Youtube Instagram

Шість SPA-процедур, які можна влаштувати вдома

Дата: 30.12.2020

З гідромасажними системами від Ravak вам під силу організувати beauty-зону прямо у власній ванній кімнаті та хоч щодня насолоджуватися ефективними процедурами для відновлення. Ось лише кілька ідей!

relax proРелаксотерапія
Іноді корисно зробити паузу, щоб зібратися з силами та підготуватися до нових викликів повсякденності. Звичайно, найкраще це робити в теплій ванні. А з гідромасажною серією RELAX ви зможете урізноманітнити свої водні процедури ще й ритуалом з релаксу. Така система може бути встановлена у будь-яку з найкомфортніших ванн RAVAK, та має просте управління.  

Зняття м’язових напруженьpower pro
Особливе розслаблення напруженим м’язам спини, плечей і попереку забезпечує тиск водяного струменя направленої «точкової» дії. Саме на цьому принципі побудована гідромасажна система POWER. Це дуже популярна та перевірена часом серія, що має вдосконалений дизайн і продуману до дрібниць комплектацію.

beauty ultraАнтицелюлітний масаж
Поєднайте корисні можливості звичайного масажу з дивовижними оздоровчими можливостями води. Це можливо із найсучаснішими гідромасажними системами серії  BEAUTY. Навіть у базовій комплектації такої системи є 10 гідрофорсунок малого діаметра (30 мм). Саме вони створюють ефект «голчастого масажу», який чинить антицелюлітну та тонізуючу дію на шкіру. 

Тайський масажthai pro
Східні техніки масажу чудово знімають стрес, відновлюють сили та життєву енергію. SPA-процедури екзотичного Таїланду у ванній стають реальністю разом із ретельно спроєктованими форсунками гідромасажної системи Thai SPA. Вони ефективно масажують не лише бічні поверхні тіла, а й призначені для точкового глибокого масажу спини та ніг.

duo ultraПерлинне купання

Для любителів сильних відчуттів варто звернути увагу на унікальну технологію поєднання двох видів масажу в одній ванні, що забезпечує гідромасажна серія DUO. Це максимальна по функціональності та потужності серія. Цікава вона ще й тим, що в комплектації передбачена велика кількість аерофорсунок на дні ванни, які подають тільки повітря. Це створює ефект «перлинного купання», що дуже сприяє зниженню тривожності та лікуванню безсоння.

Контрастний душ з масажним ефектомovo
Релакс – це не завжди виключно ванна. Душ також може створити сприятливий ефект велнесу. Особливо, якщо він буде обладнаний функціональною гідромасажною панеллю, що дозволить відчути на собі весь ефект масажних форсунок і повністю розслабитися, не виходячи з дому. Укомплектувавши душ сидінням Ovo, ви створите ідеальне місце для щоденної релаксації.

Корисна порада: усі гідромасажні системи від Ravak можна укомплектувати додатковим обладнанням: хромотерапією, ароматерапією, підводним освітленням або дезінфекцією.