Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувачі Chrome II

Приємна динаміка овальних форм

Змішувач Chrome II відбиває сучасні тенденції дизайну ванних кімнат. Вони вийшли з-під пера дизайнера Кріштофа Носала. З повної пропозиції ви можете вибрати змішувачі для умивальників, ванн, душових кабін та біде.

Vodovodné batérie Chrome II

Грамотний підхід до економії

Змішувачі, оснащені функцією BeCool, заощаджують витрату гарячої води й, отже, електроенергію. Як? Рух важеля змішувача починається в середньому положенні й тече тільки холодна вода. У стандартних змішувачів у такому положенні тепла вода вже поєднується з холодною. І часто без потреби. Під час короткого промивання рук вода навіть не виливається з трубки.
Система BeCool гарантує, що вода почне нагріватись лише тоді, коли ви цього дійсно захочете. При повороті важеля вліво. Це заощаджує ваші гроші та нашу планету.

Vodovodné batérie Chrome IIРозумне рішення не лише для ванни

Змішувач для ванни має спеціальний перемикач. Підняття важеля включає душ. Нахиливши важіль, він вмикається і запускає подачу води у ванну. Також можна використовувати наповнення ванни в душі - вилив не займає багато місця й при необхідності без проблем наповнює відро.


Vodovodné batérie Chrome II

Чорний або блиск хрому?

Поєднайте елементи ванної кімнати, використовуючи кольори та деталі. Оберіть колірне оформлення змішувача. Варіанти – хромований та чорний матовий. Аксесуари також будуть адаптовані до вашого смаку та, звичайно ж, того ж відтінку, що і наш змішувач.