Youtube Instagram

Про нас

Ідеї для великих ванних кімнат

Ванна Evolution хоч і ефектно виглядає в невеликих ванних кімнатах, але краще всього вона виглядає, маючи біля себе багато простору. Завдяки продуманому дизайну концепції Evolution ванну кімнату не треба доповнювати іншими меблями.

У ванній кімнаті використані вироби RAVAK:
Ванна Evolution з передньою і бічною панелями, умивальник Evolution, шафка під умивальник SDS Evolution з ящиком, дзеркало Evolution з полицею, змішувач для умивальника Rosa, штора для ванни Rosa.

Та інші варіанти з ванною Evolution. Релаксація, розслаблення і гармонія в просторій ванній кімнаті. Дихайте вільно і побалуйте себе.

У ванній кімнаті використані вироби RAVAK:
Ванна Evolution з передньою і бічною панелями, умивальник Evolution, шафка під умивальник SD Evolution з тримачем д/рушників, дзеркало з полицею Evolution, змішувач для умивальника Rosa, змішувач прихованого монтажу Rosa без перемикача.

Розділення ванної кімнати на два висотні рівні виглядає дуже елегантно і практично. Верхня частина ідеально підійде для розміщення усіх необхідних речей і предметів декору, гармонійно доповнюючих створений інтер'єр. Ванна New Day неначе створена для Вашої ванної кімнати.

У ванній кімнаті використані вироби RAVAK:
Ванна NewDay 150х150 см, умивальник Evolution, шафка під умивальник SDS Evolution з ящиком, дзеркало з полицею Evolution, тримач для рушників Optima, змішувач для умивальника Neo, змішувач для ванни Neo, лійка для душу плоска і душовий шланг.

Маючи велику ванну кімнату, Вам не треба себе обмежувати. Елегантним рішенням стане душова кабіна Rapier у кольорі сатин, що поєднується з  обробкою ванної кімнати, і доповнена сидінням для душу Ovo P і ванною Campanula II.

У ванній кімнаті використані вироби RAVAK:
Ванна Campanula II 180 см з підголівником, душова кабіна Rapier NRKCP4 100 сатин, душовий піддон Elipso Pro 100, сидіння Ovo P, умивальник Unity 120, верхня шафка SH Uni, нижня шафка PS з ящиком, тримач для рушників Optima.