Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Cанітарне мастило

Тефлонове санітарне мастило

Розроблене фахівцями з обладнання д/ванних кімнат. Призначене для використання в домашньому середовищі, включаючи ванну кімнату. Високоякісне і ефективне.


Серія Монтажні пристосування

Запорука успіху при установці будь-якої душової кабіни або піддону полягає в точному монтажі, герметизації і усуненні виникаючих щілин. Незавершені фінальні роботи іноді можуть завадити важливій фінансовій інвестиції. Тому краще скористайтеся досвідом, яким з Вами діляться професійні виробники продукції RAVAK.

Від професіоналів
Розробка виробів, призначених для монтажу душових кабін і піддонів, це справа рук професіоналів компанії RAVAK, які знають усі труднощі цієї роботи.

Для всіх
RAVAK йде на зустріч усім, хто частину монтажних робіт проводить сам. Саме для них підготовлені монтажні набори, що містять усе необхідне для установки виробів.

Доступні
Ви завжди знаєте, куди звернутися. Достатньо лише з нами зв’язатися.

Технічна інформація

  • об'єм: 30 мл
  • колір: прозорий

Тефлонове мастило RAVAK водонепроникне і дуже ефективне навіть при нанесенні його мінімальної кількості. Застосовується для змазування ходової частини і петель душових кабін, дверей і штор для ванн, картріджів і рухомих частин змішувачів, замків і дверних ручок.

Перед використанням завжди читайте інструкцію та супровідну інформацію про продукт.

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X01104 --- Тефлонове санітарне мастило RAVAK 258,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування

Аксесуари на вибір