Youtube Instagram Telegram

Нова концепція для ванних кімнат RAVAK пропонує дві FORMY

Дата: 1.2.2016

Концепція включає два набори умивальника з ванною (FORMY 01 і FORMY 02), автором яких є Product-дизайнер KryštofNosál. Найбільший чеський виробник обладнання для ванних кімнат таким чином хоче зацікавити любителів класичних прямокутних ванн, які заразом і оцінять належним чином нову концепцію. Проект FORMY також є входженням бренду RAVAK в асортимент умивальників на стільницю.

Nový koupelnový koncept RAVAK nabízí dvě FORMY    Умивальники і ванни двох вищезгаданих наборів відрізняються один від одного злегка різними формами. Набори FORMY 01 (ванна і умивальник) і FORMY 02 (ванна і умивальник) взаємно комбінуються. "Проект FORMY для мене є вираженням двоїстості, двох поглядів. FORMY 01 виконаний у мінімалістському стилі, ванна і умивальник мають прості пуристичні форми. У наборі FORMY 02 більше емоцій, прямі лінії трансформуються в криві, а його форми динамічніші. Вибір моделі залишається за кожним з Вас" - коментує автор KryštofNosál.

Ванни FORMY виготовлені з литого мармуру і представлені в зручному розмірі 180 х 80 см. Ванну з прямими лініями з набору FORMY 01 покупці можуть також придбати у розмірі 170 x 75 см. "Коли я запитав себе, що я можу змінити в класичній прямокутній ванні, я вирішив зруйнувати звичайну і передбачувану симетрію і таким чином створити цікаву прямокутну ванну, у якої один борт ширше іншого. Також кожен власник ванни може індивідуально завершити її оформлення (облицювати керамікою, деревом або штучним каменем, або ж використати передню панель RAVAK, що поєднується по стилю). У свою чергу я наділив обидві моделі злегка різною формою внутрішнього простору" - додав автор. Блискучу компанію новим ваннам FORMY 01 складе наповнення за допомогою арматури з функцією "водоспад" (н-д, водоспад з колекції Chrome), а ваннам FORMY 02 - будь-який настінний змішувач для ванни з асортименту RAVAK.

Nový koupelnový koncept RAVAK nabízí dvě FORMY    Умивальники FORMY 01 і FORMY 02 мають розміри 50/60 x 38 см і призначені для установки на стільницю. Вони виготовлені з якісного композитного матеріалу, поверхня якого відштовхує бруд і забезпечує легке чищення. Умивальники мають місткий внутрішній простір, оточений вишуканими бортами. Вони створюють враження витонченого, але водночас величного і максимально просторого одного цілого, вагомою перевагою якого є стільниця, відведена для зберігання необмеженої кількості необхідних речей.

Стільниці під умивальник RAVAK представлені двох типів: виняткова за формою стільниця "L", призначена, в першу чергу, під умивальники FORMY, кріпиться на стіну за допомогою спеціальних прихованих кронштейнів, або ж універсальна стільниця "I", яка підходить під більшість умивальників на стільницю і поставляється без просвердленого отвору. Обидві стільниці виконані в трьох колірних варіантах: білий, горіх, дуб. Матеріал обох типів стільниць глибоко імпрегнований за допомогою власної технології АМТ (AntiMoistureTreatment), яка забезпечує водостійкість виробу навіть у місцях з підвищеною вологістю. Дві з трьох стільниць виготовлені з натурального шпону, ретельно покритого лаком, який, окрім ефектного зовнішнього вигляду, витримує в місцях, що вимагають підвищеної уваги.

Nový koupelnový koncept RAVAK nabízí dvě FORMY    Аби наші користувачі могли з виробів концепції FORMY створити привабливе і продумане одно ціле, ми також пропонуємо їм змішувачі, призначені для умивальників на стільницю. Знову представляємо Вам зручний високий з нахилом змішувач TD 015.00 з концепції 10°. Має висоту 333 мм, злегка нахилений до руки, завдяки гнучкому аератору вода стікатиме безпосередньо в стік, при цьому, надмірно не розбризкуючись навкруги. У дизайні популярної сучасної концепції Chrome був також нещодавно представлений високий змішувач Chrome CR 015.00, призначений також для умивальників на стільницю. Висота цих змішувачів дозволяє зручно наповнювати водою високі вази або великі відра, також дозволяє швидко вимити волосся прямо в умивальнику.

"Проект FORMY таїть в собі величезний потенціал. Він полягає в популярних прямокутних ваннах з найпоширенішими розмірами, наділеними новими якостями у вигляді інноваційного дизайну без будь-яких надмірностей і високою практичністю. Будь-який з представлених наборів д/ванних кімнат не лише забезпечить Вам максимально комфортне купання і миття рук, але і завжди завдяки своєму незвичайному дизайну нагадуватиме Вам про те, що, безумовно, не відноситься до звичайних нефірмових виробів, які пропонують багато студій інтер'єру ванних кімнат" – коментує JanHudák, директор з маркетингу RAVAK.