Instagram Pinterest Youtube Telegram

Ванни

Ви ні за що не захочете покидати зручну ванну. Інвестиції у ванну Вашої мрії швидко до Вас повернуться у вигляді задоволеності на довгі роки. З широкого асортименту форм і розмірів наших акрилових ванн з легкістю виберіть саме ту, яка Вам найбільше підходить.

Завдяки практичним формам і внутрішньому простору більшість акрилових ванн RAVAK поєднують в собі функції ванни і душової кабіни. Для більшості ванн можна обрати шторку або двері для комфортного прийняття душу. Деякі наші ванни є складником т.з. концепцій. Це означає, що до ванни Ви можете підібрати у тому ж дизайні умивальники, меблі і змішувачі.
Авторами ванн RAVAK є успішні дизайнери всесвітньо відомої студії Storz, прославленої, в першу чергу, дизайном розкішних автомобілів, і чеської студії Design Nosal, розроблені нею ванни для бренду RAVAK отримали найпрестижніші нагороди за інноваційний і абсолютно функціональний дизайн.
Завдяки сучасним технологіям і багаторівневому контролю якості на усі ванни RAVAK ми надаємо десятирічну гарантію, але лише у тому випадку, якщо при установці виробу була дотримана монтажна інструкція.