Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Нерухома стінка Blix BLPSZ

BLPSZ полір. алюм. + Transparent

Нерухома стінка призначена для комбінації з душовими дверима BLDZ2 з серії Blix. Є можливість зробити прямокутну або ж квадратну душову кабіну.


Серія Blix

Практичний і привабливий

Душова кабіна Blix - це приклад високої якості при розумній ціні. Її ретельна обробка, стильний дизайн і практичні переваги доступні кожному бажаючому покупцеві.

Душові кабіни та двері Blix

Приємний догляд

За допомогою механізму SilentRun, що знаходиться в нижній частині душової кабіни Blix, розсувна система забезпечує її тиху і надійну роботу, перешкоджає заїданню і перекосу рухливих частин.


Душові кабіни та двері Blix

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Душові кабіни та двері Blix

Для усіх життєвих етапів

Двохметрові широкі душові двері підійдуть, наприклад, для спільного приймання душу двох закоханих, напівкруглі душові кабіни - для невеликих ванних кімнат, а душова кабіна з низькою висотою призначена для комбінації з глибоким піддоном, розробленим спеціально для купання дітей або пенсіонерів, - душові кабіни Blix готові супроводжувати Вас на протязі всього життя.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • варіанти кольору: профіль - полірований алюміній; хромовані ручки
  • вітраж із безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Виріб складається з одного не рухомого елементу і одного рухомого - двері. Виріб встановлюється в кут ванної кімнати (в комбінації з душовими дверима BLDZ2) на піддони RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome або ж на підлогу з вбудованим каналом або трапом. Нерухома стінка не підходить для самостійного використання. При використанні додаткового профілю BLNPS душовий куточок можна розширити на 20 мм. 

Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла Anticalc
Нерухома стінка Blix BLPSZ

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X93H40C00Z1 780-800x1900 BLPSZ-80 полір. алюм.+Transparent 8 505 6 804
X93H70C00Z1 880-900x1900 BLPSZ-90 полір. алюм.+Transparent 9 000 7 200

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.