Youtube Instagram

Про нас

Як встановити душову кабіну?

Монтаж душової кабіни своїми силами

Ремонт ванної кімнати закінчений. Плиточники зробили свою роботу, і Вам залишається лише встановити душову кабіну, з монтажем якої Ви легко впораєтеся за допомогою простого монтажного набору.

Найменше часу і роботи займають рамні конструкції, оскільки продаються або в повністю зібраному вигляді (наприклад, душові кабіни Supernova), або в частково зібраному, тому вірогідність того, що Ви щось зіпсуєте мала. Єдиний мінус - це велика коробка, яку складно помістити в легковий автомобіль. Безрамні конструкції навпаки вимагають великої кількості точності під час монтажу. І справа не лише в спритності. Мало яка ванна кімната має ідеальні праві кути і рівні стіни, що може ускладнити правильне встановлення безрамної душової кабіни.

"Що стосується дизайну, функціональності і легкості під час установки душової кабіни, то популярним компромісом є каркасні душові кабіни (наприклад, Blix або Rapier). Підготовлені окремі деталі легко складаються удома за допомогою таких простих інструментів, як рівень, дриль і викрутка". говорить інструктор фірми "RAVAK" Ing. Rudolf Kňaze.

Як це зробити?

З верхнього і нижнього горизонтальних профілів зніміть т.з. транспортувальні куточки (Якщо Ви раптом забули їх зняти, розширте душову кабіну по кожну сторону на 2 см, таким чином душова кабіна не повинен копіювати радіус піддону!). На праву і ліву нерухомі стінки встановіть верхній і нижній горизонтальні профілі, потім прикрутіть їх.
Порада - Гвинти змастіть вазилином, аби краще прикручувалися до алюмінієвого профілю.

montáž sprchového koutu montáž sprchového koutu montáž sprchového koutu

Душову кабіну закріпіть на установочні профілі, кабіну поставте на піддон, виставіть за допомогою рівня, профілі позначте на стіні. Просвердліть в стіні отвори для дюбелів, і потім прикрутіть профілі до стіни.

Нанесення силіконового герметика на установочний профіль:
нанесіть на нижню частину профілю силіконовий герметик, щоб запобігти протіканню води за межі піддону. Нанесіть герметик на установочний профіль з боку зовнішньої частини по вертикалі.
Порада - не наносьте герметик з внутрішньої сторони душової кабіни по вертикалі, щоб дати воді вільно витікати назад.

Душову кабіну закріпіть в установочні профілі і виставіть за допомогою рівня. Закріпіть душову кабіну з внутрішньої сторони в установочні профілі за допомогою гвинтів з пластиковою прокладкою і накрийте їх декоративною заглушкою.
montáž sprchového koutu montáž sprchového koutu montáž sprchového koutu
У висвердлені отвори верхньої частини скляних дверей закріпіть металеві роликові механізми.

У отвори нижньої частини скляних дверей закріпіть пластиковий механізм кріплення дверей, який надалі Вам дозволить легко знімати і надівати скляні двері для легшого прибирання.

Скляні двері надіньте роликовим механізмом на верхній горизонтальний профіль, і защипніть його до нижнього профілю за допомогою пластикового механізму.

У скляні двері вставте ручки.
Увага - під кожну частину ручки підкладіть силіконову прозору підкладку.
montáž sprchového koutu montáž sprchového koutu montáž sprchového koutu
До нерухомої скляної частини душової кабіни прикріпіть пластикові декоративні планки.
Порада - для кращої маніпуляції з планкою натріть скло мильною водою.
На скляні двері одягніть пластикові магнітні ущільнювачі для ідеальної герметизації дверей. Усю душову кабіну по контуру із зовнішнього боку обробіть силіконом.
Увага - не герметизуйте душову кабіну зсередини, щоб вода вільно стікала в душовий піддон.
Готова каркасна душова кабіна Rapier NRKCP4.