Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач прихованого монтажу Chrome II для R-box, трьохрежимний,

Термостатичний змішувач прихованого монтажу Chrome II ванна/душ з перемикачем для R-box Multi

CR II 067.00CR.O3.RB071 / CR II 067.20BL.O3.RB071
Приємна динаміка овальних форм. Змішувач Chrome II відбиває сучасні тенденції дизайну ванних кімнат. Термостатичний змішувач прихованого монтажу може компенсувати коливання тиску в трубах та температури води, гарантуючи тим самим, що вода завжди буде такою теплою, як ви її встановили. Змішувач призначений для прихованої установки за допомогою R-box. Він дозволяє поступово розподіляти воду до трьох місць. Таким чином, ви можете використовувати його, якщо хочете мати верхній та ручний душ, а також вихід у ванну або промивну насадку у душовий кут. Оберете традиційний хромований змішувач або віддасте перевагу сучасному тренду чорного кольору?


Серія Скрытого монтажа

Змішувачі прихованого монтажу з перемикачем призначені для душових кабін з фіксованою і ручною лійками або для ванн з наповненням переливом і можливістю приймання душу. Якщо Ваш вибір зупинився на змішувачі прихованого монтажу з перемикачем, тоді Вам необхідно оснастити ванну наповненням переливом, включаючи стік. Перемикач у ванні служить для переходу від наповнення переливом до душу лійкою. У душовій кабіні він виконує функцію перемикача фіксований душ/ручний душ. Керамічний картридж має діаметр 35 мм. Існує вбудовуваний механізм R-box для змішувачів прихованого монтажу. На відміну від класичних змішувачів прихованого монтажу установка R-box і можлива заміна верхньої частини набагато легші. Змішувачі прихованого монтажу Chrome II підходять як для ванн Chrome, так і для інших ванн і душових кабін RAVAK. 

Технічна інформація

 • картридж: термостатичний для контролю температури води
 • виконання: триходовий, з перемикачем, без вбудованого механізму – призначений для R-box Multi RB 071.50
 • колірне виконання:
  • CR: chrome - хром
  • BL: black - чорний
 • гарантія на змішувачі: 5 років
 • підходить:
  • для ванн зі шторкою для наповнення через перелив або виливом та випуском для верхнього та ручного душу
  • для душових кабін із верхнім душем та лійкою ручного душу, наприклад для масажних форсунок
 • аксесуари, які можна придбати окремо: R-box Multi RB 071.50, лійка та інші аксесуари у тому ж кольоровому виконанні

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome II комбінувати з іншими виробами концепції Chrome та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.
Вбудовуваний механізм для змішувачів прихованого монтажу R-box Multi RB 071.50 не входить у комплектацію змішувача, його треба докупити окремо. R-box містить матеріал для кріплення до стіни, але не містить підключення до води та інші водоінсталяційні матеріали. R-box за допомогою пластикової декоративної заглушки внутрішнього корпусу змішувача забезпечує повну функціональність водопровідної системи навіть при демонтажі верхньої частини змішувача. За допомогою цієї заглушки можна випустити повітря з водопровідної системи, не зупиняючи при цьому воду. R-box Multi має чітко позначену верхню частину для правильної установки змішувача.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономія
Термостатичний змішувач прихованого монтажу Chrome II для R-box, трьохрежимний,

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070457 CR II 067.00CR.O3.RB071 Змішувач прихованого монтажу 3-сторонній без корпусу, хром 8 944
X070469 CR II 067.20BL.O3.RB071 Змішувач прихованого монтажу 3-сторонній без корпусу, чорний 10 105
X070074 Вбудовуваний механізм для змішувача прихованого монтажу RB 071.50 5 117

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування