Youtube Instagram Telegram

Душова кабіна 2021: з піддоном чи в рівень з підлогою?

Дата: 10.6.2021

За останні 20 років душові кабіни настільки впевнено увійшли в наше життя, що сьогодні вже важко собі уявити сучасну ванну кімнату без них. Та, мабуть, і не треба! А ось що дійсно потрібно – розібратися у ключових відмінностях кабіни з піддоном і без. Адже саме з цього починається вибір потрібної моделі.

Дійсно, в актуальному асортименті RAVAK представлено понад 10 різних серій душових кабін, у кожній з яких є кілька моделей! Усі вони відрізняються за технічними й візуальними характеристиками, а також за способом монтажу. Більшість кабін монтується на фірмові піддони RAVAK, або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом чи трапом. Та деякі – лише на піддон, або лише на підлогу. Отже...

10

Кабіни з піддоном.

Вони більш традиційні й поширені, що можна пояснити легкістю інсталяції та зручністю експлуатації. Наразі RAVAK виготовляє піддони з акрилу та литого мармуру. Акрилові піддони пропонують серії Kaskada, Galaxy або Sabina. Піддони з литого мармуру представлені в серіях Galaxy Pro, Galaxy Pro Flat і Galaxy Pro Chrome. В кожній серії є піддони різних форм і розмірів, також вони відрізняються за способом установки – на підлогу, на ніжки або в підлогу. Так, душова кабіна з масивним піддоном на підлозі може створювати дещо «громіздке» враження та буде фокусувати на собі увагу. А вмонтований в підлогу піддон виглядатиме більш вишукано та дозволить створити безбар'єрний вхід. При цьому виріб може передбачати практичну зону для зберігання речей і візуально поєднувати дизайн душової кабіни з іншими елементами в modenaінтер’єрі ванної кімнати. Зручно й те, що піддони легко адаптуються до душових кабін великих розмірів, зокрема, найбільший піддон в нашому асортименті має розміри 90 х 120 см.
Існують також і дуже особливі глибокі піддони для тих, хто прагне максимальної універсальності та бажає надати душовій кабіні функцію мініванни. Цей варіант підійде й власникам дуже маленьких ванних кімнат. Завдяки глибині 40 см піддон дозволяє з комфортом купати маленьких дітей, мити лапи чотирилапим друзям або замочувати білизну, а вбудоване сидіння задовольняє бажання просто присісти під час приймання душу. На усі піддони RAVAK надає гарантію – від двох до п’яти років в залежності від того, акрил це чи литий мармур. 

blix slimКабіни без піддона. 

Цей варіант обирають з трьох основних причин. Перша – суто естетична: якщо хочете підкреслити природну красу керамічної плитки або каменю на підлозі простору душової кабіни. Друга – практична: коли маєте нестандартну душову кабіну, для якої звичайний піддон не підходить, наприклад, дуже широку! І третя – особлива: за потреби безбар’єрного та максимально безпечного рішення. 

Головною відмінністю душового простору без піддона є те, що стояти в ньому потрібно ногами безпосередньо на підлозі, а злив води відбуватиметься через вмонтований у підлогу душовий канал або трап. Це потребує певних зусиль при проєктуванні приміщення (і ключове значення тут відіграють товщина і форма підлоги). Але, повірте, ці зусилля того варті! Адже ви зможете досягти візуальної легкості та чистоти дизайну, отримаєте свободу у виборі форми й розмірів душу, а також матимете шанс створити функціональний купальний простір за мінімуму елементів (іноді навіть без дверей!).
chromeЗавдяки продуманій системі, душові канали мають достатню пропускну здатність, що гарантує злив усієї води, яка надходить. Також вироби проходять спеціальну обробку для запобігання налипання бруду. І на завершення хочемо запевнити, що вбудований душовий канал прослужить максимально довго – понад 25 років! Це гарантує RAVAK, використовуючи першокласні матеріали та піддаючи їх високоякісній обробці на власних виробничих потужностях.
Якщо маєте запитання стосовно вибору душової кабіни – з піддоном або без, звертайтеся до менеджерів наших фірмових салонів! Адресу найближчого салону шукайте за посиланням: https://www.ravak.ua/uk/firmennye-salony