Youtube Instagram

Приймання душу

Душова кабіна SmartLine SMSKK4

Душова кабіна напівкругла чотирьохелементна

Округла форма душової кабіни робить знаходження в невеликих ванних кімнатах приємнішим, а двоелементні двері забезпечують зручний широкий вхід.

Серія SmartLine

Мінімалістичний та витончений

Елегантне і легке скло, витончено підкреслене глянцевими металевими деталями, створює легкий вишуканий образ душової кабіни.

Душові кабіни та двері SmartLine

Дизайн для майбутніх поколінь

Впевнений дизайн світового рівня приведе в захват кожного любителя естетичних рішень, але на перший погляд у вічі не впадає. Душова кабіна SmartLine надасть ванній кімнаті витонченість, і ніколи не перестане Вас радувати.


Душові кабіни та двері SmartLine

Уміле рішення

Точне виконання окремих складових душової кабіни SmartLine подібно до безпомилкової роботи годинника. Такі елементи душової кабіни, як фіксуючий механізм дверей, висока порогова планка, що запобігає розбризкуванню води, або ж практична ручка усередині/зовні душової кабіни гармонійно між собою поєднуються і утворюють ідеальне одне ціле, що дозволяє приймати душ з максимальним комфортом.


Душові кабіни та двері SmartLine

Пристосовуваний

Продуманий установочний профіль дозволяє відрегулювати душову кабіну до 15 мм в обидві сторони і адаптуватися можливим будівельним нерівностям.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • колірне виконання: петлі, ручки, кріплення у виконанні хром
  • вітраж з безпечного скла: 6/8 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Виріб складається з двох рівних частин і двох зігнутих частин, що утворюють двері поворотного типу. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. За допомогою установочного профілю можна виправити будівельні нерівності стін (по 1,5 см в кожну сторону). У комплектацію виробу входять 2x коротких тримача. Радіус 500 мм.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcФіксуючий механізм
Душова кабіна SmartLine SMSKK4

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
3S244A00Y1 785-797x785-797x1900
вхід 761 мм
SMSKK4-80 хром+transparent 1 049,00 e-shop
3S277A00Y1 885-897x885-897x1900
вхід 761 мм
SMSKK4-90 хром+transparent 1 069,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.