Youtube Instagram Telegram

Змішувачі для кухні в тенденціях 2021 року

Дата: 20.5.2021

Півтори тисячі кілометрів! Саме стільки щороку кожна жінка проходить по власній кухні, просто переносячи посуд від столу до мийки! Саме тому так важливо зробити кухню ергономічною та функціональною, і почати варто зі зручного змішувача! 

ravak2020-й підвищив вимоги до гігієни. Час контакту людини з водою збільшився, а те, що в нашому побуті ще вчора було просто зручним, сьогодні має стати супер комфортним. Просторів для миття це стосується чи не в першу чергу. І якщо мова про кухню, то вам точно сподобаються можливості змішувачів RAVAK.

ЗМІШУВАЧ З ВИСУВНОЮ ЛІЙКОЮ

Це абсолютний must-have на сучасній кухні! Система з висувною лійкою продумана в деталях та надзвичайно функціональна. Лійка з поворотною пружиною й обертанням виливу на 360° істотно збільшує радіус дії змішувача, спрощуючи наповнення та миття габаритного посуду. До того ж змішувачі вже виглядають настільки естетично, що місце стику лійки зі змішувачем помічаєш не одразу.

ravakЗМІШУВАЧ З ВИСОКИМ ВИЛИВОМ 

Кухонні змішувачі освоюють нову висоту! Високий вилив – ознака професійного підходу. Те, що раніше здавалося дивним на домашній кухні, зараз стає звичним явищем. Змішувачі з високим виливом зарекомендували себе як дуже зручні, практичні та економічні! Адже доведено, що чим вище вилив, тим менші витрати води. Такі змішувачі підійдуть для установки безпосередньо на раковину або в стільницю.

ravak

ЗМІШУВАЧ ЗІ ЗРУЧНИМ ВАЖЕЛЕМ

Усі змішувачі RAVAK обладнані бічним або верхнім важелем. Керувати такою системою дуже легко, навіть одним пальцем, ба більше, навіть якщо руки в милі. Важіль дозволяє відчути точність регулювання температури та інтенсивності струменю води. Універсальний дизайн таких змішувачів легко вписується в інтер'єр будь-якої кухні та поєднується з іншим її обладнанням. Ще одна важлива деталь – змішувачі RAVAK надзвичайно надійні, адже всередині мають керамічний картридж діаметром 35 мм, на який надається п'ятирічна гарантія. Вони також безпечні для здоров’я, сертифіковані незалежними органами і легко монтуються. Ці моделі змішувачів успішно використовуються в тисячах кухонь у всьому світі та через свій позачасовий вигляд мають усі шанси ніколи не виходити з актуальних тенденцій! Обирайте та замовляйте в наших фірмових салонах.