Instagram Pinterest Youtube Telegram

Якість RAVAK

Ви можете бути впевнені у наших виробах

Наш успіх - це дотримання основних правил, таких як контроль першокласної якості, використання унікальних технологій, майстерність наших досвідчених працівників і орієнтація на оригінальний дизайн. Однак, що дійсно відрізняє нас від наших конкурентів, це наші продукти, які в усіх відношеннях орієнтовані на клієнта, відображають поточні тенденції, тому подобаються, навіть, найвибагливішим з вас. Завдяки багатому асортименту виробів і продуманому дизайну, ми пропонуємо повне рішення для ванної кімнати, включаючи консультації експертів і обслуговування. Наші вироби мають першокласну якість, сертифіковані, завдяки цьому на них надається тривала гарантія.

 

Якість RAVAK - Матеріали

Матеріали

Ми приділяємо велику увагу вибору матеріалів, тому що першокласний результат може бути отриманий тільки з делікатно обробленої найкращої сировини.

 

Якість RAVAK - Ванни

Ванни
Ванни RAVAK виготовляємо з акрилу. Чому?

  • Акрил легко формується, тому конкретна модель ванни може запропонувати продуманий комфорт під будь-яку фігуру і потреби.
  • Акрил тепло непровідний, що не охолоджується. В акриловій ванні вода охолоджується повільніше.
  • Акрил легший від інших матеріалів для ванн. Завдяки цьому установка ванни у ванній кімнаті дуже проста і зручна.
  • Акрил дешевший у порівнянні з іншими матеріалами для виготовлення ванн. Таким чином, акрилова ванна забезпечує краще співвідношення ціна/якість.

Для виготовлення ванн використовуємо литий акрил (PMMA). Акрил зберігає свою форму протягом тривалого часу, не викривляється і не тріскається. В результаті чого, ми можемо надати для наших ванн розширену гарантію на 10 років.

Замовник також може натрапити на конкурентоспроможну продукцію з екструдованого акрилу на ринку. Хоча мова і йде про один і той же хімічний матеріал (поліметилметакрил) - литий акрил, відмінний спосіб його виробництва є причиною значної різниці в споживчих властивостях. Екструдований акрил отримують шляхом витяжки, тому його властивості зберігаються тільки в одному напрямку. Іноді, для виробництва ванн, завдяки низькій ціні, використовується малий шар екструдованого акрилу, який потім повинен бути посилений пластиковою дошкою ABS. Ванни, виготовлені з цього матеріалу, є найдешевшими, вони мають значно нижчу якість і можуть тріснути після вбудовування в ванну кімнату.

Фірмовий литий акрил від Lucite, який ми використовуємо в компанії RAVAK, наливають в готові форми. Акрилова пластина зберігає свої фізичні властивості в усіх напрямках. Литий акрил значно кращий, ніж екструдований, цим забезпечує кращу гарантію того, що продукт збереже бажану форму протягом тривалого часу, не спотворюється і не тріскається.

Якість RAVAK - Душові кабіни

Душові кабіни
Рами душових кабін повинні витримувати надзвичайно складні умови під впливом гарячої води, пари, великих коливань температури і вологості. Тому для їх виробництва ми використовуємо високоякісний легований алюміній, поверхня якого додатково обробляється. Обробка всіх душових рам або штор проводиться у нашому власному гальванічному і лакофарбовому цеху в Пршибрамі, що запобігає утворенню поверхневих ушкоджень, які можуть виникнути під час транспортування виробничого матеріалу.

