Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальники

Найкращий умивальник - це той умивальник, який непомітний у використанні. Його просторість не обмежує Ваші рухи, він надає досить місця для речей (н-д, для мильниць, зубних щіток). Завдяки матеріалу умивальник витримує інтенсивні навантаження, легко чиститься і, нарешті, утворює приємну естетичну одиницю з шафкою, куди поміститься усе необхідне.

Окрім класичних умивальників розмірами 60, 70 або 80 см ми пропонуємо подвійні умивальники (Chrome, Classic) або мініумивальники (ClassicMini I, ClassicMini II), які помістяться навіть у туалеті.
Умивальники RAVAK чудово поєднуються з існуючими концепціями д/ванних кімнат. Деякі з умивальників дизайнер розробив таким чином, аби їх можна було розмістити над ванною (Avocado, BeHappy). Також їх можна використати самостійно з відповідними шафками.

Умивальники виготовляються з композитного матеріалу на базі меленого доломіту (т.з. литий мармур) або кераміки. Головна перевага литих умивальників полягає в ідеально прямих гранях і рівній поверхні для речей. Кераміка ж у свою чергу пропонує велику кількість вигод, серед яких висока міцність і витривалість, легке чищення і прості приємні лінії, які підкреслять будь-яку ванну кімнату.