Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

FL 066.00 Змішувач прихованого монтажу для душу, для R-box

ЗМІШУВАЧ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ FLAT БЕЗ ПЕРЕМИКАЧА ДЛЯ R-BOX VARI

FL 066.00
Змішувач прихованого монтажу Flat без перемикача підходить для душових кабін з одним душем або для ванни із заповненням переливом без можливості прийняття душу. Плавне керування важелем змішувача забезпечує ідеальне регулювання потоку і температури води. Змішувач готовий до використання разом з вмонтованим механізмом R-Box Vari, що значно спрощує роботу і покращує кінцевий результат всього дизайну.


Серія

Змішувач прихованого монтажу Flat з перемикачем підходить для душових кабін з фіксованим і ручним душем або для ванн із заповненням переливом з можливістю прийняття душу.
Змішувач прихованого монтажу Flat без перемикача пропонуємо для душових кабін з одним душем або для ванни з заповненням переливом без можливості прийняття душу.
Керамічні картриджі мають діаметр 35 мм і, як і інші змішувачі цієї серії, мають п'ятирічну гарантію.
Для установки змішувачів прихованого монтажу Flat в стіні необхідно використовувати модуль прихованого монтажу R-box Vari RB 072.50. Установка проста, а можлива заміна верхньої видимої частини пройде без ускладнень. За допомогою R-box Vari, розподіл води може бути деаеровано без простою води.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: для душових кабін з одним душем або для ванни із заповненням переливом, без можливості приймання душу

Для повного рішення та узгодженості дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати з іншими змішувачами Flat. Для зовнішнього очищення рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome.
Основний корпус для змішувача прихованого монтажу R-box Vari RB 072.50 не є частиною змішувача, його необхідно придбати окремо. R-box Vari містить матеріал для кріплення до стіни, не включає з'єднання для подачі води або інший сантехнічний матеріал. R-box Vari містить робочу пластикову кришку внутрішнього корпусу змішувача, що зберігається в R-box, яка забезпечує повністю функціональний розподіл води у ванній, навіть коли верхня частина змішувача знята. За допомогою цієї пластикової частини, подача води може бути відведена без простоїв води. R- box має чітко позначену стрілкою верхню частину виробу, для правильної орієнтації самого корпусу змішувача.

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeSoftMove
FL 066.00 Змішувач прихованого монтажу для душу, для R-box

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна (-20 %)     
X070124 FL 066.00 Змішувач прихованого монтажу без перемикача, для R-box Vari 5 074 4 059
X070139 R-box Vari для змішувачів прихованого монтажу RB 072.50 5 203 4 162

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.