Instagram Pinterest Youtube Telegram

Дизайн RAVAK

Ми завжди прагнемо створити не тільки оригінальні вироби, а й практичні, корисні, технічно продумані та безпечні. Здатність реалізувати красу саму по собі не досить, основою гарного дизайну є почуття естетичного мислення та гармонії. Хороший дизайнер - це, перш за все, першокласний технік та інженер, здатний відчути практичність виробу, і створити оригінальний продукт з унікальною формою і властивостями. Саме тому RAVAK вибрав для довгострокового співробітництва ті дизайн-студії, які здатні вистояти в такому конкурентному середовищі, як автомобільна промисловість. Дизайнери, які розробляють кузова та інтер'єри для автомобілів світових брендів, працюють і для компанії RAVAK.

 

Kryštof Nosál – studio Nosal Design

Kryštof Nosál

Засновник студії Nosal design

Передовий чеський дизайнер, що спеціалізується на розробці дизайну виробів, у яких дотримується основного правила простих рішень з чіткою ідеєю. Свої фантазії він утілив у виробах марки Narex, він є співавтором пральної машини для чоловіків Electrolux і багатьох інших популярних виробів д/ванних кімнат RAVAK (Концепція Rosa, Концепція Chrome, Концепція 10°, Концепція Classic, Концепція Evolution). Продукція RAVAK регулярно бере участь в престижних конкурсах. Вона була номінована на премію Czech Grand Design, є володарем премій EDIDA, Top Design та Red Dot.

Девіз: "використовуючи звичайні засоби, я намагаюся досягти максимального ефекту. Спрощення і усунення всього зайвого сприяє виникненню виробу, який сприймається нами інтенсивніше."

 

 

Achim Storz – studio Storz

Achim Storz

Засновник студії Design Storz

При розробці наших ванн студія Storz запозичує багатий досвід таких брендів як Porsche, BMW або Audi (конструювання автомобільного інтер'єру) а також Adidas, Hugo Boss або Colgate (проектування товарів широкого споживання). На наших виробах Achim Storz залишає оригінальний авторський відбиток, утілюючи в них свої безпомилкові рішення.

Девіз: "Дизайн створює особистість. Особистість створює імідж. Імідж створює успіх."