Youtube Instagram Telegram

Ванна кімната у стилі мінімалізм: 4 кроки до створення

Дата: 8.10.2020

Розповідаємо, як створити мінімалістичний інтер’єр і визначитися з продукцією RAVAK, яка створена для любителів лаконічності та комфорту.

хромированная ваннаКрок 1

Перший крок – прибрати все зайве з видимих поверхонь. Системи зберігання мають бути зручними, легко доступними, вміщати все необхідне, а також естетично виглядати та не вимагати багато часу на догляд. Одним з практичних рішень можуть стати підвісні шафки і умивальники RAVAK – вони передбачають місце для необхідних речей на умивальнику і достатній простір в шафках. Їх форма і спеціальна ретельна обробка AMT (AntiMoistureTreatment) сприяють тривалому терміну служби – вони не бояться вологи, а відсутність ручок – робить догляд за меблями легким і швидким.

Крок 2вести себя II

Вирішивши створити мінімалістичний інтер'єр варто також проаналізувати свої звички і зосередитися на тому, що дійсно необхідно в просторі ванної. Особливо це важливо, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні великої площі. Спеціально для маленьких ванних кімнат RAVAK створив дві дуже функціональних колекції – Avocado та BeHappy II.

formy02 тонкийКрок 3

Прості форми – ще один ключовий компонент стилю мінімалізм. Все, що має більше чотирьох сторін, експерти радять замінити на квадрати та прямокутники. Найпопулярніші моделі ванн RAVAK відповідають дизайну у стилі мінімалізм не тільки своєю формою, а й новими витонченими краями. Так званий slim край товщиною всього 18 мм найкраще розкриває свій потенціал при вбудовуванні в стіну та гармонійно поєднується з дизайном всієї ванної кімнати.

хром 2020

Крок 4

Злагоджений дизайн – неодмінно важливий. Інвестуючи у ванну кімнату вашої мрії, яка служитиме довгі роки, треба пам’ятати, що досконалість полягає в деталях. RAVAK спеціально розробив гармонійно злагоджені аксесуари для ванних і душових кімнат, які підходять до всіх колекцій бренду. Але якщо подивитися на цей пункт глобальніше, то найкращим рішенням в оздобленні та облаштуванні простору буде комплексне, наприклад, концепція Chrome – гармонійно погоджена до найдрібніших деталей та налічує в своєму асортименті близько 250 елементів.