Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувачі

Окрім змішувачів д/ванних кімнат ми також пропонуємо змішувачі для кухні, які зроблять приготування їжі приємнішим. В результаті поєднання обох видів змішувачів Ваш будинок набуде завершеного і привабливого зовнішнього вигляду. Головна перевага усього цього полягає в одній торговій марці, доступному професійному сервісі і найвищій якості виготовлення.

Практичний дизайн змішувачів

Основною вимогою RAVAK до дизайну змішувачів є користь виробу в повсякденному житті, його функціональність і довговічність - не стати буденним і довго радувати свого власника. Для розробки дизайну до наших змішувачів ми звернулися до знаменитої студії Nosal Design, яка має багаторічний досвід і авторство багатьох рішень для ванних кімнат, які у свою чергу удостоїлися високих нагород в області дизайну.

Якість змішувачів RAVAK

Наші змішувачі виготовляються з високоякісної латуні, поверхня яких при виробництві покривається достатнім шаром хрому. Перевірені на практиці ергономічні ручки забезпечують приємну і легку експлуатацію. Якість змішувачів RAVAK, особливо керамічних картриджів з безперебійною і легкою роботою перевірена тестуванням на більш ніж 700 000 рухів. На наші змішувачі ми надаємо 5 років гарантії. На аераторі, складеному з декількох пластикових ситечок, практично не утворюється водний камінь. Змішувачі RAVAK безпечні для здоров’я, сертифіковані незалежними органами і легко підключаються до з’єднувальної арматури.

Сервіс та рекламації

Для виробництва наших змішувачів ми використовуємо лише першокласні матеріали і новітні технології. Але навіть незважаючи на це, наші вироби можуть пошкодитися. У таких неприємних випадках наша професійна команда готова у рамках дії гарантії оцінити виниклий дефект, з точки зору виробника, і запропонувати рішення для його усунення в найкоротші для Вас терміни. Для простого і швидкого оформлення рекламації звертайтеся до магазину, де вами було придбано товар. Щоб отримати професійні сервісні послуги телефонуйте за номером (096) 336 7 334 (пн-пт с 9:00 до 18:00).

Легкий монтаж

Монтаж змішувачів RAVAK дуже простий. Інструкція по установці надрукована на упаковці змішувача. У разі потреби її можна знайти на нашому сайті.

сортування за формою