Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Душова штанга 10° Free, не термостатична

ДУШОВА ШТАНГА 10° FREE, НЕ ТЕРМОСТАТИЧНА, З ЛІЙКОЮ

TD F 098.00CR
Відрегулюйте душову штангу по висоті у будь-який час відповідно до ситуації. Душова штанга дозволяє легко регулювати висоту верхнього душу, а також повертається вбік. Вам потрібна лише одна рука, щоб відрегулювати висоту лійки ручного душу, тому ви можете перемістити її у будь-який час, навіть під час прийняття душу та з піною на очах.
Душова штанга 10° Free має дизайн, що відповідає формам серії 10° Free, що означає чистий, прямий та простий. Приємніше використання за допомогою важеля з абсолютно плавним ходом й гладкою конструкцією, а корпус змішувача повернутий на 10° точно в дусі основної ідеї всієї концепції.


Серія

Поєднання найулюбленіших способів приймання душу

Отримати незвичайні враження можна і від щоденної рутини. Оптимально широкий обертаючий верхній душ, доповнений ручним душем, поєднує в собі практичність, стиль і комфорт. Подвійні душові системи можна оснастити термозмішувачем, який під час купання відповідає за стійкість до зміни температури води.

Подвійні душові системи

Легко регульовані

Висота розташування верхнього душу регулюється і після монтажу на стіну. Верхній душ обертається в різні боки.


Подвійні душові системи

Маніпуляція однією рукою

Можливість регулювання тримача ручного душу однією рукою оцінять усі, хто хоч раз стикався з мінусами мокрого слизького простору в душі. Адже механізм тримача розроблений таким чином, що однією рукою Ви з легкістю можете його рухати в різні боки або зафіксувати в одному положенні, а другою при цьому тримати ручну лійку.


Подвійні душові системи

Металевий тримач

Тримач ручного душу RAVAK, виготовлений з металу, а не з пластика, гарантує тривалий термін служби.

Технічна інформація

  • висота штанги: регульована – встановлення в діапазоні 88 - 133 см
  • крок змішувача: 150 мм
  • картридж: 25 мм, керамічний
  • виконання: не термостатична, регулювання температури зліва - CoolFeel
  • виконання: квадратний ABS верхній душ 25 см; лійка ручного душу - 3 режими, верхній душ можна повертати убік
  • регульований PVC шланг для душу: довжина 150 см; EasyTwist - запобігає скручування шланга й дозволяє лійці ручного душу вільно обертатися
  • підходить: для всіх душових кабін
  • аксесуари за доплату: аксесуари для ванної кімнати 10°
  • гарантія на змішувачі: 5 років

Душова штанга встановлюється на стінку душової кабіни. Її висоту можна відрегулювати за допомогою затяжної гайки – просто вручну, будь-якої миті після збирання. Перемикач можна використовувати для перемикання потоку води між верхнім душем та лійкою ручного душу або в середнє положення.

Верхній душ оснащений функцією Rain, коли вода приємно тече зі всіх форсунок. Функція Air дозволяє всмоктувати повітря у душ. Завдяки цьому вдається досягти приємнішого відчуття впливу води на шкіру й водночас економити її. Верхній душ можна повернути вбік.

Ручний душ має три режими інтенсивності потоку води. Режим Rain нагадує літній дощ та діє на шкіру заспокійливо. Використовуючи функцію Jet, ви домагаєтеся потужного струменя з центру лійки для покращення кровообігу. Режим Jet також підходить для очищення важкодоступних місць у ванній кімнаті. Третя функція пропонує комбінацію обох цих режимів.
Натиснувши на перемикач, тримач лійки ручного душу можна перемістити будь-яке положення однією рукою, а також відрегулювати його нахил.
Шланг із міцного пластику надійно захищений від подряпин, а завдяки системі EasyTwist ніколи не перекручуватиметься.

У наборі є сегмент для вирівнювання нерівностей стіни до 50 мм.

Для комплексного рішення та гармонії дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо поєднувати душову штангу 10° Free з іншими змішувачами 10° Free та аксесуарами RAVAK. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати продукт RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКонцепціїКрок 150 ммAirEasyClean (душові лійки)EasyTwistRavak Cleaner ChromeCoolFeel
Душова штанга 10° Free, не термостатична

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070171 TD F 098.00CR Душова штанга рухома 20 468

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.