Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Душова кабіна SmartLine SMSKK4

Душова кабіна напівкругла чотирьохелементна

Округла форма душової кабіни робить знаходження в невеликих ванних кімнатах приємнішим, а двоелементні двері забезпечують зручний широкий вхід.


Серія SmartLine

Мінімалістичний та витончений

Елегантне і легке скло, витончено підкреслене глянцевими металевими деталями, створює легкий вишуканий образ душової кабіни.

Душові кабіни та двері SmartLine

Дизайн для майбутніх поколінь

Впевнений дизайн світового рівня приведе в захват кожного любителя естетичних рішень, але на перший погляд у вічі не впадає. Душова кабіна SmartLine надасть ванній кімнаті витонченість, і ніколи не перестане Вас радувати.


Душові кабіни та двері SmartLine

Уміле рішення

Точне виконання окремих складових душової кабіни SmartLine подібно до безпомилкової роботи годинника. Такі елементи душової кабіни, як фіксуючий механізм дверей, висока порогова планка, що запобігає розбризкуванню води, або ж практична ручка усередині/зовні душової кабіни гармонійно між собою поєднуються і утворюють ідеальне одне ціле, що дозволяє приймати душ з максимальним комфортом.


Душові кабіни та двері SmartLine

Пристосовуваний

Продуманий установочний профіль дозволяє відрегулювати душову кабіну до 15 мм в обидві сторони і адаптуватися можливим будівельним нерівностям.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • колірне виконання: петлі, ручки у виконання хром, монтажний профіль полірований алюміній
  • вітраж з безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Виріб складається з двох рівних та двох зігнутих частин, які утворюють двері поворотного типу. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. За допомогою установчого профілю можна виправити будівельні нерівності стін (до 1,5 см з кожної сторони). У комплекті є 2 коротких тримачі. Радіус 500 мм.

Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcФіксуючий механізм
Душова кабіна SmartLine SMSKK4

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
3S244A00Y1 785-800x785-800x1900
вхід 761 мм
SMSKK4-80 хром+Transparent 48 555 38 844
3S277A00Y1 885-900x885-900x1900
вхід 761 мм
SMSKK4-90 хром+Transparent 49 905 34 934

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.