Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Санітарна кераміка

Особливість обладнання для туалетів RAVAK полягає в поєднанні традиційного матеріалу (кераміки) і сучасного дизайну. Для виробництва керамічних унітазів використовується кераміка найвищої якості, яка наділяється абсолютно простим дизайном, що не привертає лишньої уваги і підтримує практичні функції будь-якої туалетної кімнати.

Ванна кімната, сполучена з WC, має як переваги, так і недоліки з точки зору практичності. Але це жодним чином не повинно відображатися на її красі. Ви можете обладнати усю кімнату виробами з однойменної концепції і таким чином створити гармонійне і практичне одне ціле. До ванн, душових кабін і умивальників Chrome можна підібрати керамічний унітаз і біде з відповідними інсталяціями. І це усе Ви можете зробити в одному місці від однієї марки з гарантією від крупного чеського виробника.

Під час розробки концепції Chrome дизайнер приділив особливу увагу можливості обладнати окрему туалетну кімнату. Саме тому, окрім WC і біде в колекції представлений мініумивальник для рук з маленькою шафкою, змішувач і широкий ряд таких аксесуарів, як мильниці, тримачі зі склянками д/зубних щіток, тримачі для рушників, тримачі туалетного паперу, дозатори д/рідкого мила і скляні полиці.