RAVAK пропонує всі три найбільш пошире типи обробки душових кабін: анодування (сатин або глянцеве покриття), порошкове покриття та хромування. Як анодування, RAVAK пропонує чудову обробку алюмінієвих профілів на ринку - сатин. Рами для душових кабін в сатині мають революційну зносостійкість. Поверхня сатиновії рами відповідає корунду, який за твердістю зайняв місце відразу після алмазу за шкалою твердості Мооса. Оброблені душові кабіни найбільш стійкі до подряпин. Глянцева анодована обробка повністю відповідає сучасному дизайну, але більш схильна до пошкодження. Найбільш вживана обробка поверхні рами - це лакування. Ми використовуємо епоксіполієстрові фарби (відтінок RAL 9003), що являє собою високоякісні порошкові покриття - еластичні, хімічно стійкі до старіння, а також зі стійким кольором.

Обробка хромом на ручках, петлях і рукоятках є результатом хромування латуні. Завдяки поєднанню твердого металу і високоякісного хрому, ці елементи гарантують тривалий термін використання, що підтверджується 30-річним випробуванням.

Ми використовуємо високоякісні виконання із полістиролу товщиною 2,5 мм або натрієво-вапняно-силікатні (sodnovápenatokřemičité) безпечні загартовані скла 6-8 мм завтовшки, оброблене нашою запатентованою технологією RAVAK AntiCalc® для створення кутів.

Якість RAVAK - Душові піддони і умивальники з литого мармура

Душові піддони і умивальники з литого мармура
Більшість душових піддонів і умивальників у нашому портфоліо виготовлені з литого мармура, композиту із суміші подрібненого доломіту та смоли. Вироби з цього матеріалу відрізняються якістю готової продукції та ідеальним дизайном. Ми можемо запропонувати Вам подовжену гарантію на мармурові вироби до 5 років.

Литий мармур являє собою суміш подрібненого доломіту / вапняку і поліефірної смоли. Виготовляється відливанням у форми, що забезпечує однорідність продукту у всіх напрямках. Тому фізико-механічні властивості не відрізняються. Литий мармур відповідає найсуворішим стандартам гігієни і пропонує відмінні теплоізоляційні властивості. Поверхня литих мармурових виробів герметизована глянсовою білою поліефірною смолою Gelcoat, яка забезпечує легке очищення і м'якість.

Вироби з литого мармуру є непористими, міцними і стійкими до осадження бактерій і цвілі, а також більш теплими в порівнянні з іншими матеріалами, такими як кераміка, листовий метал або класичний мармур. Виготовлені з литого мармуру душові піддони відрізняються відмінною стабільністю, високою несучою здатністю і в'язкістю, а також забезпечують досягнення дренажу тільки на три сантиметри їх товщини. Завдяки ідеально прямим крайках і кутам, які можуть бути виконані тільки з мармуру, вони легко встановлюються і дозволяють прикріплятися до стіни з мінімальними зусиллями і тому підходять для використання в безбар'єрних ванних кімнатах.

Якість RAVAK - Душові канали

Душові канали
Душові канали RAVAK випускаються в збалансованому поєднанні високої якості і практичних переваг. Покупець може вибрати пластиковий  душовий канал з решіткою із нержавіючої сталі, основною перевагою якої є низька висота монтажу (75 мм), що ідеально підходить для реконструкції, особливо в панельних будинках, які не допускають глибокої установки. Нержавіючі канали виготовлені з високоякісної сталі, забезпечують високий проток води (до 60 л/хв), висота конструкції становить всього 10 мм, в наявності сифон з можливістю очистки, подвійний гідрозатвор з висотою водяного стовпчика 50 мм і, завдяки матеріалам кращої якості, на канал надається 25 років гарантії.

Якість RAVAK - Меблі для ванної кімнати

Меблі для ванної кімнати
Прикладом застосування якісних матеріалів та компонентів є меблі для ванної кімнати RAVAK. Корпуси шаф виготовлені з штампованої ДСП AMT (AntiMoistureTreatment), що робить їх стійким, навіть, в умовах великої вологості. Механізми відкриття взяті від найпрестижніших європейських виробників і випробувані на 100 000 циклів відкриття. Ми розробляємо меблі як частину концептуальних рішень у зв'язку з окремими типами умивальників, тому разом вони створюють естетичне і функціональне ціле. Ми надаємо розширену гарантію на 5 років на всі меблі.

