Youtube Instagram

Все, що ви хотіли знати про офіційний сервіс RAVAK

Дата: 25.3.2021

Сьогодні хочемо трохи розказати вам про роботу брендових салонів та переваги обслуговування саме в них.

Бренд RAVAK — найбільший виробник сантехнічного обладнання в Чехії та один з ключових гравців європейського ринку. Компанія понад 30 років спеціалізується на повному спектрі комплексних рішень для ванних кімнат і асоціюється з продукцією, що продумана до найдрібніших деталей. До того ж це єдиний бренд на українському ринку, який надає довічну гарантію на свої вироби. Як будь-яка компанія з європейським походженням, RAVAK задає не лише високі стандарти якості продукції, а й рівня обслуговування споживачів на всіх етапах взаємодії.


salonНа етапі вибору компанія забезпечує вам можливість ознайомитися з максимально представленим асортиментом продукції, що повністю відповідає оригінальній європейській якості, та перед покупкою бажаного предмета трохи краще його «пізнати»: потримати душ в руках, покрутити вентилі кранів, відчути на дотик поверхні стільниць, подивитися, як працюють гідромасажні системи та навіть полежати у ванні. До ваших послуг також менеджери, що можуть проконсультувати та допомогти з оформленням замовлень за індивідуальними мірками! Зручно, що вироби RAVAK представлені практично в усіх регіонах нашої країни. А в Києві торговельна мережа налічує 5 брендових салонів у ключових районах міста

salonСервісна та гарантійна підтримка. Якщо ви вже придбали товари RAVAK та хочете, щоб їх надійно доставили – компанія пропонує скористатися її спеціалізованим транспортом. Він обладнаний та підготований саме для цієї задачі. Тому ви можете бути спокійні – транспортування за вказаною адресою відбудеться найкращим чином та не позначиться на цілісності поверхонь та конструкцій.
Це саме стосується і монтажних робіт – ви можете замовити офіційну бригаду професіоналів, які добре знаються на технічних особливостях продукції бренду. Вони якісно та своєчасно впораються не лише з установкою виробів та запуском гідромасажних систем, а й забезпечать технічний нагляд при масштабній установці, гарантійний і післягарантійний ремонт, здійснять виміри для замовлення атипових виробів, проконсультують щодо замовлення запасних частин.

Комфорт і безпека. Стримування поширення пандемії COVID-19 поставило нові виклики перед усім населенням планети та вимагає відповідального ставлення до безпеки один одного. Саме тому ми посилили контроль за здоров'ям своїх співробітників, забезпечили їх засобами індивідуального захисту та проводимо обов’язковий ранковий моніторинг самопочуття перед виїздом на об'єкт. Монтажні роботи виконується в плановому режимі. Вам потрібно просто замовити послугу у менеджера брендового салону або зателефонувати до сервісного відділу RAVAK.
 
Обов'язково скористайтеся комфортом нашого фірмового сервісу — він для вас!