Youtube Instagram Telegram

Чому душ тропічний?

Дата: 27.5.2021

Бігали в дитинстві під дощем? Пам’ятаєте, які емоції це дарувало? Відчути справжнє щастя від стихії води можна в будь-який момент, якщо ваш душ обладнано спеціальною лійкою з режимом RAIN або AIR від RAVAK.

te093Тропічний душ – це унікальна конструкція душової системи, яка відрізняється від звичайної великим розміром лійки та великою кількість форсунок. При проходженні через таку лійку, вода змішується з повітрям. У результаті цього формується потік дрібних м'яких крапель, які не б'ють в тіло, а ніби делікатно огортають його. 

Першочергова функція такого душу – не миття, а саме задоволення. І чим більше втомлена людина, тим яскравішими будуть її враження – тропічний душ у буквальному сенсі змиває втому, покращує кровообіг, а шкіра після такої процедури стає оксамитовою. Ефект можна підсилити, встановивши в душовому куточку гідромасажну панель. А от щоб гарно помитися, краще перемкнути подачу води на лійку зі звичайним режимом.

Особливістю душової системи з ефектом дощу є те, що її бажано встановлювати на великій висоті. Для максимальної ефективності процедури лійка має знаходитися на висоті не менше двох метрів. Саме це забезпечує дуже приємний ефект від купання під «дощем».

chromeЛійки верхнього душу бувають різної форми, а також різної ширини (від 20 до 30 см і більше). Зазвичай вони виготовляються з ABS пластика. Також в асортименті RAVAK лійки з латуні. Завдяки високоякісному хромованому покриттю такі вироби не дряпаються, не тьмяніють і стійкі до впливу іржі. Для видалення водного каменю усі лійки RAVAK оснащені спеціальною системою очищення форсунок EasyClean. 

ravakДля подачі води в лійку використовують різні моделі зовнішніх душових систем з верхнім душем. Цей вид подачі води є універсальним, адже підійде для монтажу як у ванні, так і в душовій кабінці. Така душова система складається з металевого тримача, встановленого на стіну, до якого кріпиться верхній душ з функцією підсоса повітря, а також ручний душ з різними режимами. Штанга дозволяє людині будь-якого зросту миттєво підлаштувати висоту лійки під себе – всього одним рухом, а також є можливість змінити кут нахилу верхнього душу. У набір з душовою штангою входить термостатичний змішувач, що збільшує релаксацію від душу та запобігає випадковим опікам гарячою водою.
Альтернативним варіантом подачі води в лійку є внутрішній вивід за допомогою змішувача прихованого монтажу з перемикачем, зокрема, 10°, Chrome, Termo, Neo, Rosa. Цей варіант є візуально красивішим і може доповнити інтер'єр ванної будь-якого стилю. Адже дозволяє приховати усі з'єднувальні частини під плиткою. RAVAK передбачив також можливість індивідуальної комплектації такої системи. 
Регулюючи напір води, можна створити як ефект легкого дощу, так і ефект справжньої зливи. Обирайте та насолоджуйтеся!