Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Шафка під мініумивальник SD Classic II 400

Шафка під мініумивальник SD Classic II 400

Додає родзинку навіть простому мініумивальнику. Двері мають ергономічно вирізаний простір для захоплення. У тумбі також є регульована по висоті полиця. У двох варіантах кольору. З точки зору дизайну, доповнює концепцію Classic II, яка підходить для оснащення всієї ванної кімнати або туалету з ідеєю практичності та стриманого мінімалізму.


Серія Classic II

Класика у кращому значенні цього слова

У меблях д/ванних кімнат Classic II дизайнер утілив ідею простоти і практичності в їх сутнісній формі. Скромні зовнішні лінії підкреслює акуратна овальна ручка в стилі мінімалізму.

Koupelnový nábytek Classic II

Великий розмірний ряд

Модельний ряд Classic II представлений як мініумивальниками, які підходять в першу чергу для WC, так і подвійними умивальниками для усієї сім'ї. До усіх умивальників пропонуються відповідні шафки різних стилів і розмірів.


Koupelnový nábytek Classic II

Продумана внутрішня структура

Кожна модель шафки Classic II виконана таким чином, щоб могла забезпечувати якомога більше місця для зберігання, але при цьому не займати надто багато місця в самій ванній кімнаті. Найбільша шафка під подвійний умивальник оснащена низьким ящиком з перегородками для дрібних речей.


Koupelnový nábytek Classic II

Колірне виконання на вибір

Для того, щоб меблі д/ванних кімнат Classic II могли дійсно гарно виглядати у будь-якій ванній кімнаті, ми розробили два кольори, а саме білий/білий і білий/сірий.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 40 x 22 x 50 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • типове виконання: лівий і правий (L/R)
  • колірне: білий/білий і білий/сірий
  • гарантія: 5 років

Тумба під умивальник SD Classic II 400 оснащена полицею, що регулюється по висоті. Лівий чи правий варіант визначається стороною, де знаходиться петля. Якісна петля забезпечує плавне закривання дверей. Поставляється у зібраному вигляді, в т.ч. монтажний комплект (гвинти, петлі, заглушки). Монтується на стіну. Для комплексного рішення та дизайнерської гармонії ванної кімнати рекомендуємо комбінувати тумбу під умивальник з іншими виробами концепції Classic II.

5 років гарантіїКонцепціїL/R варіантПросочення від вологи
Шафка під мініумивальник SD Classic II 400

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X000001484 400x220x500 мм SD Classic 400 L білий/білий 9 405 7 524
X000001486 SD Classic 400 R білий/білий 9 405 7 524

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування