Instagram Pinterest Youtube Telegram

Нагороди

logo Good Design

Black Dot для RAVAK за винятковий дизайн

  Премія Good Design у вигляді чорної точки — перша, найстаріша нагорода у світі, яка присуджується за досягнення в галузі дизайну та визнає як дизайн продукту, так і дизайн упакування, дизайн у галузі комунікації, архітектурні досягнення й дизайн інтер'єру. Премія, заснована в 1950 році Чарльзом і Реєм Імзом, Едгаром Кауфманном-молодшим і Ееро Саарінен, присуджується 72-й рік поспіль американською установою The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design та є найвищою метою в галузі дизайну. 
 Визначальною ідеєю колекції настінних керамічних умивальників є ніша для зберігання речей. Yard відходить від поточного виробництва, дозволяючи користувачеві візуально сховати предмети повсякденного побуту, водночас зменшуючи неминучий візуальний смог, що виникає через велику кількість косметичних продуктів у ванній, але тримаючи їх під рукою. Умивальник Yard має металевий кронштейн для підвішування на стіну. Він підтримує круглий характер умивальників та моделює загальне враження, відображаючи їх у чорному, білому чи хромованому виконанні.


Ceny Designbloku 2022 Vítěz

Найкраща інсталяція виробника на міжнародному фестивалі дизайну Designblok 2022

  Найбільший у Центральній Європі показ дизайну обрав лісову тему. RAVAK отримав нагороду у категорії «Краща інсталяція виробника» за виставку дизайнерів бренду та нових арт-директорів Романа Вртішки та Володимира Жака. Ціль відзначеної нагородами інсталяції полягала в тому, щоб представити новий набір змішувачів Espirit, представлений на Designblok змішувачами для умивальника трьох розмірів і п'яти відтінків кольору.


logo Red Dot 2022

Окремо стояча ванна Ypsilon з нагородою

  Цього року найпрестижнішу європейську нагороду в галузі дизайну продуктів Red Dot Design Award отримала окремо стояча акрилова ванна Ypsilon від дизайнера Kryštofa Nosála.


logo Red Dot 2020

Змішувачі PURI з нагородою Red Dot

  Найпрестижніша європейська премія за дизайн продукту Red Dot Design Award, цього року належить, крім інших, і чеському бренду ванної кімнати RAVAK. Red Dot одержав набір змішувачів Puri дизайнера Kryštofa Nosála, який на початку цього року отримав нагороду й від Міжнародного журі у конкурсі iF Design Award.


logo iF 2018

Міжнародне визнання нової колекції змішувачів PURI

  Нова колекція змішувачів Puri, яка була представлена на Designblok цієї осені, отримала свою першу міжнародну нагороду – iF Design Award.
  IF Design Award вже 67 років є європейським лідером професійних конкурсів в області дизайну і, таким чином, також найстарішим незалежним конкурсом у цій області. Цьогоріч iF оцінювала колегія із 70 експертів з понад 20 країн у категоріях Продукт, Пакування, Комунікація, Послуги, Архітектура та Дизайн інтер'єру відповідно до критеріїв інноваційності та вишуканості, унікальності та дизайну даного виробу.

logo iF 2019 a Red Dot 2019

Ванна Solo - новинка, яка підкорила світ

Окремо стояча акрилова ванна Solo від бренду RAVAK за перші кілька місяців свого існування стала найпопулярнішою чеською ванною. Нещодавно отримала нагороди Red Dot та iF Design Award у двох найпрестижніших європейських конкурсах дизайну. У Чикаго (США) ванна Solo отримала нагороду Good Design на рубежі цього року. У Чеській Республіці вона зацікавила на осінній виставці Designblok, отримала нагороду EDIDA в категорії „Ванна кімната“, а Чеська академія дизайну номінувала її автора в конкурсі Czech Grand Design..

logo Edida 2019

Ванна SOLO отримала нагороду журналу Elle Decoration

  Окремо стояча ванна, яку створив дизайнер Kryštof Nosál, нещодавно отримала нагороду в категорії «Ванна кімната» дев'ятого щорічного національного туру цього міжнародного конкурсу. Редактори чеського видання престижного журналу, присвяченого дизайну, щорічно обирають кращих дизайнерів та виробників, які представили кращі продукти на чеському ринку. У 2019 році вони обрали переможців загалом у дев'яти категоріях. RAVAK лідирує в конкурсі вже втретє, крім самої нової ванни Solo нагороди отримали концепції 10° та Formy того ж дизайнера Kryštofа Nosálа.

«Чорні крапки» для RAVAK за винятковий дизайн

  Після збору «червоних точок» (Red Dot) ми переорієнтувалися і на чорні. На початку 2019 року в Чикаго ми були нагороджені премією Good Design Award за два продукти - популярну раковину Moon і нову окремо стоячу ванну Solo, вперше представлену в минулому році на Designblok в Празі.
Премія Good Design у формі чорної крапки, заснована в 1950 році Едгаром Кауфманном-молодшим, Ееро Сааріненом, Чарльзом і Реєм Імсом, присуджується вже 68-й раз Музеєм архітектури та дизайну Чиказького інституту. В цьому році в конкурсі було зареєстровано рекордну кількість заявок з 47 країн світу.