Youtube Instagram

Змішувачі

FL 066.00 Змішувач прихованого монтажу для душу, для R-box

ЗМІШУВАЧ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ FLAT БЕЗ ПЕРЕМИКАЧА ДЛЯ R-BOX VARI

FL 066.00
Змішувач прихованого монтажу Flat без перемикача підходить для душових кабін з одним душем або для ванни із заповненням переливом без можливості прийняття душу. Плавне керування важелем змішувача забезпечує ідеальне регулювання потоку і температури води. Змішувач готовий до використання разом з вмонтованим механізмом R-Box Vari, що значно спрощує роботу і покращує кінцевий результат всього дизайну.

Серія

Змішувач прихованого монтажу Flat з перемикачем підходить для душових кабін з фіксованим і ручним душем або для ванн із заповненням переливом з можливістю прийняття душу.
Змішувач прихованого монтажу Flat без перемикача пропонуємо для душових кабін з одним душем або для ванни з заповненням переливом без можливості прийняття душу.
Керамічні картриджі мають діаметр 35 мм і, як і інші змішувачі цієї серії, мають п'ятирічну гарантію.
Для установки змішувачів прихованого монтажу Flat в стіні необхідно використовувати модуль прихованого монтажу R-box Vari RB 072.50. Установка проста, а можлива заміна верхньої видимої частини пройде без ускладнень. За допомогою R-box Vari, розподіл води може бути деаеровано без простою води.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: для душових кабін з одним душем або для ванни із заповненням переливом, без можливості приймання душу

Для повного рішення та узгодженості дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати з іншими змішувачами Flat. Для зовнішнього очищення рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome.
Основний корпус для змішувача прихованого монтажу R-box Vari RB 072.50 не є частиною змішувача, його необхідно придбати окремо. R-box Vari містить матеріал для кріплення до стіни, не включає з'єднання для подачі води або інший сантехнічний матеріал. R-box Vari містить робочу пластикову кришку внутрішнього корпусу змішувача, що зберігається в R-box, яка забезпечує повністю функціональний розподіл води у ванній, навіть коли верхня частина змішувача знята. За допомогою цієї пластикової частини, подача води може бути відведена без простоїв води. R- box має чітко позначену стрілкою верхню частину виробу, для правильної орієнтації самого корпусу змішувача.

30 років термін служби картриджа5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeEasyClean (аератор)SoftMoveМеталеве виконання
FL 066.00 Змішувач прихованого монтажу для душу, для R-box

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070124 FL 066.00 Змішувач прихованого монтажу з перемикачем, для R-box Vari 3 399
X070139 R-box Vari для змішувачів прихованого монтажу RB 072.50 3 498

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.