Youtube Instagram

Приймання душу

Душові двері Blix BLDZ2

BLDZ2 полір. алюм. + Transparent

Компактна система складних дверей дозволяє утворити максимальну ширину входу. Душові двері складаються всередину, що запобігає стіканню води за межі області душа. Двері можуть бути доповнені нерухомою стінкою.

Серія Blix

Практичний і привабливий

Душова кабіна Blix - це приклад високої якості при розумній ціні. Її ретельна обробка, стильний дизайн і практичні переваги доступні кожному бажаючому покупцеві.

Душові кабіни та двері Blix

Приємний догляд

За допомогою механізму SilentRun, що знаходиться в нижній частині душової кабіни Blix, розсувна система забезпечує її тиху і надійну роботу, перешкоджає заїданню і перекосу рухливих частин.


Душові кабіни та двері Blix

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Душові кабіни та двері Blix

Для усіх життєвих етапів

Двохметрові широкі душові двері підійдуть, наприклад, для спільного приймання душу двох закоханих, напівкруглі душові кабіни - для невеликих ванних кімнат, а душова кабіна з низькою висотою призначена для комбінації з глибоким піддоном, розробленим спеціально для купання дітей або пенсіонерів, - душові кабіни Blix готові супроводжувати Вас на протязі всього життя.

Технічна інформація

  • розміри: 70, 80, 90 см
  • колірне виконання: профіль - полірований алюміній; ручки у виконанні хром
  • вітраж із безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Виріб встановлюється в кут ванної кімнати (ідеальний варіант установки в нішу або ж в комбінації з нерухомою стінкою BLPSZ) на піддони RAVAK: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome або ж на підлогу з вбудованим каналом або трапом. При поєднанні з двома нерухомими стінками типу BLPS утворюється душова кабіна у формі літери "П".

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcТихий хід SilentRunL/R варіант 180°Легка установка (душові кабіни)
Душові двері Blix BLDZ2

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X01H10C00Z1 670-710x1900 BLDZ2-70 полір. алюм. +Transparent 423,00 e-shop
X01H40C00Z1 770-810x1900 BLDZ2-80 полір. алюм.+Transparent 438,00 e-shop
X01H70C00Z1 870-910x1900 BLDZ2-90 полір. алюм.+Transparent 453,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.