Youtube Instagram

Про нас

Питання, що найчастіше ставляться?

Приймання душу

sprchový kout Pivot

Куди при установці душової кабіни наноситься силіконова мастика?
У душової кабіни або штори силікон наноситься завжди із зовнішнього боку виробу згідно з монтажною інструкцією так, щоб вода змогла вільно витікати з профілів кабіни назад у піддон.

Як визначити на склі наявність захисного шару AntiCalc?
Намалюйте маркером на склі коротку лінію (2см). На склі без засобу AntiCalc лінія так і залишиться намальованою, а на склі, обробленому Anti Calс, лінія розійдеться на дрібні точки.

Чи можу я встановити душову кабіну без піддону?
Усі душові кабіни RAVAK можна монтувати без душових піддонів безпосередньо на плитку з використанням душового каналу. Детальніша інформація в розділі "душові піддони і канали".

Шукаю витривалу душову кабіну для сімейного пансіонату. Що можете порекомендувати?
Однозначно душову кабіну серії Supernova, яка відрізняється абсолютною надійністю. Вічна рамна конструкція стійка до недбалого ставлення, підходить для домашніх умов і місць загального користування (лікарень, готелів, гуртожитків). Механізм AntiBlock перешкоджає заїданню і перекосу рухомих частин. На підставі тестування мінімального терміну служби 1 000 000 циклів, надаємо 10-річну гарантію на технічні властивості механізму. Supernova легко і швидко встановлюється, скрізь поміщається.

На яке навантаження розраховані сидіння Ovo?
Не бійтеся, сидіння Ovo витримують навантаження до 150 кг, сидіння необхідно монтувати беручи до уваги матеріал з якого виготовлена стіна. Приміром, гіпсокартонну стіну спочатку потрібно зміцнити для навантаження 150 кг. Повністю цегляна стіна не потребує підготовки.

Який клей рекомендований для піддонів?
Всі наші самонесучі піддони, включаючи піддони серії Galaxy Pro, рекомендуємо клеїти на готову плитку і кахель силіконовою мастикою RAVAK Professional, яка входить в універсальні монтажні набори Kaskada і Galaxy.

Чи існує спеціальний засіб для змазування рухомих частин душової кабіни?
Рухомі частини і петлі душових кабін можна змащувати практично будь-яким мастилом. Найкраще використовувати спеціальне тефлонове санітарне мастило від фірми RAVAK. Воно не розчиняється у воді, прозоре і не жовтіє.

Як правильно встановити піддон, зміцнений скловолокном (LA)?
Піддон, зміцнений скловолокном, можна встановити декількома способами. Все залежить від Вас, хочете встановити його в підлогу, або у бетонний каркас і облицьовувати. Найпростіший спосіб встановити піддон на ніжки і застосувати передню панель.

Приймання ванни

vana Rosa

Як правильно встановити акрилову ванну?
Ванну можна інсталювати тільки у ванній кімнаті з повністю готовим облицюванням стін і підлоговим покриттям, згідно з монтажною інструкцією. Її слід встановлювати на оригінальну опору (на ніжки), або відповідний пінопластовий каркас від RAVAK.

Чи виконує штора для ванни Rosa свою функцію, якщо після душу за нею на ванні з'являється вода?
Так, виконує, оскільки вона призначена тільки для захисту від прямого розбризкування води. Штора не є водонепроникною, тому після душу за нею може з'явитися вода, проникаюча через щілини між ванною і шторою.

Чи можливо реставрувати пошкоджений акрил на ванні або піддоні?
Якщо ушкодження до 5мм, його можна виправити за допомогою шліфувального паперу і полірувальної пасти. Якщо ж ушкодження серйозніше, тоді усунути проблему буде дуже складно, і часто неможливо.

Чи можна докупити ручку для ванни і встановити її на вже встановлену ванну?
Ми передбачили і це. Пропонуємо Вам універсальну ручку з нержавіючої сталі, яку можна інсталювати на ванну за допомогою ніпелів. Також її можна встановити на стіну за допомогою спеціальних дюбелів з різьбленням М8.

Чи можна замовити для ванни Avocado штору?
Для цієї ванни штора не існує. Avocado була створена для покупців, які хочуть з комфортом приймати ванну, незважаючи на невеликий розмір їх ванної кімнати. Якщо Ви хочете приймати і ванну, і душ одночасно, виберіть краще, концепцію BeHappy з ванною, умивальником і шторою, або ванну Rosa 95, що економить простір, зі шторою у розмірі 150х95. Забезпечує комфортне купання і душ. Більше того, ванну Rosa 95 можна доповнити підголівником, одним з умивальників Rosa і змішувачами Rosa, створивши таким чином гармонійну по дизайну ванну кімнату.

Який миючий засіб я можу застосувати для ванни, якщо не можна використовувати рідкі абразиви?
Для чищення акрилових ванн підходять миючі засоби RAVAK, розроблені спеціально для таких сучасних матеріалів, як акрил. Звичайні рідкі абразивні засоби можуть подряпати акрилову поверхню ванни, інші миючі засоби містять хлор та інші речовини, які можуть пошкодити матеріал. Миючі засоби RAVAK розчиняють забруднення, що осіли, і не псують блискучу поверхню ванни. Для ванн призначений рідкий очисник RAVAK Cleaner c пульверизатором.

Інше

servisní vozidlo

Де можна придбати запасні частини для Ваших виробів?
Запасні частини для виробів RAVAK можна купити в мережі магазинів-партнерів компанії RAVAK. Або замовити на сайті www.ravak.ua у розділі "Сервіс".

Чи можливо додатково свердлити або пиляти вироби з литого мармуру?
Вироби з литого мармуру рекомендуємо свердлити спеціальним різальним інструментом з водяним охолодженням. У домашніх умовах можна використовувати пилку для металу, але діяти дуже обережно.

Чи можу я у Вашій фірмі замовити установку виробу?
Так, можете (на території м. Києва) за телефоном 096 336 73 34, або зробивши замовлення на електронну адресу service@ravak.ua, заздалегідь погодивши дату установки.

Як швидко виготовляється атиповий виріб?
Максимальний період для виготовлення атипового виробу складає 6 тижнів від дати замовлення. Для того, щоб виміряти атиповий виріб в домашніх умовах, контактуйте нас за допомогою формуляру на нашому веб сайті в розділі "Сервіс".
Конфігуратор/модулятор рішень для атипових виробів на www.ravak.ua надасть Вам детальнішу інформацію за цінами і термінами доставки.

Який гарантійний термін служби акрилових ванн RAVAK?
Завдяки високій якості ванн, ми надаємо на них 10-річну гарантію. Але забезпечити її ми можемо тільки у тому випадку, якщо при установці дотримувалася інструкція з монтажу, і використовувалися тільки виготовлені нами компоненти (ніжки під ванну-оригінальна опора).