Youtube Instagram Telegram

Умивальники на стільницю

Дата: 10.9.2019

Тренд, який нікуди не зникне

   Умивальник на стільниці - абсолютний тренд в сучасних ванних кімнатах. Стільницю можна пристосувати до будь-якого простору, а навколо умивальника створити приємне місце для зберігання речей. Крім того, навіть місце розташування змішувача може бути там, де вам буде зручно й естетично.

Umyvadla na desku RAVAK  Базова стільниця найчастіше виконується з масиву дерева або ДСП, оброблених лаком або облицюванням. При виборі стільниці під умивальник найважливіше її просочення. «Простір навколо умивальника дуже часто контактує з водою, тому для довгострокового задоволення важливо, щоб стільниця була з глибоко просоченого матеріалу, поверхневого просочення недостатньо. Ще одна точка ризику при проникненні вологи всередину стільниці, її краї повинні бути проклеєні поліуретановим клеєм. Це створює водонепроникне з'єднання по краях. Як тільки волога хоч раз потрапить всередину, відбуваються незворотні зміни, матеріал набухає, поступово починає кришитися й дуже швидко зношується». Пояснює Aleš Brožík, менеджер по продукції виробника сантехніки RAVAK.

  З якісною стільницею нас чекає тільки приємна робота, наприклад, планування, де її розмістити. На більшій площі поруч можуть поміститися два умивальники, перевагою є невелика деталь - стільницю можна точно виміряти й розмістити від стіни до стіни, тому навколо неї не буде щілин й важкодоступних місць. «Я рекомендую приклеїти умивальник до стільниці за допомогою силікону. Прикладіть його до нижнього краю, помістіть на основу та видаліть надлишки матеріалу. Стик між умивальником й стільницею буде герметичним, але зайвий силікон не захистить від непривабливого бруду» радить Tomáš Ledvina з компанії RAVAK. Будьте обережні, не переміщуйте умивальник на стільниці без необхідності, щоб не подряпати!

Umyvadla na desku RAVAK  Найпоширеніший матеріал для виготовлення умивальників - стара добра кераміка. «Стара» в хорошому сенсі цього слова, тому що своєю міцністю, довговічністю й доступністю цей матеріал панує популярністю протягом десятиліть. Найновіша форма керамічних умивальників - їх slim версія. У той час як класичні керамічні умивальники мають товщину борту 8-10 мм, найтонші сучасні умивальники досягають товщини всього 3-4 мм. Суміші для виробництва цих умивальників містять, крім іншого, корунд, який є другим за твердістю мінералом, тому сучасні тонкостінні умивальники на перший погляд, дійсно тендітні.

  «Кераміка не дозволяє створювати гострі лінії, тому керамічні умивальники характеризуються більш плавними лініями». - пояснює Tomáš Ledvina, фахівець RAVAK в області кераміки. Найбільший чеський виробник сантехніки пропонує кілька видів умивальників з кераміки, від прямокутної форми до еліпса й кола. Всі форми як в класичному, так і в ультрасучасному тонкостінному виконанні.

Umyvadla na desku RAVAK  Дуже популярні умивальники, які підходять для розміщення на стільниці, виготовлені з композитного матеріалу - литого мармуру. Це штучно створений матеріал, який зберігає властивості натурального оригіналу (мармуру) й при цьому усуває його недоліки. Це суміш доломіту та інших видів вапняку з поліефірною смолою. Умивальники з литого мармуру відрізняються точно виконаним дизайном, який не залишає місця для неточностей, має чіткі краї та ідеально рівні гладкі поверхні. Таким чином, литий мармур - ідеальний вихідний матеріал для оригінального авторського дизайну. Чеський дизайнер Kryštof Nosál розробив для бренду RAVAK, наприклад, набір умивальників Moon, неодноразово нагороджених міжнародним й вітчизняним журі в області дизайну, або нові умивальники Solo в комплекті з новою окремо стоячою ванною.

  Гарний умивальник на якісній стільниці зі змішувачем. В умивальниках на стільницю немає отворів під змішувач, тому змішувач можна розмістити там, де вам зручно. Змішувачі можуть бути встановлені збоку або класично за умивальником, але також можуть бути вбудовані в стіну під облицюванням, наприклад, над умивальником. Мінімальний простір для установки змішувача між стіною та умивальником - 10 см. Висота змішувача теж грає роль. «Для умивальників на стільницю, ми рекомендуємо подовжену версію окремо стоячих змішувачів висотою близько 30 см, як у випадку моделей Chrome або 10°, щоб вода якнайменше розбризкувалася". - додає Jan Vágner, менеджер по асортименту змішувачів RAVAK.

Umyvadla na desku