Instagram Pinterest Youtube Telegram

Комплексні рішення для ванних кімнат

Ванна кімната, як і весь Ваш будинок, вимагає певної ідеї, яка погоджує необхідну кількість окремих виробів у функціональне і естетичне одно ціле. Ми підготували для Вас безліч пропозицій, або іншими словами концепцій, які виконають усі Ваші побажання, реалізують усі Ваші плани і пропонують неповторні варіанти оформлення ванних кімнат, зовнішній вигляд яких Вас радуватиме упродовж багатьох років.

8 концепцій для ванних кімнат включають не лише ванни і погоджені з ними умивальники, але і штори, меблі д/ванних кімнат та змішувачі. Надихайтеся нашими пропозиціями!

Концепції містять в собі як рішення для невеликих ванних кімнат, при облаштуванні яких важливий кожен сантиметр (н-д, ідея з умивальником, розташованим безпосередньо над ванною), так і набори виробів для середніх і великих ванних кімнат, в яких, навпаки, є, де розгулятися.

Пропонуємо 8 погоджених по дизайну пропозицій - концепцій для ванних кімнат:
  • в основі концепції 10° лежать сучасний дизайн і ефектне виконання
  • утілити в життя Ваші індивідуальні задумки допоможе варіабельна та розкішна концепція Formy 01 та концепція Formy 02
  • основою будь-якої ванної кімнати послужить стильна концепція Chrome в яку входять ванна, душова кабіна та інші вироби
  • продумані рішення для невеликих ванних кімнат пропонують концепція Avocado та концепція BeHappy II
  • практична концепція Rosa з трьома асиметричними ваннами підійде для будь-якої ванної кімнати
  • завдяки ванні класичної форми з концепції Classic Ваша ванна кімната предстане перед Вами в позачасовому і практичному дизайні

Зупиніть свій вибір на одній з наших концепцій, і Вам не доведеться витрачати свій час на тривалі походи по спеціалізованих магазинах і дизайн-студіях.