Instagram Pinterest Youtube Telegram

Історія компанії

Vývoj produktu a technologií v časeнатисніть, щоб збільшити

2015

Завдяки авторській концепції 10° дизайнера Kryštofa Nosála ми ясно дали зрозуміти професійному міжнародному співтовариству художників і дизайнерів, що з брендом RAVAK треба рахуватися. Ця концепція єдина з ЧР у своїй категорії за інноваційний дизайн удостоїлася найпрестижнішої європейської премії Red Dot 2015.

2014

Потрапити в сегмент товарів категорії люкс допомогла перша окремо стояча ванна (Freedom) з асортименту RAVAK. Геніально прості форми, наповнені емоціями і повною свободою в ухваленні рішення, де ви прийматимете ванну, яким видом насолодитеся. Усе це переваги, в яких відразу ж переконалися більшість клієнтів.

2013

Переломний рік, асортимент RAVAK розширили, ввівши в нього перші вироби з майбутньої найповнішої концепції д/ванних кімнат - Chrome. Усі елементи концепції автор Kryštof Nosál наділив стриманою овальною формою і стильними простими формами, створивши дружньо мінімалістське рішення, яке гарно виглядає у будь-якій сучасній ванній кімнаті і включає абсолютно все, що Вам необхідно у ванній і туалетній кімнатах.

2010

RAVAK проник в асортимент змішувачів. Першими запропонованими покупцеві серіями стали Suzan, Rosa і Neo, до яких нині компанія додала ще чотири модельні ряди. Усі змішувачі виготовлені з якісних матеріалів, мають п'ятирічну гарантію і доступний сервіс від самого виробника.

2009

У рамках реалізації запланованих стратегій комплексних рішень до основного асортименту ми додали абсолютно новий сегмент - меблі для ванних кімнат. Відмінною їх рисою на ринку сантехніки є спеціальне глибоке просочення (AMT - AntiMoistureTreatment) і авторський дизайн, який має ту ж саму ідею, що і окремі вироби (ванни і умивальники) від Kryštofa Nosála.

2005

В результаті співпраці з молодим надійним дизайнером Kryštofem Nosálem, тоді ще студентом VŠUP в Празі, виникла яскрава ванна Evolution, що утворила революційну рису між існуючим і новим асортиментом виробів RAVAK. Завдяки своїм оригінальним формам ванна Evolution притягнула до себе увагу професійного журі Design center CZ, яке через рік визнало її Кращим виробом 2006 року.

2004

У виробництво запускають один з найпопулярніших і конкурентоздатніших виробів, а саме відкидне сидіння Ovo, розроблене спочатку лише для душових кабін, а на даний момент завдяки своїй популярності і дизайну воно підходить для будь-якого інтер'єру і екстер'єру. Характерними якостями сидінь залишаються витривалість, максимальна міцність нержавіючого металу, легкий монтаж і можливість складання до стіни. Щоб задовольнити смак будь-якого покупця до первинної овальної форми ми розробили стильну квадратну форму.

2000

У 2000 році починається співпраця з видатною австрійською фірмою Design Storz, яка відома не лише своєю діяльністю в області розробки автомобілів, але й в області дизайну різних видів споживчих товарів. У результаті загальної праці виникли такі успішні вироби, як душовий бокс Whitewater, ванни Avocado, LoveStory, Magnolia і новинка 2009 року ванна XXL.

1998

1998 рік ознаменував початок виробництва акрилових ванн. У 1999 році RAVAK розробив оригінальну ванну Rosa, яка стала найпродаванішою ванною в Європі і завоювала престижні нагороди на багатьох міжнародних виставках. Її величезний успіх направив розвиток продукції компанії RAVAK на шлях практичності і дизайну. У тому ж році на ринку були представлені гідромасажні системи для більшості ванн, що випускаються компанією.

1997

У 1997 році компанія розширила виробництво розкішними серіями душових кабін з поверхневою обробкою скла AntiCalc. У період з 1996 по 1997 RAVAK почав виводити свою продукцію за кордон. Першою країною, в якій дізналися про продукцію RAVAK, стала Словаччина, далі Німеччина, Росія, Польща, а потім Угорщина, країни Прибалтики та Україна. У подальші роки RAVAK розвинув діяльність і в інших країнах Європи та Азії, а саме в ОАЕ, Іспанії, Латвії, Китаї, Румунії і Казахстані. Нині RAVAK має декілька дочірніх підприємств за кордоном і експортує свій товар у більш ніж 50 країн Європи, Азії та Африки.

Заснування

Чеська сімейна компанія RAVAK була заснована в 1991 році родинами Варжекових і Крейсових, яким вдалося створити найбільшого виробника обладнання д/ванних кімнат в Чеській Республіці, і які до сьогодення активно керують компанією. Спочатку товарний асортимент компанії складався лише з душових кабін і душових піддонів під ліцензією французького виробника. У 1993 році RAVAK інвестував у внутрішній розвиток, а роком пізніше презентував душові кабіни серії Supernova, виготовлені за власною запатентованою технологією, які і до сьогоднішнього дня споживачі вважають найнадійнішими душовими кабінами на ринку сантехніки.