Youtube Instagram Telegram

Меблі STEP - перший крок до чистої ванної

Дата: 11.5.2021

Меблі STEP - перший крок до чистої ванноїСкільки речей повсякденного вжитку знадобиться у ванній кімнаті? Їх десятки. Але де їх розмістити. Набір меблів для ванних кімнат Step заснований на популярності умивальників на стільницю та передбачає для них приховані місця для зберігання. Таким чином, ванна кімната, оснащена меблями Step, демонструє сучасний дизайн, а не звичайний безлад.

У набір дизайнера Криштофа Носала входить тумба шириною 100 см, що підходить для умивальника на стільницю шириною до 60 см. Доповнює його дзеркальна шафа з опрацьованими деталями та високий бічний пенал. Для всього набору характерні складчасті дошки на дверцятах шаф й тонкі лінії білих лакованих корпусів. Загальний вигляд набору меблів можна адаптувати до стилю ванної кімнати. Білий лакований варіант створює чисту футуристичну атмосферу, дерев'яний шпон двері (дуб/горіх) надає ванній кімнаті природності й добре поєднується з іншими натуральними матеріалами. Усередині шафи темно-сірого матового кольору, що підсилює преміальне враження від всього комплекту.

Дзеркальна шафа по ширині відповідає тумбі під умивальник і поєднує в собі естетику й практичність. Світлодіодне підсвічування у верхній частині приємно освітлює обличчя, внутрішні полиці зберігають велику кількість дрібних предметів, а дзеркальні поверхні з обох сторін шафи забезпечують огляд з усіх необхідних кутів.

Високий бічний пенал містить чотири скляні полки й робить повсякденне використання більш приємним, оскільки петлі безшумно закриваються та мають довічну гарантію.

Меблі STEP - перший крок до чистої ванної