Youtube Instagram

Приймання душу

Нерухома стінка Blix BLPSZ

BLPSZ полір. алюм. + Transparent

Нерухома стінка призначена для комбінації з душовими дверима BLDZ2 з серії Blix. Є можливість зробити прямокутну або ж квадратну душову кабіну.

Серія Blix

Практичний і привабливий

Душова кабіна Blix - це приклад високої якості при розумній ціні. Її ретельна обробка, стильний дизайн і практичні переваги доступні кожному бажаючому покупцеві.

Душові кабіни та двері Blix

Приємний догляд

За допомогою механізму SilentRun, що знаходиться в нижній частині душової кабіни Blix, розсувна система забезпечує її тиху і надійну роботу, перешкоджає заїданню і перекосу рухливих частин.


Душові кабіни та двері Blix

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Душові кабіни та двері Blix

Для усіх життєвих етапів

Двохметрові широкі душові двері підійдуть, наприклад, для спільного приймання душу двох закоханих, напівкруглі душові кабіни - для невеликих ванних кімнат, а душова кабіна з низькою висотою призначена для комбінації з глибоким піддоном, розробленим спеціально для купання дітей або пенсіонерів, - душові кабіни Blix готові супроводжувати Вас на протязі всього життя.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • варіанти кольору: профіль - полірований алюміній; хромовані ручки
  • вітраж із безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Виріб складається з одного не рухомого елементу і одного рухомого - двері. Виріб встановлюється в кут ванної кімнати (в комбінації з душовими дверима BLDZ2) на піддони RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome або ж на підлогу з вбудованим каналом або трапом. Нерухома стінка не підходить для самостійного використання. При використанні додаткового профілю BLNPS душовий куточок можна розширити на 20 мм. 

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcЛегка установка (душові кабіни)
Нерухома стінка Blix BLPSZ

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X93H40C00Z1 780-800x1900 BLPSZ-80 bright alu+Transparent 201,00 e-shop
X93H70C00Z1 880-900x1900 BLPSZ-90 bright alu+Transparent 213,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування