Youtube Instagram Telegram

Як зекономити при виборі сантехніки?

Дата: 24.6.2021

Бажаєте оновити ванну кімнату і при цьому зекономити? Звісно, ніхто не готовий даремно витрачати кошти. Проте немає і тих, хто хоче платити ще раз через поломку неякісного товару. На чому можна зекономити під час вибору сантехніки, а на чому — однозначно не варто? Експерти RAVAK підготували для вас декілька порад.

chrome

ЯК МОЖНА ЗЕКОНОМИТИ:

  • Спланувати чіткий бюджет для покупки. 

Перед тим, як завітати до магазину, визначте, які витрати для вас доступні. Для цього достатньо прописати декілька можливих варіантів. Трохи витраченого на планування часу убереже від несподіваного запитання «А куди ми витратили всі гроші?»

  • Обрати продукцію з мінімальною комплектацією. 

Аналізуючи пропозиції на ринку, ви знайдете чимало моделей, що дуже схожі, проте значно відрізняються у ціні. Уся справа в розширеному наборі функцій та системі управління. Якщо цей пункт не є для вас обов’язковим, ви з легкістю зможете на ньому зекономити. До прикладу, компанія RAVAK пропонує три моделі ванн з гідромасажними системами серії Relax, зокрема, тут є і базова комплектація, і більш повна. 

  • Придбати товари з минулих колекцій чи вітрини. 

Якщо ви шукаєте більш економний варіант та не маєте на меті підкорити світовий подіум сантехніки, таке рішення саме для вас. Часом навіть неабияк вартісні моделі довго не можуть знайти свого покупця. Їх якість при цьому не зменшується, а от ціна — так. Також у виробників зазвичай є склад уцінених товарів з невеликими дефектами у вигляді потертостей, відколів, подряпин, нерівностей поверхні, недоливів, мікропор, невеликих поверхневих плям.

  • Обрати модель економкласу якісного виробника. 

Бренд, що добре себе зарекомендував — це ваша запорука надійності. Більшість таких виробників роблять усе, щоб бути доступними у кожній ціновій категорії. Саме тому вони пропонують своїм клієнтам продукти своєї стабільної якості, проте за більш доступною ціною. 

supernovaЯК НЕ ВАРТО ЕКОНОМИТИ:

  • Відмовлятися від сервісної служби. 

Уявіть, що в перші місяці користування покупкою станеться халепа, що спричинить несправність. Куди звертатися? Що робити? Саме сервісна служба стане вашим рятівним колом в океані тривоги та розгубленості. Щобільше, вона зможе надати вам допомогу навіть у післягарантійний період. Компанія RAVAK має авторизовані сервісні центри в 25 містах України. Спеціалісти компанії працюють тільки з професійним обладнанням та надають повний спектр послуг: від установки виробів та їх ремонту, до технічного нагляду при масштабних установках і професійних вимірів для замовлення атипових виробів. На всі види цих робіт надається гарантія.

  • Відмовлятися від професійної допомоги. 

Хтось скаже: «Та все ми там знаємо! Якось розберемося». А що в результаті? Витрачені години та нерви, але жодної гарантії, що сантехніка буде встановлена правильно. Так, є шанс, що ви впораєтеся самотужки. Та якщо ні, то чи готові ви до додаткових витрат? Це ж стосується і транспортування виробів. Якщо ви вже придбали товари RAVAK та хочете, щоб їх надійно доставили – компанія пропонує скористатися її спеціалізованим транспортом. Він обладнаний та підготований саме для цієї задачі. Тому ви можете бути спокійні – транспортування за вказаною адресою відбудеться найкращим чином та не позначиться на цілісності поверхонь та конструкцій.

  • Купляти дешеві, проте неякісні вироби. 

Зізнаємося, ледь чи не в кожного була така думка: «О, та то всього лише змішувач / труба / вузол. Навіщо витрачати на це зайві кошти?» Відповідь на запитання приходить швидко: неполадки таких «дрібниць» можуть спричинити несправність цілої системи.

  • Обирати бренд, що не зарекомендував себе на ринку. 

У наш час швидкість зростання кількості компаній можна порівняти тільки з кількістю блогерів. Ледь не на кожному кроці на вас чекають новинки з незрозумілим для вас майбутнім. То чи варто ризикувати вашими коштами та часом, якщо завжди є добре перевірені бренди? Наприклад, бренд RAVAK представлений на ринку вже 30 років. Ви знайдете представництва компанії в понад 50 країнах Європи, Азії та Африки.

Пошук ідеальної продукції з поєднанням «оптимальна якість та ціна» — вічний. У такій гонитві головне — пам’ятати, що ви не просто створюєте одне з чергових приміщень. Ви облаштовуєте місце, де ви та ваша сім’я щодня будете проводити свій час.