Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічний умивальник UNI SLIM

Керамічний умивальник UNI SLIM

Кераміка SLIM надає легкість і ніжну красу умивальників, зберігаючи при цьому міцність. 


Серія Uni / Uni Slim

Гармонія витончених форм

Умивальники з серії Uni характеризуються округлими лініями та легким стилем, що сприяє спокійній атмосфері ванної кімнати.

Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Тонкостінний дизайн та відома класика

Ніжні, чітко визначені краї виглядають дуже тонко та освіжають ванну кімнату, класичний дизайн відноситься до перевіреної традиції керамічних виробів і ніколи не розчаровує. Зробіть правильний вибір згідно з Вашим естетичним почуттям.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Поєднано у білому кольорі

Для прихильників витонченого до найдрібніших деталей дизайну представляються умивальники у поєднанні з білою керамічною кришкою зливу. Таким чином, умивальник справляє елегантне враження.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

На стільницю або на тумбу

Умивальники UNI підходять як для розміщення на стільницю, так і на тумбу під умивальник на стільницю SUD 260.01, яка на додаток до площі навколо нього також пропонує великий простір для зберігання речей у широкому ящику. Завдяки деталям у вигляді заокруглених країв і гладкої алюмінієвої смуги стає неперевершеним дизайнерським окремо стоячим елементом.

Технічна інформація

  • розміри: Ø 400 мм
  • матеріал: кераміка
  • перелив: НІ
  • Додаткові аксесуари: стільниця під умивальник / тумба під умивальник на стільницю, нерухомий злив для умивальника, сифон хромований або меблевий, додатково продовжений Chrome або 10°
  • гарантія: 5 років

Умивальник UNI виготовлений з високоякісної кераміки та призначений для установки тільки на стільницю під умивальник у формі L або I, а також для установки на тумбу для умивальника SUD 260.01. Умивальник повинен поєднуватися зі зливом для умивальника, щоб уникнути переливу води. Для умивальника UNI ми рекомендуємо встановити на стільницю або тумбу подовжений хромований змішувач для умивальника CR 015.00 висотою 311 мм або подовжений змішувач для умивальника 10 ° TD 015.00 висотою 334 мм.

5 років гарантії
Керамічний умивальник UNI SLIM

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
XJX01140002 400 x 120 умивальник UNI SLIM 400 Керамічний 6 450
X01439 Злив для умивальника хром 1 075
X01371 Сифон для умивальника хром 3 354
X01436 Сифон для умивальника U трубковий хром 1 075
X01612 Сифон для умивальника меблевий 731,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.