Youtube Instagram Telegram

Гідромасаж вдома: максимальна користь від ванної

Дата: 18.11.2021

Активний відпочинок, веселе дозвілля та користь для здоров’я… Все це поєднує гідромасаж! Аби насолодитися ним, не обов'язково йти у дорогий салон. Можна влаштувати SPA вдома.
1
Гідромасаж допомагає покращити настрій, нормалізувати кровообіг, позбутися целюліту та зробити шкіру ніжною, пружною й підтягнутою. Ідеальним варіантом для домашнього гідромасажу є ванна, що обладнана спеціальною установкою з цією функцією. Перевага такої ванни в тому, що її можна використовувати не тільки для spa-процедур, але і для звичайного купання. Та при виборі гідромасажної установки радимо звертати увагу перш за все на технічні характеристики – потужність агрегату, кількість і розташування форсунок, а також систему управління.

В асортименті RAVAK є п’ять гідромасажних серій, в кожній з яких є три моделі, відмінні за своєю комплектацією – Base, Pro та Ultra:

beauty ultraRELAX – дарує атмосферу розслаблення та комфорту, й підійде до будь-якої з найкомфортніших ванн RAVAK. З такою гідромасажною системою вам буде легко урізноманітнити свої водні процедури ще й ритуалом з релаксу. До того ж ця гідромасажна серія має просте управління – on/off. 

POWER – головна ідея цієї гідромасажної системи полягає в тому, щоб забезпечити тиск водяного струменя направленої «точкової» дії та надати особливе розслаблення напруженим м’язам спини, плечей і попереку. Це дуже популярна та перевірена часом серія, що має вдосконалений дизайн і продуману до дрібниць комплектацію.

BEAUTY – найсучасніша гідромасажна система, що поєднує корисні можливості звичайного масажу з дивовижними оздоровчими можливостями води. Навіть у базовій комплектації такої системи є 10 гідрофорсунок малого діаметра (30 мм). Саме вони створюють ефект «голчастого масажу», який чинить антицелюлітну та тонізувальну дію на шкіру. 

thai spaTHAI SPA – оцінять любителі спа-процедур екзотичного Таїланду та східних технік масажу, що чудово знімають стрес, відновлюють сили та життєву енергію. Ретельно спроєктовані форсунки гідромасажної системи ефективно масажують не лише бічні поверхні тіла, а й призначені для точкового глибокого масажу спини та ніг. 

DUO – поєднує два види масажу, що особливо підійдуть любителям сильних відчуттів. Це максимальна по функціональності та потужності серія. Цікава вона ще й тим, що в комплектації передбачена велика кількість аерофорсунок на дні ванни, які подають тільки повітря. Це створює ефект «перлинного купання», що дуже сприяє зниженню тривожності та лікуванню безсоння.

Усі гідромасажні системи RAVAK можна укомплектувати додатковим устаткуванням: хромотерапією, ароматерапією, підводним освітленням і дезінфекцією.