Youtube Instagram Telegram

Приймання душу

Душова кабіна SmartLine SMSRV4

Душова кабіна чотирьохелементна з кутовим входом

Стильна квадратна форма пропонує ще більше душового простору і естетично доповнює Вашу ванну кімнату. Ширина входу 76 см для максимального комфорту.


Серія SmartLine

Мінімалістичний та витончений

Елегантне і легке скло, витончено підкреслене глянцевими металевими деталями, створює легкий вишуканий образ душової кабіни.

Душові кабіни та двері SmartLine

Дизайн для майбутніх поколінь

Впевнений дизайн світового рівня приведе в захват кожного любителя естетичних рішень, але на перший погляд у вічі не впадає. Душова кабіна SmartLine надасть ванній кімнаті витонченість, і ніколи не перестане Вас радувати.


Душові кабіни та двері SmartLine

Уміле рішення

Точне виконання окремих складових душової кабіни SmartLine подібно до безпомилкової роботи годинника. Такі елементи душової кабіни, як фіксуючий механізм дверей, висока порогова планка, що запобігає розбризкуванню води, або ж практична ручка усередині/зовні душової кабіни гармонійно між собою поєднуються і утворюють ідеальне одне ціле, що дозволяє приймати душ з максимальним комфортом.


Душові кабіни та двері SmartLine

Пристосовуваний

Продуманий установочний профіль дозволяє відрегулювати душову кабіну до 15 мм в обидві сторони і адаптуватися можливим будівельним нерівностям.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • колірне виконання: петлі, ручки у виконання хром, монтажний профіль полірований алюміній
  • вітраж з безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Виріб складається з чотирьох рівних частин, дві з яких утворюють двері поворотного типу. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome,Perseus Pro 10° або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. За допомогою установчого профілю можна виправити будівельні нерівності стін (до 1,5 см з кожної сторони). У комплекті є 2 коротких тримачі.

Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcФіксуючий механізм
Душова кабіна SmartLine SMSRV4

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
1SV44A00Z1 785-800x785-800x1900
вхід 763 мм
SMSRV4-80 хром+Transparent 48 289 38 631
1SV77A00Z1 885-900x885-900x1900
вхід 763 мм
SMSRV4-90 хром+Transparent 49 837 39 870

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.