Youtube Instagram

Про нас

Нагороди

«Black Dot» для RAVAK за винятковий дизайн

  Після збору «червоних точок» (Red Dot) ми переорієнтувалися і на чорні. На початку 2019 року в Чикаго ми були нагороджені премією Good Design Award за два продукти - популярну раковину Moon і нову окремо стоячу ванну Solo, вперше представлену в минулому році на Designblok в Празі.
  Премія Good Design у формі чорної крапки, заснована в 1950 році Едгаром Кауфманном-молодшим, Ееро Сааріненом, Чарльзом і Реєм Імсом, присуджується вже 68-й раз Музеєм архітектури та дизайну Чиказького інституту. В цьому році в конкурсі було зареєстровано рекордну кількість заявок з 47 країн світу.

Престижні міжнародні нагороди для чеської ванної кімнати

Нагорода Red Dot у 2015 році в категорії "Ванні кімнати" дісталася лише одному володареві в Чеській Республіці, і цим володарем виявилася марка RAVAK та її концепція 10°. Журі, що складається з тридцяти восьми фахівців з різних країн світу, визнало концепцію настільки інноваційною, а її дизайн настільки якісним, що з майже п'яти тисяч претендентів, найпрестижніша нагорода в області дизайну дісталася саме Чеській Республіці. "Red Dot є для нас підтвердженням успіху при реалізації нашої довгострокової стратегії піти шляхом інноваційного розвитку і виконувати якісно свою роботу при виготовленні не лише VIP виробів, але і виробів для масової аудиторії. Ми намагаємося допомогти нашим клієнтам зробити свій вибір на ринку, переповненому невідомими виробами сумнівної якості, а найбільш престижні світові нагороди в області дизайну лише підтверджують, що ми йдемо правильним шляхом" - говорить співвласник компанії RAVAK Patrik Kreysa.

Більше в прес-релізі.

Нагорода професійного журі журналу "Elle Decoration"

Авторська ідея дизайнера Kryštofa Nosála, в основі якої є принцип обертання або нахилу окремих елементів на 10°, між іншим, набрала немало балів в міжнародному конкурсі EDIDA (Elle Decoration International Design Award) і стала переможцем чеського національного туру в категорії "Ванна кімната". Саме ця концепція була вибрана журі, яке складається з членів редакцій окремих національних випусків журналу "Elle Decoration" для участі в міжнародному фіналі, проведеному у рамках Міланського Тижня Дизайну (Milan Design Week).

Премія з виставки

Концепція 10° в 2015 році взяла участь у двох виставках: ISH у Франкфурті-на-Майні та Arena Design у польському місті Познань. Саме на цих виставках вона отримала головний приз в конкурсі Top Design Award 2015 у категорії "Ванна кімната і Wellness".