Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Меблі для ванних кімнат

Будь то грайливі меблі в нетрадиційному стилі, елегантні меблі в класичному стилі або незамінні дзеркала для ванних кімнат RAVAK - усі ці вироби є кращим прикладом майстерної обробки чудових матеріалів.

Меблі проходять через руки майстрів вищої категорії, які з високоякісних матеріалів створюють неповторну продукцію для щоденного використання і естетичного задоволення. Формами і інноваційним дизайном шафки і дзеркала наділяються в студії DesignNosal, при цьому велика увага приділяється їх гармонійному поєднанню з конкретними концепціями д/ванних кімнат. Оскільки ми завжди прагнемо максимально задовольнити потреби клієнта, до Вашої ванної кімнати меблі надійдуть вже в зібраному до останнього міліметра стані.

Підвісні шафки і умивальники RAVAK пропонують завжди практичні рішення місця для речей на умивальнику і достатній простір в шафках. Їх форма і спеціальна ретельна обробка AMT (AntiMoistureTreatment) полегшують догляд і сприяють тривалому терміну служби. Дверці покриваються двома шарами грунтовки, а потім забарвлюються надзвичайно стійкою фарбою, тому вони водостійкі і піддаються вологому прибиранню. Легкому догляду за меблями сприяє відсутність ручок і можливість повісити їх на стіну.

Усі шафки для ванних кімнат RAVAK оснащені якісною ходовою частиною з масляними амортизаторами BLUM, підвісною системою HETTICH і петлями з доводчиками SALICE. Ця високоякісна фурнітура забезпечує безпроблемне відкривання і закривання дверцят упродовж усього терміну служби меблів.

сортування за формою