Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

W SET-90 Free

W SET-90 для душових кабін Walk-In Free

Набір металевих тримачів і опор надійно утримають великі скляні поверхні на своїх місцях. W SET-90 позначає вхідну ширину з обох сторін 90 див.


Серія

Повний комплект виробів Brilliant та Walk-In складається з двох окремих елементів! 

B SET
Необхідно придбати окремо душові скла, душові двері або нерухомі стінки серії Brilliant, а також металеві деталі так званого B SET. У набір B SET входять ручки, петлі, монтажний набір та тримачі Brilliant для обраних наборів. Короткий або довгий тримач для скла можна придбати окремо і для менших розмірів душових кабін.

W SET
Щоб отримати повний комплект виробу Walk-In, вам необхідно придбати скляні нерухомі стінки Walk-In в одній упаковці, а також металеві тримачі для забезпечення стійкості всієї душової кабіни в другій упаковці так званому W SET. НАБІР W SET містить металеві тримачі та опори.

Інші варіанти дизайну, не лише продукти Walk-In, можна замовити через онлайн-конфігуратор атипових виробів - atp.ravak.ua, де ви оберете потрібний дизайн (тип, ширину, висоту).

Технічна інформація

Набір металевих деталей для душової кабіни Walk-In Free 120 й 140, де ширина входу - 90 см з обох боків.
W SET містить:

  • тримач тонкий – 2 шт.
  • опора – 2 шт.
  • монтажний набір

Гарантія: 5 років

Стійкість душової кабіни забезпечують 2 опори та 2 тонких тримачі, що складаються з двох хромованих кінців (стіна + скло), з'єднані алюмінієвим профілем з обробкою поверхні полірований алюміній або чорний.

5 років гарантії
W SET-90 Free

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
GWD01000A096
Вход 900 мм
Тримач W SET-90 Free хром 8 858
GWD010003020 W SET-90 Free Чорний 12 341
GWD01000E004 W SET-90 Free білий 12 341

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування