Youtube Instagram

Меблі для ванної кімнати Comfort

Дата: 7.9.2020

Зосередженість на деталях

Меблі для ванної кімнати Comfort від дизайнера Michala Roszkowski поєднують в собі неперевершені якості керамічного умивальника з сучасними лініями тумб для зберігання речей. Водночас серія дозволяє у великих масштабах задовольнити індивідуальні вимоги конкретної ванної кімнати за рахунок тумб з вбудованим умивальником, так і тумб зі стільницями різної ширини, призначених для установки одинарного умивальника.

З'єднувальним елементом серії є металева напівзаглиблена ручка, рішення якої не має аналогів на ринку. «Проста ненав'язлива деталь збагачує візуальну мову всієї серії», - пояснює автор Michal Roszkowski. Ручка не тільки естетична, але і робить більш приємним інтенсивне щоденне використання.

Koupelnový nábytek Comfort
Серія Comfort включає два основних набори виробів. Тумби з вбудованим керамічним умивальником двох популярних розмірів (60 і 80 см) пропонують великий простір для зберігання, до якого легко дістатися завдяки повністю висувним ящикам з повільним ходом. Вбудований керамічний умивальник має тонкі грані, які створюють враження легкості в цілому. Водночас великий простір для використання було створено значним вирізом всередині. Однак там, де це необхідно, тонкий край зливається з ширшим простором для зберігання косметики для ванної.

Друга група виробів Comfort - це тумби для умивальників, встановлених на стільниці. Комбінація стільниці (60, 80, 120 см), тумби й керамічного умивальника, або інші тумби під стільницю дозволяють досягти різних рішень. Їх головна перевага - це простір для невидимого зберігання речей в ящиках, доповнене місцем для зберігання речей навколо умивальника, а також можливість установки металевого тримача для рушників. Керамічний умивальник на стільницю можна вибрати на свій смак (наприклад, Uni, Uni Slim). Доповнює набір тонкий пенал висотою 160 см з розпашними дверцями та шістьма полками (пенал виробника RAVAK пропонується у двох варіантах глибини).

Всі тумби для ванних кімнат серії Comfort об'єднує глибоке просочення для ідеальної водонепроникності.