Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Універсальний монтажний набір

Універсальний монтажний набір для піддонів

Призначений для монтажу і герметизації душових піддонів, що встановлюються в кутку. Ідеально ущільнить і усуне виниклі шви.


1 118 ₴
ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ЗАДОВОЛЕНІСТЬ КЛІЄНТІВ

Опис

  • містить: силіконовий герметик RAVAK 310 мл, білий, самоклеючу поролонову стрічку 220 см, 2x декоративні планки 6/1200 мм, 2x кутових з'єднувача

Універсальний монтажний набір підходить для усіх піддонів, що встановлюються в кут. Для піддонів, що встановлюються в ніші, необхідно додатково докупити декоративну планку.

Артикул A000000004
Виріб Універсальний монтажний комплект
EAN 8595096892445
Довжина упаковки 8 cm
Ширина упаковки 5 cm
Висота упаковки 125 cm
Вага 0,66 kg

Серія

Монтажні пристосування служать для ідеального ущільнення душових піддонів під час установки їх у вже облицьовану душову кабіну. Пропонуємо монтажні набори, що містять силіконовий герметик RAVAK Professional, самоклеючу стрічку і дві декоративні планки. Монтажний набір використовується для ідеального ущільнення душових піддонів у вже повністю облицьованій душовій кабіні. Без втручання в поверхні стін досягається ідеальне, з точки зору оформлення, і функціональне, з точки зору герметизації, з'єднання душового піддону із стіною ванної кімнати. Універсальний монтажний набір призначений для усіх душових піддонів, що встановлюються в кут. Для піддонів, що монтуються в нішу, необхідно докупити декоративну планку.

Купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
A000000004 --- Універсальний монтажний набір для піддонів 1 118

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

З цим товаром також купують