На відміну від деяких виробників, RAVAK використовує для виготовлення своїх меблів ДСП з глибоким просоченням (MFP - МФУ - деревостружкова плита з покриттям меламіну), з найвищим ступенем водостійкості. Для країв ми використовуємо спеціальний клей, який ущільнює пори в матеріалі, таким чином, в поєднанні з внутрішнім просоченням він стає абсолютно водонепроникним. Поверхня цих багатофункціональних пресованих деревостружкових плит є гладкою, стійкою до утворення тріщин і не вимагає подальшої обробки. Дошки також мають високу несучу здатність і дуже стійкі.

Двері і лаковані корпуси тумб виготовляються з MDF дощок, які є багатофункціональною альтернативою масивній деревині. Для деяких серій (Clear, Formy, стільниці під умивальник) оброблені шпоном з твердого ясена або мореного дуба, пофарбованими бажаним відтінком і покриті трьома шарами УФ-стійкого поліуретанового лаку і косметики для ванної. Шпон дає відчуття природної деревини у ванній кімнаті, але за доступною ціною і без традиційних характеристик твердої деревини, таких як нерівність дерева, нестабільність форми або нестійке забарвлення.

Деревина, з якої виготовляються дошки для меблів для ванної RAVAK, сертифікована системою PEFC (Програма для підтвердження лісової сертифікації). Сертифікат гарантує, що матеріал видобувається з екологічно чистих лісів. Походження деревини перевірено і гарантує, що споживачі отримують виріб з лісової ферми, що підтримує економіку і сприяє збереженню природного багатства планети.

Якість RAVAK - Змішувачі

Змішувачі
Змішувачі виготовлені з високоякісної латуні, поверхня якої являє собою досить товстий шар хрому, що забезпечує високу зносостійкість і тривалий термін служби. Серцем кожного змішувача RAVAK є високоякісний картридж, виготовлений з використанням спеціальної технології оксиду алюмінію, яка має дуже високу твердість (за шкалою твердості Мооса займає друге місце після алмазу) і замінює діаманти в багатьох областях застосування. Наші змішувачі безпечні для здоров'я, сертифіковані незалежними фахівцями і прості в підключенні. Ми надаємо п'ятирічну гарантію на змішувачі і аксесуари.

Якість змішувачів RAVAK, особливо керамічних картриджів з плавним і легким ходом, перевірено на більш ніж 700 000 рухів. Аератор всіх змішувачів виконаний з пластикових сіток, які мінімізують виникнення водного каменю. Для змішувачів компанія RAVAK так само пропонує засоби догляду за будинком і крім того гарантію швидкого усунення неполадок.

 

Якість RAVAK - Технологія

Технологія

Компанія RAVAK - виробник тенденцій, розробляє унікальні технічні рішення і запатентовані технології.

 

Якість RAVAK - Поверхнева обробка душових кабін

Поверхнева обробка душових кабін
Наша компанія єдина в Центральній і Східній Європі, у якої є свої власні гальванічний та лакофарбовий цехи, за допомогою яких ми гарантуємо повний контроль над обробкою поверхні наших душових кабін, дверей і шторок. Завдяки технології анодування ми пропонуємо сатинове покриття. Стійкість і твердість такого покриття дорівнюють значенням корунду і займають друге місце після алмазу за шкалою твердості Мооса.

Анодування - це електрохімічний процес, який в електролітичній ванні підключений як анод, в якому виходить рівний компактний оксидний шар, значно твердіший і хімічно більш стійкий ніж сам метал, таким чином, покращуює механічні та хімічні властивості анодованих виробів. Результатом може бути гладкий, матовий сріблясто-сірий колір, який ми називаємо сатином. Завдяки технології анодування, так само, робимо й інший поверхневий колір під назвою полірований алюміній або "глянець". Ця технологія створює ідеальні душові кабіни, які вимагають більш чутливої обробки для запобігання подряпин на їх рамах.

