Youtube Instagram

Про нас

Ідеї для невеликих ванн кімнат

Простір до 5м2 завжди викликає у власників невелике замішання. Як обладнати ванну кімнату не лише красиво, але і практично. Зробіть ставку на одну з наших концепцій, і ми забезпечимо Вам ергономіку, практичність і передовий дизайн.

У ванній кімнаті використані вироби RAVAK:

Ванна Rosa 95 160 см з панеллю і шторою для ванни VSK2 Rosa 160, умивальник Rosa Comfort для меблів, шафка під умивальник SDU Rosa Comfort, високий пенал SB Uni, дзеркало М 780, тримач для рушників Optima, змішувач для умивальника Rosa з відкриванням стоку, змішувач прихованого монтажу Rosa з перемикачем, лійка для душу плоска, рухомий душовий тримач 90 см і душовий канал.

Сучасна класика з достатком місця для речей. Завдяки широкому і плоскому дну ванна Classic забезпечує максимум комфорту під час купання, а з шторою для ванни - і в душі. У поєднанні з умивальником, дзеркалом і меблями утворюють гармонійно злагоджену одиницю.

У ванній кімнаті використані вироби RAVAK:
Ванна Classic 160 см з передньою і бічною панелями, штора для ванни VS3 115, умивальник Classic 800, дзеркало Classic 800, шафка під умивальник SD Classic 800, тримач для рушників Extra, змішувач для умивальника Neo з відкриванням стоку, змішувач для ванни Neo, лійка для душу плоска, рухомий душовий тримач 90 см і душовий шланг.