Youtube Instagram

Про нас

Як вибрати і змонтувати душову кабіну?

Ви один з тих, хто замість класичною ванни обере збадьорюючий душ?

Критерії для вибору душової кабіни:

1. Зовнішній вигляд душової кабіни - тип конструкції


Віддаєте перевагу легкому сучасному дизайну, тоді Вам підходить безрамна конструкція, зібрана лише з безпечного скла і петель або установочних профілів, за допомогою яких скло кріпиться до стіни.


Стильний дизайн і чудову функціональність Вам запропонує каркасна конструкція без вертикальних внутрішніх профілів. Завдяки розсувним дверям економить місце у ванній кімнаті.


Найпоширенішими є душові кабіни з рамними конструкціями, що забезпечує велику стійкість до недбалого ставлення.

2. Форма і розмір душової кабіни

Залежно від простору можна вибрати прямокутну, напівкруглу або радіусну душові кабіни в розмірі від 75х75см до 90х120 см, або ж використати практичні властивості душових дверей в комбінації з нерухомою стінкою, яка Вас абсолютно ні в чому не обмежить (до 100х120 см). Складовою Вашої душової кабіни можуть стати класичний акриловий піддон, глибокий піддон з сидінням, ексклюзивний плоский піддон з литого мармуру або душовий канал.

3. Відкривання душових дверей

RAVAK пропонує декілька варіантів відкривання душових дверей:

Раздвижные

Розсувні - не займають простору і цим економлять місце у ванній кімнаті. Більше того, забезпечують стік води в піддон, що дозволяє уникнути витоку води за межі душової кабіни. Механізм AntiBlock гарантує безшумну і надійну роботу душової кабіни.

Складные раздвижные

Доладні розсувні - перевагою є досить широкий вхід при невеликому будівельному отворі. Навіть після відкривання запобігають попаданню води повз душову кабіну.

Поворотные

Поворотні – простий механізм відкривання, який не вимагає догляду. Двері відкриваються назовні.

Распашные

Розпашні (орні)- металеві хромовані петлі/поворотні профілі з підйомним механізмом забезпечують аретирування дверей в основних положеннях. Підведення над пороговою планкою і автоматичне закривання. Двері відкриваються назовні, за наявності поворотних профілів усередину і назовні.

4. Вимоги до решти простору

Потрібно пам'ятати про мінімальний простір навколо душової кабіни, щоб нею було зручно користуватися. Важливим, з точки зору місця, являється спосіб відкривання дверей і розміщення входу. Місце заощадять двері розсувні або доладні з відкриванням усередину душової кабіни.

5. Герметичність

Міра герметичності душової кабіни обумовлена, передусім, типом конструкції. Найкраще в цьому питанні довіритися виробникові з багаторічним досвідом у цій галузі.