Instagram Pinterest Youtube Telegram

Концепція Chrome

Найповніша та узгоджена за дизайном колекція для ванної кімнати на українському ринку

Обравши концепцію Chrome, можете бути впевнені у тому, що Ваша ванна кімната здивує Вас поєднанням стилю та практичності. Концепція Chrome гармонійно погоджена до найдрібніших деталей та налічує в своєму асортименті близько 250 елементів. Спільною рисою даної концепції є те, що для всіх її виробів, а саме ванни, штори для ванни, душових куточків у різному виконанні, душових піддонів, каналів, умивальників, меблів, різних типів змішувачів і додаткових аксесуарів характерна форма овалу, що об'єднує їх в концептуальний набір.

 

Рекомендовані складові концепції Chrome

Концепция Chrome

Рішення для будь-якої ванної кімнати

Завдяки безлічі певних виробів і їх досконалої гармонії концепція Chrome добре приживеться у ванній кімнаті будь-яких розмірів. І це ще не все! Концепція Chrome також включає вироби, призначені для туалетної кімнати. І все це у завжди актуальному дизайні.


Концепция Chrome

Кераміка та композит

Ви віддаєте перевагу класичній кераміці або ж бездоганному дизайну композитного литого мармуру? Оберіть найбільш відповідний Вам варіант і будьте впевнені в тому, що в даній колекції знайдуться рішення, що задовольнять всі Ваші вимоги, якими б вони не були. До керамічних і литих умивальників ми підготували меблі, які ідеально поєднуються з ними по стилю та підтримують основну думку кожної моделі.


Концепция Chrome

Універсальний дизайн

Вироби концепції Chrome наділені простою красою, яка ніколи не набридає. Оскільки їх стиль не є домінуючим, вони завжди знайдуть спільну мову з іншим обладнанням для ванних кімнат.