на європейському континенті Red Dot 2015 за інноваційний дизайн. Довіртеся перевіреному професіоналами дизайну.

Контакти RAVAK

Контакти

Ви шукаєте вирішення технічної проблеми або у Вас є питання загального характеру?