Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічні умивальники Ceramic Slim Wall O

Керамічні умивальники Ceramic Slim Wall O

Тримайте мило та інші аксесуари навколо змішувача, щоб вони були під рукою. Презентуємо унікальний умивальник з отвором для установки змішувача прямо в умивальник. У зоні змішувача, де часто буває сиро, ми створили місце для зберігання, наприклад, мила. Все інше можна поставити на стільницю біля умивальника.

Умивальник призначений для встановлення на стільницю або тумбу. Заокруглення цього варіанту має приємний ефект й природним чином врівноважує строгість гострих кутів у ванній кімнаті.

Дизайнерський умивальник від студії Kryštof Nosál виділяється тонким краєм, що є актуальним трендом у світі кераміки.


Серія Ceramic Slim

Візуальна легкість у поєднанні з міцністю

Варіант умивальників на стільницю Ceramic Slim має чітко визначені тонкі краї.

Keramická umyvadla Ceramic Slim

Дизайн

Сучасні прямі лінії або доброзичливий округлий силует? Оберіть найбільш відповідний для Вас тип. Обидва дизайни поєднуються з сучасними ванними кімнатами.


Keramická umyvadla Ceramic Slim

І зі стільницею

Для максимального комфорту при організації ванної кімнати до керамічних умивальників Ceramic Slim ми також пропонуємо стільниці (шпон горіх, шпон дуб або білий глянець) шириною 80/100/120 см. Завдяки глибокому просоченню вони є абсолютно водонепроникними, тому забезпечують повну зону зберігання навколо умивальника, якій не заважає навіть розбризкування води.


Keramická umyvadla Ceramic Slim

Свобода вибору

Насолоджуйтесь нескінченними можливостями де розмістити умивальник на стільниці та з якого кута встановити змішувач. Умивальники на стільницю дають вам унікальну свободу.

Технічна інформація

  • розміри (д x ш x в): 55 x 45 x 12 см
  • матеріал: кераміка
  • перелив: НІ
  • Додаткові аксесуари: стільниця під умивальник / тумба під умивальник на стільницю, злив для умивальника, сифон хромований або меблевий
  • гарантія: 5 років

Умивальник Ceramic SLIM O виготовлений з високоякісної кераміки та призначений для установки тільки на стільницю під умивальник у формі I.

5 років гарантії
Керамічні умивальники Ceramic Slim Wall O

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
XJX01155004 550x450x120 умивальники керамічний Ceramic 550 SLIM Wall O 9 270 7 416

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.