Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Душові двері Blix BLDZ2

BLDZ2 полір. алюм. + Transparent

Компактна система складних дверей дозволяє утворити максимальну ширину входу. Душові двері складаються всередину, що запобігає стіканню води за межі області душа. Двері можуть бути доповнені нерухомою стінкою.


Серія Blix

Практичний і привабливий

Душова кабіна Blix - це приклад високої якості при розумній ціні. Її ретельна обробка, стильний дизайн і практичні переваги доступні кожному бажаючому покупцеві.

Душові кабіни та двері Blix

Приємний догляд

За допомогою механізму SilentRun, що знаходиться в нижній частині душової кабіни Blix, розсувна система забезпечує її тиху і надійну роботу, перешкоджає заїданню і перекосу рухливих частин.


Душові кабіни та двері Blix

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Душові кабіни та двері Blix

Для усіх життєвих етапів

Двохметрові широкі душові двері підійдуть, наприклад, для спільного приймання душу двох закоханих, напівкруглі душові кабіни - для невеликих ванних кімнат, а душова кабіна з низькою висотою призначена для комбінації з глибоким піддоном, розробленим спеціально для купання дітей або пенсіонерів, - душові кабіни Blix готові супроводжувати Вас на протязі всього життя.

Технічна інформація

  • розміри: 70, 80, 90 см
  • типове виконання: поворотний виріб (L/R)
  • колірне виконання: профіль - полірований алюміній; ручки у виконанні хром
  • вітраж із безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Повернувши виріб на 180 ° отримаєте лівий/правий варіанти входу. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати (ідеально в облицьовану нішу або в комбінації з нерухомою стінкою BLPSZ) на піддони RAVAK: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10° або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. При поєднанні з двома нерухомими стінками типу BLPZS утворюється душова кабіна "П"-подібної форми. Для цього виробу не призначене використання регулювального профілю BLNPS.

Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcТихий хід SilentRunL/R варіант 180°
Душові двері Blix BLDZ2

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01H10C00Z1 670-710x1900 BLDZ2-70 полір. алюм. +Transparent 17 910 14 328
X01H40C00Z1 770-810x1900 BLDZ2-80 полір. алюм.+Transparent 18 585 14 868
X01H70C00Z1 870-910x1900 BLDZ2-90 полір. алюм.+Transparent 19 215 15 372

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.