Youtube Instagram Telegram

Нагороди

logo Red Dot 2020

Змішувачі PURI з нагородою Red Dot

  Найпрестижніша європейська премія за дизайн продукту Red Dot Design Award, цього року належить, крім інших, і чеському бренду ванної кімнати RAVAK. Red Dot одержав набір змішувачів Puri дизайнера Kryštofa Nosála, який на початку цього року отримав нагороду й від Міжнародного журі у конкурсі iF Design Award.


logo iF 2018

Міжнародне визнання нової колекції змішувачів PURI

  Нова колекція змішувачів Puri, яка була представлена на Designblok цієї осені, отримала свою першу міжнародну нагороду – iF Design Award.
  IF Design Award вже 67 років є європейським лідером професійних конкурсів в області дизайну і, таким чином, також найстарішим незалежним конкурсом у цій області. Цьогоріч iF оцінювала колегія із 70 експертів з понад 20 країн у категоріях Продукт, Пакування, Комунікація, Послуги, Архітектура та Дизайн інтер'єру відповідно до критеріїв інноваційності та вишуканості, унікальності та дизайну даного виробу.

logo iF 2019 a Red Dot 2019

Ванна Solo - новинка, яка підкорила світ

Окремо стояча акрилова ванна Solo від бренду RAVAK за перші кілька місяців свого існування стала найпопулярнішою чеською ванною. Нещодавно отримала нагороди Red Dot та iF Design Award у двох найпрестижніших європейських конкурсах дизайну. У Чикаго (США) ванна Solo отримала нагороду Good Design на рубежі цього року. У Чеській Республіці вона зацікавила на осінній виставці Designblok, отримала нагороду EDIDA в категорії „Ванна кімната“, а Чеська академія дизайну номінувала її автора в конкурсі Czech Grand Design..

logo Edida 2019

Ванна SOLO отримала нагороду журналу Elle Decoration

  Окремо стояча ванна, яку створив дизайнер Kryštof Nosál, нещодавно отримала нагороду в категорії «Ванна кімната» дев'ятого щорічного національного туру цього міжнародного конкурсу. Редактори чеського видання престижного журналу, присвяченого дизайну, щорічно обирають кращих дизайнерів та виробників, які представили кращі продукти на чеському ринку. У 2019 році вони обрали переможців загалом у дев'яти категоріях. RAVAK лідирує в конкурсі вже втретє, крім самої нової ванни Solo нагороди отримали концепції 10° та Formy того ж дизайнера Kryštofа Nosálа.

«Чорні крапки» для RAVAK за винятковий дизайн

  Після збору «червоних точок» (Red Dot) ми переорієнтувалися і на чорні. На початку 2019 року в Чикаго ми були нагороджені премією Good Design Award за два продукти - популярну раковину Moon і нову окремо стоячу ванну Solo, вперше представлену в минулому році на Designblok в Празі.
Премія Good Design у формі чорної крапки, заснована в 1950 році Едгаром Кауфманном-молодшим, Ееро Сааріненом, Чарльзом і Реєм Імсом, присуджується вже 68-й раз Музеєм архітектури та дизайну Чиказького інституту. В цьому році в конкурсі було зареєстровано рекордну кількість заявок з 47 країн світу.