Instagram Pinterest Youtube Telegram

Ярмарки та виставки

З продукцією марки RAVAK Ви регулярно можете познайомитися на чеських і світових виставках. Серед найвідоміших, наприклад, будівельна виставка ISH у Франкфурті-на-Майні або MOSBUILD у Москві. В той же час RAVAK є одним з ключових гравців в області мистецтва і дизайну. Авторські роботи наших дизайнерів ми, наприклад, презентуємо на празькому фестивалі Designblock.

фестиваль Best Of Czech Grand Design, Villa Pellé, Praha

29. 3. - 2. 4. 2017, фестиваль Best Of Czech Grand Design, Villa Pellé, Praha

Автор умивальників Moon, Криштоф Носал був номінований в категорії Дизайнер року у змаганні Czech Grand Design. Водночас компанія RAVAK була номінована в категорії Виробник року і була виставлена на унікальній виставці фіналістів. Вілла Pelle протягом 4 днів була заповнена експозиціями, доповненими воркшопами, семінарами, лекціями та pop up shop(ом) з нагородженими виробами.

2017виставка обладнання для ванних кімнат ISH у Франкфурті-на-Майні

14. - 18. 3. 2017, 2017виставка обладнання для ванних кімнат ISH у Франкфурті-на-Майні

Цього року найбільшу міжнародну зустріч відвідало 200 114 відвідувачів, а бренд RAVAK був серед 2482 61 експонатів з 61 країни світу. Стенд був створений дизайнером Криштофом Носалем. На площі 250 м² дизайнер втілив свіже рішення, засноване на формі кубиків, які відображують уявлення про концепцію ванної кімнати 10°: «Вперше в житті ми представляємо дуже інноваційну душову кабіну 10° яка надає власнику можливість як прийняти душ, так і купуватися» - говорить Ян Худак, керівник відділу маркетингу RAVAK. Відвідувачі з усього світу могли помилуватися новим набором умивальників Moon і найуспішнішими сучасними концепціями ванної кімнати, такими як Chrome, Forms та багато інших.

Designblok Prague Design and Fashion Week

27. - 31. 10. 2016, Designblok Prague Design and Fashion Week

На найбільшій зустрічі дизайну і моди RAVAK презентував нову авторську колекцію умивальників Moon дизайнера Криштофа Носала.

виставка MOSBUILD 2015

31. 3. – 3. 4. 2015, виставка MOSBUILD 2015

Компанія RAVAK взяла участь в 21 міжнародній будівельній та інтер’єрній виставці Mosbuild 2015, що проходила в Москві з 31 березня по 3 квітня 2015 року.

виставка ISH, Франкфурт-на-Майні

10. 3. – 14. 3. 2015, виставка ISH, Франкфурт-на-Майні

ISH - це найбільша у світі виставка екологічного санітарно-технічного обладнання, інноваційного дизайну для ванних кімнат, енергоефективної опалювальної, вентиляційної і кондиціонерної техніки та систем з використанням поновлюваних джерел енергії. Однією з основних тем цього року була: "Design and Function in Harmony", яка ідеально відповідає основним цілям діяльності бренду RAVAK. Компанія RAVAK брала участь вже вшосте. Як найбільший виробник сантехніки в Центральній і Східній Європі в цій виставці вона представляє свою країну ще з 2003 року. І завдяки цьому, експортує свою продукцію у більш ніж 50 країн світу.

виставка MOSBUILD 2014

15. 4. – 18. 4. 2015, виставка MOSBUILD 2014

Компанія RAVAK взяла участь в найбільшій в Європі щорічній міжнародній виставці MOSBUILD 2014, яка проходила з 15 по 18 квітня в ЦВК "Експоцентр".

виставка, номінація “Czech Grand Design”, Прага

24. 1. – 31. 3. 2014, виставка, номінація “Czech Grand Design”, Прага

У виставковій залі Національного технічного музею в Празі представлені авторські досягнення дизайнерів, номінованих на щорічну премію Академії дизайну ЧР 2013, відомої як Премія "Czech Grand Design". Головний дизайнер марки RAVAK Kryštof Nosál представив тут умивальник з набору для ванних кімнат Bath Gallery, за який був на цю престижну премію номінований.

ярмарка Big 5 Show, Дубай

25. – 28. 11. 2013, ярмарка Big 5 Show, Дубай

Представництво RAVAK в Дубаї регулярно бере участь в найбільшій тамтешній виставці Big 5 Show. Експонована концепція Chrome викликала великий інтерес у самого шейхa Хамдана бін Рашидa Аль Мактумa, який відкривав виставку і є нашим задоволеним клієнтом. У своїй штаб-квартирі для відпочинку він користується ванною You.

Тиждень дизайну та моди Designblok, Прага

7. – 13. 10. 2013, Тиждень дизайну та моди Designblok, Прага

RAVAK в 15 ювілейній виставці Designblok представив свою новинку - набір для ванних кімнат Bath Gallery від головного дизайнера Kryštofa Nosála. Про успіх нового продукту свідчить великий відгук в ЗМІ і номінація автора на щорічну премію "Czech Grand Design" в категорії "Дизайнер 2013 року".