Youtube Instagram Telegram

Меблі для ванної кімнати Balance

Дата: 24.7.2020

Керамічний умивальник й сучасні меблі - дві половини успіху будь-якої ванної кімнати.

Меблі для ванної кімнати Balance
Дизайнер Michal Roszkowski працював над меблями Balance з баченням балансу, гармонії округлих форм й варіативності в модельному ряді. Це дозволяє вам зібрати власний набір меблів для ванної кімнати відповідно до індивідуальних вимог до обсягу прихованих й відкритих місць для зберігання, а також вибрати тип умивальника, вбудований або на стільницю.

«Робота дизайнера зазвичай полягає в пошуку балансу між геометрією й органічними формами, візуальної нейтральності й ексцентричності або інших протилежностей. Одна з відповідей на ці питання - фінальна форма колекції меблів Balance. Приємна плавність, але без надміру органічних ліній, збалансованої округлості й геометрії. Дизайн меблів Balance також висловлює мій головний підхід до дизайну виробів - взаємодія. Мені подобається, коли форми взаємодіють один з одним, в рамках асортименту», - пояснює автор серії меблів Balance Michal Roszkowski.

Koupelnový nábytek BalanceKoupelnový nábytek BalanceДо серії Balance входять два основні набори виробів. Тумби з вбудованим керамічним умивальником трьох найпопулярніших розмірів (50, 60, 80 см) пропонують великий простір для зберігання, до якого легко дістатися завдяки повністю висувним ящикам з плавним ходом. Вбудований керамічний умивальник має тонку форму для максимальної зручності використання й очищення.

Друга група виробів Balance - це тумби, призначені під умивальники на стільницю. Комбінація стільниці (60, 80, 120 см), тумби та керамічного умивальника, або інші тумби під стільницю дозволяють досягти багато варіантів рішень. Їх головна перевага - це простір для невидимого зберігання речей в ящиках, доповнене місцем для зберігання речей навколо умивальника, а також з можливістю установки металевого тримача для рушників. Керамічний умивальник на стільницю можна вибрати на свій смак (наприклад, Uni, Uni Slim). Доповнює комплект тонкий пенал висотою 170 см з розпашними дверцями та шістьма полками.

Всі тумби для ванних кімнат з серії Balance мають глибоке просочення для ідеальної водонепроникності та білу лаковану обробку, яку можна доповнити сірою деталлю на опорній плиті дверцят у виконанні графіт.