Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Для змішувачів

Приймання душу - це не лише щоденна рутина, але і один з найдоступніших способів релаксації в домашніх умовах. Саме великий асортимент аксесуарів дозволить Вам створити усі необхідні для цього умови у Вашій душовій кабіні. Першою умовою є виведення для води і наявність змішувача. Але це ще не усе. Також Вам знадобляться душові лійки, які бувають різних форм, душові шланги різні за матеріалами і довжиною, також скористайтеся практичними тримачами для душу. Для тих, кого стомлює підбірка компонентів окремо, пропонуємо готові душові набори, що містять усе необхідне.

Продумана гармонія
Ряд аксесуарів для душу RAVAK формується і постійно оновлюється відповідно до усіх виникаючих новинок основної продукції.

Якісні матеріали
Ми, будучи виробником обладнання д/ванних кімнат, добре знаємо, наскільки сильно матеріали, з яких виготовлені наші вироби, схильні до навантажень у ванній кімнаті. Саме тому, для того, щоб наші вироби прослужили максимально довго, ми дотримуємося найвищих стандартів якості в їх адресу.

Злагоджений дизайн
Ви інвестували в душову кабіну Вашої мрії, яка довгі роки Вас лише радуватиме? Не зіпсуйте завершальний штрих виконаної Вами роботи неправильними деталями. Ми спеціально розробили гармонійно злагоджені аксесуари для душу, які підходять до усіх наших колекцій.