Youtube Instagram Telegram

В чому справжня цінність брендових виробів RAVAK?

Дата: 30.4.2021

Люди постійно шукають щось нове, аби зробити ванну кімнату більш естетичною, технічно досконалою та зручною в користуванні. Чому ви маєте звернути увагу на вироби RAVAK? Аргументовано наводимо вам п’ять ключових гарантій від виробника.

1. Гарантія європейської якості

Бренд RAVAK — найбільший виробник сантехнічного обладнання в Чехії та один з ключових гравців європейського ринку. Усі вироби компанії є результатом повного циклу виробництва на власних виробничих потужностях, що сконцентровані в Чехії. Саме це дозволяє забезпечити максимальний контроль якості готової продукції та її відповідність усім європейським нормам. Купуючи вироби у фірмових салонах RAVAK, ви можете бути впевнені, що вони повністю відповідають оригінальній європейській якості.

ravak2. Гарантія тривалої експлуатації 

Компанія понад 30 років спеціалізується на повному спектрі комплексних рішень для ванних кімнат і асоціюється з продукцією, що продумана до найдрібніших деталей. Ідеї бренду засновані на багаторічному досвіді та практиці. А репутація – поняття, на якому побудована уся виробнича філософія RAVAK. Високі стандарти продукції в кожній категорії закріпили за брендом репутацію надійного виробника. Компанія використовує найякісніші матеріали та надає тривалу гарантію на всю свою продукцію. У цих виробів не буде проблем з відкриванням дверей, міцністю ванни або протіканням води повз душову кабіну. До того ж це єдиний бренд на українському ринку, який надає довічну гарантію на свої вироби.

moon3. Гарантія світового дизайну

Дизайн RAVAK – гармонія форми та функціональності. При створенні своєї продукції бренд спирається на міжнародні стандарти в області ергономіки, дизайну, матеріалів, функціональності, безпеки та впливу на навколишнє середовище. Компанія на постійній основі співпрацює з всесвітньо відомими промисловими дизайнерами та студіями – зокрема, STORZ та Nosal design. Поєднання інновацій, найкращих фахівців і ретельного контролю якості є запорукою створення продукції, що має досконалі форми та високу функціональність. Вироби RAVAK регулярно беруть участь у престижних міжнародних конкурсах та неодноразово були номіновані на почесні у всьому світі премії.

salon4. Гарантія актуальності

Серед поціновувачів виробів RAVAK – ті, хто хоче бачити у своїй ванній кімнаті технічно та візуально досконалі рішення, а також обирає такі вироби, які будуть ідеально поєднуватися один з одним та відповідати актуальним тенденціям. Саме тому компанія створює не просто вироби, а комплексні рішення в узгодженому дизайні, який простежується від змішувача до раковини, від душу до ванни, від меблів до аксесуарів... Асортиментна лінійка бренду постійно розширюється новими трендовими моделями, які ідеально доповнюють стиль сучасної ванної кімнати.

5. Гарантія сервісу, який можна отримати в брендових салонах

Як будь-яка компанія з європейським корінням, RAVAK задає не лише високі стандарти якості продукції, а й рівня обслуговування споживачів на всіх етапах взаємодії. Виробник пропонує консультації експертів, професійну установку продукції та її післягарантійне обслуговування. Завдяки цьому клієнти залишаються з брендом на роки!