Найбільш поширеним способом покриття рам душових кабін є лакування. Воно проводиться на хімічно підготовленії поверхні шляхом нанесення порошкової фарби в електростатичне поле і послідуючого спікання. Щоб відповідати вимогам європейських стандартів, RAVAK інвестував у власну технологію, яка дозволяє нам досягти чудової якості.

Якість RAVAK - Довічна обіцянка надійної роботи душових кабін Supernova

Довічна обіцянка надійної роботи душових кабін Supernova
За допомогою технології AntiBlock моделі Supernova можемо гарантувати не менше 10 років безперебійної і безшумної роботи дверей. Система AntiBlock запобігає заклинюванню і схрещування ковзаючих деталей, таким чином значно впливає на термін служби всього виробу. Принцип антиблокувального механізму полягає в тому, що канавки, в яких переміщується коліщатко, захищені пластиковою вставкою, що практично їх не ушкоджує і має  чудові ковзаючі властивості.

Якість RAVAK - Виробництво ванн

Виробництво ванн
Для виробництва ванн ми використовуємо передову технологію вертикального точкового нагріву на термовакуаційному верстаті, завдяки чому нам вдається акриловий лист ідеально відформувати. Ламінатне та поліуретанове обприскування, точні обрізи і свердління отворів проводиться на роботизованій робочій станції, яка оснащена сучасним роботом Kawasaki з Японії. Розпилення ламінату на шкаралупу, здійснюється вручну, оскільки, лише так можна гарантувати, опрацювання деталей на формі ванни і вирівняти всі нерівності ламінату.

Якість RAVAK - Виробництво змішувачів

Виробництво змішувачів
Змішувачі RAVAK забезпечують те, що багато інших брендів не пропонують. Будьте впевнені, що змішувачі мають хорошу якість не тільки зовні, але і, головним чином, всередині. Картриджі, які забезпечують плавний хід важеля, після виготовлення шліфуються до гладкого стану алмазними дисками для досягнення ідеальної рівності. В кінці, за допомогою ультразвуку,  всередину ми вводимо мікрокармани, в яких утримується мастило для забезпечення легкого управління важелем одним пальцем.

Змішувачі RAVAK оснащені багатьма розумними технологіями, які роблять життя більш приємним. Більшість з цих функцій містить в собі термозмішувач, який може збалансувати зміни тиску в трубі, щоб запобігти опіків або крижаного душу. Термозмішувач може запобігти непотрібній зміні температури понад 38°C завдяки запобіжнику, а також змішує гарячу і холодну воду протягом декількох секунд після початку подачі води, чим економить споживання води.

Якість RAVAK - Захист скла

Захист скла
Всі скла для наших виробів випускаються з нашою запатентованою технологією RAVAK AntiCalc®. На поверхні скла створюється невидимий водовідштовхувальний щит і захищає скло від непоправного пошкодження водними осадами. Ця технологія застосовується фірмою RAVAK для скла душових кабін і для шторок. Фірма RAVAK є однією з небагатьох виробників, яка виробляє захист скла вже в рамках ціни виробу.

 

Якість RAVAK - Контроль

Контроль

З досвіду ми знаємо, що для досягнення ідеального результату потрібна ретельна турбота про кожну деталь. Ретельно перевіряти кожен крок виробництва - є ключовим питанням для нас. Після послідовних перевірок різних етапів виробництва завжди проводиться остаточна перевірка. Завдяки цьому всі вироби нашого широкого портфоліо відповідають найсуворішим стандартам і критеріям. Заключною стадією підготовки до продажу є спеціальна упаковка і зберігання, що запобігає найменших пошкоджень виробів на шляху до клієнта.